Kendi menü yapmak için zayıflama

Menü zayıflama. Temelleri

Başlangıç için hatırlayalım temel prensipleri, doğal ve etkili kilo kaybı:

 • açlık yasaklandı!!!
 • öğün ara ile en fazla 4 saat;
 • yasaklı ürün değil;
 • yemekler lezzetli ve zengin;
 • çubuk optimum kalori gücü (hesaplamak için nasıl burada okuyun).
doğru beslenme zayıflama

Arkadaşlar, muhasebe, menü zayıflama, unutmayın, gıda, açlığın yatıştırılması dışında, sunar ve daha eğlenceli. Bu yüzden olmalı ve kilo verme sırasında. Gerek var tatsız yemek. Bu iyi olmaz.

Eğer şimdi düşünüyorum, bu kolay kaynatın buğday miktarı günlük kalori, satın almak veya yağsız lor ve bu kadar değil kilo . Durun! Bu yanlış.

Herhangi bir bahis yapmak irade gücünü umuduyla uzatıyorum. Olmaz! Yine de başarısız er ya da geç. Kilo vermek için, gerek yok «boğ» gıda sevmiyorum. Çok kolay yemek çeşitli ve lezzetli.

Ayrıca değer değil yasaklamak, kendinizi gıda alımı belirli bir süre sonra. Yemek zaman aç. Sadece karıştırmayın açlık ve iştahı daha fazla bilgi edinin.

Uygun fiziksel belirtileri açlık, mide bulantısı, halsizlik ve mide rahatsızlığı.

İnan bana, çok daha fazla zarar eğer sen uyu yaşıyor, açlık ve daha palying için yatmadan önce açlık değil rahatsız ve rahatsız uyku.

Tek dileğim – çalışın, akşam yemeği için değil ana öğün. Biliyorsunuz, ne zaman vücudunuzun yaşanıyor, en büyük ihtiyaç gıda, rehberlik, dağıtımı günlük kalori gıda uygunluk ihtiyaçlarına.

Ve önce biz doğrudan yazma menü zayıflama (kişisel beslenme), hatırlatırım, temelinde doğal kilo kaybı yatıyor kesirli beslenme önerdiği bir 3 ana öğün (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği) ve 2-3 çerez (ve daha fazla). Bu 5-6 öğün biz ve dağıtmak tüm günlük kalori.

Menü zayıflama. Deyim

Menü zayıflama makyaj bağlı olarak, ne tür bir yaşam tarzı lider.

Eğer bir ev hanımı, o zaman çoğu zaman harcamak, bir ev, böylece seçenekleri bir güç daha var. Eğer çalışıyorsanız, o zaman en iyi yiyecek planladınız akşam yemeğinden önce yanınızda. Bu zor değil, düşündüm, pişmiş, aşağı atmış kaplar, ve bitirdiniz!

İdeal olarak, bu dönemde kilo kaybı gerekir, sizi bu dağıtım temel gıda bileşenleri:

 • Yağ en fazla %20'si oranında günlük kalori, tercih, yağ, bitkisel kökenli;
 • Protein oranı 1-1,5 gram kilo mevcut kilo;
 • Karbonhidrat yaklaşık %50-60 günlük kalori, bir kısmı basit karbonhidratlar (çikolata, şeker, bal) olması için muhasebe, %10 kadar günlük kalori.

Eğer şimdiye kadar size görünüyor bu çok zor, üzülme! Okuyun ve tüm yere düşecek.

Hazırlamak nasıl bir diyet?

Uygun bir diyet bu sadece tükenmez konu daire kilo vereceğim.

Kilo kaybı için güvenli ve etkili koşuluyla derleme menüsü, doğru beslenme. En uygun seçenek olacak bir çalışma ile birlikte bir diyetisyen.

O biraz kişisel bir diyet ile yaş, kilo, yaşam tarzı, durumuna hastalıklar. Ama servis böyle bir profesyonel ucuz stand, evet ve aynı zamanda, o değil tüm şehirlerde.

İsterseniz kendinizi geliştirmek için kişiselleştirilmiş bir diyet, bir sopa, bir veri bize bir kurallar ve ipuçları vardır.

Nasıl makyaj diyet: diyet

Sırasında zayıflama menüsü, doğru beslenme gerekir, bu yüzden dağıtmak temel gıda bileşenleri:

 • protein hesaplanması – bir buçuk gram ağırlığının kilogram başına;
 • yağ olmalıdır en fazla yüzde 20'si günlük kalori. Bu durumda tercih edilmelidir bitkisel yağ;
 • karbonhidratlar yüzde 50, günlük kalori. Ama bunların büyük bir kısmını oluşturan kompleks karbonhidratlar ve basit – sadece yüzde 10.
nasıl yemek kilo vermek için

Gerekli miktarını belirlemek için bir yiyecek, istediğiniz bir gün. Burada şeması basittir: kahvaltı biz yemek için en fazla yüzde 25'i, günlük kalori, ikinci kahvaltı en fazla yüzde 10, öğle yemeği tüketmek yüzde 35, öğleden sonra snack – yüzde 10 ve akşam yemeği kalır yüzde 20, tüm günlük kalori.

Nasıl makyaj diyet: kalori sayma

Eksik kalori sayma üzerinde kişiselleştirilmiş bir diyet gerekir dikkate alarak, bir yıl süre ile ve fiziksel aktivite. Menüsü, doğru beslenme yaşam tarzına bağlıdır kişinin. Eğer aktif bir yaşam, ye 1500 kcal.

Eğer aktif spor, ama sürekli yapıyorsanız, o zaman sadece 1200 kcal. