Bal zayıflama

Zayıflama ve tatlılar – mi kabul edilebilir birinci madde ile birlikte ikinci? Olası değildir, diyorsunuz, olacak, kısmen haklısın Kısmen, çünkü tatlılar değil sadece insan heves reddi bu doğal antidepresanlar ile dolu çeşitli yan etkileri: sinirlilik, üzüntü, kötü bir ruh hali – bu sadece bir kısmı. Bu nedenle, uzmanlar tavsiye, ne tam bir reddi tatlılar değil beraat gerekir sadece doğru seçimi yaklaşım. Örneğin, bal. Bu gerçekten benzersiz bir ürün, zengin ve çok yararlı bir kompozisyon. Bal zayıflama kullanılan çok uzun zamandır, ve bunu kullanmak gibi hem içe hem de dışa doğru. Hatta endişelenmeyin – bu ekstra kilo eriyip sadece gözleri ve dolu olacak kuvvetleri, enerji ve coşku.

Neden bal kilo?

Bal zayıflama: kompozisyon

bal zayıflama

Kalın ve tatlı bal olacak bu sevinç herkes için ayak zor bir yolu zayıflama. Ama tatlılık değil tek atı olan havasını bal. Mesele şu ki, bu ürün, sahiptir, zengin bir kompozisyon. Sadece düşünün, bal – bu muazzam bir dizi vitamin, mineral ve amino asitler. Ayrıca, en son burada en az 20!

Kendisi bal bir doğal anti-depresan: o sadece canlandırıcı yardımcı olur ve stres ile başa çıkmak, ama yine de bir yorgunluk. Ve tüm bu aynı zamanda vücut, içtikten sonra bal, hızla doymuş karbonhidrat ve ona zaten gerekli devamını «şarj». Aynı sindirmek için bal, vücudun ürettiği ekstra miktarda safra – bu madde ve teşvik asimilasyon yağ.

Ve yine bal tamamen yerine müshil, bu nedenle, tüketilen bu ürün, zaman zaman ve düzenli olarak vücut geçecek süreci kendi kendini iyileştirme. Bunu mutlaka fark edeceksiniz, çünkü bağışıklık olacak, çok sıkı.

Bal zayıflama faydaları:

 1. Yedek için şeker. Aslında bal yapabiliyor yerine sadece tatlılar harika (ve daha da önemlisi, yararlı!) analog şeker. Bu bal, ambiansını değiştirir şeker tüm içecekler ve yemekler. Bir huzur mabedi olan bu ürün içerdiği yaklaşık %72'si fruktoz ve glikoz, bu nedenle doğal tatlandırıcı için bal hiç de zor değil.
 2. Enerji doping. Bir yemek kaşığı bal içerir ve sadece 65 kalori sağlayacak bu enerji bütün gün. Aynı zamanda bu enerji kolayca işlenmiş mide glikoz, hem de bal gibi harika emilir.
 3. Zayıflama. Tabii ki, bal çok kalori (daha fazla şeker), ama eğer onu doğru kullanmak – ön karışımı, su – bu-ecek yapmak bu ürün mükemmel bir içecek olabilir yağ yıkmak. Bu durumda, her zaman bir içki için yeni olabilir – yeterince değiştirmek için malzemeler hazırlık.
 4. Vitamin kaynağı. Bal içerdiği çok sayıda vitamin ve mineraller, gerekli olan kişi. Ayrıca, yararlı maddeler değişebilir – tüm bağlıdır, hangi kaynağı kullanmış arılar toplamak için. Ama her türlü bal mutlaka çok büyük miktarda içerir c vitamini, demir ve kalsiyum.
 5. Tedavi edici özelliği. Var bal şaşırtıcı bir özellik olabilir bu hizmet doğal bir antiseptik, yani bu maddeler iyi bir antibakteriyel ve antifungal kalite.
 6. Bir antioksidan. Bal içerir nutraceuticals – onlar kaldırmak için, vücudun serbest radikaller sayesinde bağışıklığı yüksek olur, ve genel durumu düzeldi.
 7. Bakım görünümü. Deri aslında seviyor bal, ama bu durumda, eğer kadar karışık bir kaç malzemeyi, kadifemsi ve pürüzsüz yüzey, vücut hatlarını o kadar da garantilidir. Sadece her gün kahvaltıda süt içmek bal veya çay bal ile zayıflama ve zaten yakında göreceksiniz gözle görülür sonuçlar verir.

Bal aç karnına için zayıflama: diyet

Ballı diyet ya da «bal aç karnına» bu, çok etkili bir çözümdür, zayıflama, dışında gibi görünen görsel olumlu (azaltma, yağ tabakası), bekliyor hala ve ekstra bir bonus olarak geliştirmek mikroflora, vücudun arınma, toksinlerden ve zararlı mineraller de – normalleştirme, SİNDİRİM sistemi.

Gerçekten, hemen dikkate değer bir gerçektir ballı diyet çok karmaşık, o kadar, daha çok açlık, daha olağan bir sınırlama, gıda. Ama pek çok ilham verici bir gerçektir ortalama kilo kaybı yaklaşık 6-7 kg. Diyeti birkaç aşamadan oluşmaktadır: hazırlık, diyet ve çıkış.

 1. Hazırlık. Üç uzunluğu verilen bir düzgün vücut hazırlamak diyet. Günlük gerekli aç karnına içme çay kaşığı bal ve bir dilim limon. Kahvaltı yemek kuru üzüm, incir veya fındık. Yemeği siz yiyin ne isterseniz. Beş çayı için greyfurt yiyin ya da portakal. Akşam yemeği bir bardak yoğurt, bir açlık hissi değil, yatışmış, bir tane daha, bir bardak yoğurt.
 2. Diyet. Üç gün gerekir kesinlikle sınırlamak için diyet. İlk gün, ikinci aşama (dördüncü başından diyet) içki sadece ballı bir içki. Ayrıca, gün boyunca içmek gerekir en az bir buçuk litre bal, çay. Var bu gün kesinlikle kontrendikedir. İkinci gün ikinci aşama (beşinci başından diyet) de sabit – bütün gün içmek gerekir bir yoğurt seçin az yağlı. Üçüncü gün, ikinci aşama (altıncı gün başından diyet) ile tam olarak aynı ve ikinci (beşinci) – içmek için bir ballı içecek.
 3. Çıktı. Hesaplanan ortalama, üç gün, ama kişiden kişiye değişir durum insan. Geri tanıdık bir yaşam tarzı lazım, yavaş yavaş değil, yükleme mide ve bağırsak. Vazgeçmek ağır bir yemek, akut, kavrulmuş, yağlı ve nişastalı gıdalar. Yiyin diyet çorbası, haşlanmış et, sebze, salata ve meyve suları.

Dokuz gün sonra bal diyet göreceksiniz ve bu şaşırtıcı bir sonuç! Ama tekrar onu sık sık arzu en iyi ve kötüye çalışmayın uzatmak aşamaları. Bal temizlik tavsiye üç ayda bir. Aşağıda yayınlanan tarifleri bal içecekler tüketilebilir sırasında diyet bal.

İçki ve bal ile zayıflama: yemek tarifleri

bal

Bal ve limon zayıflama

Aşırı kilo veya obezite – hiç önemli değil, hangi aşamada olursanız olun, ama yağ değil, sadece «çirkin», ama aynı zamanda sağlık için çok zararlıdır. Fazlalık vücut ağırlığı üzerinde olumsuz bir etkisi vardır tüm iç organlar: karaciğer, böbrek, kalp, eklemleri. Bu gelişmiş vücut ağırlığı bir kişi yapar eğilimli, ağır hastalıklar gibi diyabet, sivri basınç, anormallik, karaciğer ve safra kesesi. Bu yüzden bal yağ insanlar için vazgeçilmez gibi harika gidiyor, kilo ve kolesterol.

İlk dikkat kombinasyonu bal ve limon dikkat çekti savunucuları sistemi Ayurveda. Ve gerçekten yararlı olabilirler, daha sabah başlayan su bardağı ılık su bal ve limon suyu (iyi, ya da limon). Böyle bir içki içme öneririz her yemekten önce dakika otuz.

Herhangi bir sihir yok – her şey verimli birlikte üç ürün: bal, su ve limon. Bu arada, limon burada ana aktör. Eğer her gün sabahları içme asitlenmiş limon suyu, bu büyük bir yardım, mide, böyle bir sıvı ile etkileşim olacaktır mide asidi ve bal. Bu sayede, sindirilebilirliği azalır şeker herhangi bir ürün olacak. Ve araştırmacılar, Arizona, hiç bir kanıtlanmış, insanlar bir sürü yemek, narenciye, nadiren hasta obez.

Ve yine limon suyu yardımcı olur iyi emilmesi için kalsiyum, çünkü o zaman biriken yağ hücreleri. Daha onlara kalsiyum şans daha ekstra ağırlık kurtulmak. Bu yüzden diyetisyenler tavsiye içmek için taze sıkılmış limon suyu yemekten sonra, o yardımcı olur, mide gibi bir tür olacak bir araç.

Bu arada, kullanabilirsiniz ve böyle bir kompozisyon içecek: limon, zencefil ve bal ile zayıflama bu da güzel bir içki.

Tarçın ve bal ile zayıflama

Başka bir antik bir görünüm içecek olarak bal, bir kilo yardımcı olacak. Gerekli sadece her gün aç karnına içme, yarım bardak sıcak su ilavesi ile içine bir çay kaşığı bal ve aynı miktarda tarçın. İkinci seçenek, içecek hazırlama: sıcak su dökün, bir çay kaşığı tarçın, sonra infüzyon biraz soğuduktan sonra, bir lezzet için bal ekleyin. Unutmayın! Asla bal atmaya sıcak su, bu zaten olacak değil, tedavi edici bir içecek ve en gerçek zehir, çünkü tüm yararlı özellikleri bal yok, kaynar su.

İçecek tarçın ve bal pişirmek için en iyisi, akşamları dışarı çıkmadan önce uyku.

 1. Tarçın olmalıdır zemin.
 2. Tek parça tarçın almak için gerekli iki parça bal (en az ½ çay kaşığı tarçın ve 1 tatlı kaşığı bal).
 3. Su kaynatmak gerekir değil sadece ısıtmak için.
 4. Tarçın koyarsanız, herhangi bir kapasite ve üzerine bir bardak sıcak su.
 5. Üstüne bir bardak gerekir plaka ile kaplayın ve bırakmak kadar su biraz soğuduktan sonra (en az yarım saat).
 6. Bal ekleyin.
 7. Yarım bir içki içmek gerekir, hemen ikinci yarısını buzdolabında bir gece.
 8. Sabah almak buzdolabından içki ve beklemek kadar elde oda sıcaklığı.
 9. Etkisi olacak, ancak o zaman, eğer bu içki içecek aç karnına.

Bu içecek ihtiyacı olmayan, herhangi bir katkı maddesi olarak limon veya limon ayrı bir tam teşekküllü ve daha da önemlisi, tedavi edici bir ilaç.

Ne ilginçtir ki, ekstra inç bel kaybolur çok daha hızlı kilo, bu nedenle tartıları ağır alınma.

Eğer aniden durdu kilo vermek, merak etmeyin – bunun anlamı, bal ve tarçın başladı temizlemeye, bağırsak ve mide – belirli bir süre sonra, bir kez ayakkabı tamamlandığında, tekrar kilo başlatın.

Bu arada, bu arada, tarçın ve bal yardımcı kurtulmak için de bu tür rahatsızlıkların kalp krizi, iktidarsızlık, şişkinlik, saç dökülmesi ve diş ağrısı.

Su ve bal ile zayıflama

Eğer tarçın kokusu, tadı zencefil veya narenciye alerjisi, bu demek değildir ki terk etmek gerekir bal zayıflama. Sadece sizin için en iyi kullanacak sonraki tarif: karışık ılık su ve bal. Bu basit ipucu sağlayacak unutmak hakkında nedir, kabızlık ve vücut diyecekler için teşekkürler tam bir temizlik.

Unutulmamalıdır ki, kendisi sıcak su kapasitesine sahip ortadan kaldırmak yorgunluk hissi, kan dolaşımını artırmak için yardımcı olur, kalp ve SİNDİRİM sistemi çalışma. Su ve bal ile mükemmel vücut tarafından emilir, gençleştirici ve yanan yağlar. Sadece unutmayın, ne bal gerekir doğurmak için ılık değil, sıcak su, çünkü aksi takdirde bu ilaç, hem zehir. Unutmayın, bal ve sıcak su uyumsuz!

Bu içecek çok daha verimli olacaktır, daha her türlü hap ve iksirler zayıflama, bu doğal bir ürün değil neden olarak, canlandırıcı ve gözle görülür bir ruh geliştirir.

Bal karıştırılmış ılık su alabilir ve yemekten sonra özellikle, eğer biraz overeaten ve deneyim rahatsızlık hissi.

Sarma bal ile zayıflama

Bal yardım edebilir kilo vermek değil sadece zaman alır içeri. Bu benzersiz bir araç için de kullanabilirsiniz sarar, çünkü onlar gerçekten yararlıdır, cildi ve hücresel düzeyde. Ve selülit ve subkutan yağ size artık tehdit değil – bal kurtulmak yardımcı onları sonsuza kadar.

Sarma bal ile yardımcı kilo ve cilt gençleştirmek için, özellikle önceden geçirmek için peeling ya da en azından bir sauna vardır.

Sarma bal ile zayıflama evde: yemek tarifleri

içecek-zayıflama

Yemek tarifleri tamamladı bal var, bir sürü, hepsi de oldukça etkili ve farklı bir kompozisyon, bu yüzden kendiniz seçin hangisi size gerçekten zevk.

 1. Hardal ve bal ile zayıflama. Hardal yeteneğine sahiptir kan dolaşımını artırmak için, o da yetenekli bir vücudun ısınmak ve yardımcı yağ kurtulmak. Önce uygulayın bu karışımı büyük bir kısmı, vücut, emin olun normal bir tepki hardal. Hazırlanan karışım sarar yani: yarım fincan bal ve biraz sıcak su banyosunda, bir çorba kaşığı kuru hardal sulandırmak için ılık su (kıvamı gibi krema). Mix bal ve hardal ekleyin, 2 damla zeytinyağı veya dulavratotu. Ovmak karışımı ile cildi düşündüğünüz sorunlu, hareketlerle, wrap film ve paket bir eşarp ya da ekose. 20 dakika sonra folyoyu çıkarın ve yıkayın ile kendinizi tatlı bir karışım. Eğer yaşıyorsanız, güçlü bir yanma veya kaşıntı, ve 20 dakika daha geçti – kesme prosedürü ve durulama karışımı. Bırakmayın bal karışımı uygulanır, aksi takdirde cildi yakmak! Neden favori krem – besleyici ya da nemlendirici.
 2. Alkol ve bal ile zayıflama. Alkol gibi hardal, mükemmel vücudu ısıtır, kan zorlayarak, daha hızlı hareket damarlarında. Bu karışım şöyle hazırlanır: 200 gr bal ve sıcak su banyosu ekleyin, bir çorba kaşığı alkol ve iyice karıştırın. Neden vücudun sorunlu alanları üzerinde masaj hareketleri, wrap film, daha sonra bir eşarp, bir yorgan ya da battaniye ve 30 dakika bekletin. Duş durulayın ılık su ile neden favori krem – besleyici ya da nemlendirici.
 3. Tereyağı ve bal ile zayıflama. 200 gr ısıtılmış bir su banyosunda bal uçucu yağ 5 damla ekleyin, örneğin, portakal veya limon. Tüm iyice karıştırın ve cilde uygulayın, şal film sarılmak ve bir şey sıcak. Yıkayıp 1,5 saat sıcak su, neden favori krem – besleyici ya da nemlendirici.
 4. Sirke ve bal ile zayıflama. Uyandırmak, su banyosu, 200 gram bal, eklemek 2 yemek kaşığı sirke karıştırın, uygulayın, sorun alanları. Şal film sarılmak beden ve şal – battaniye, eşarp, vb. 1.5 saat sonra ılık su ile durulayın, neden favori krem – besleyici ya da nemlendirici.
28.07.2019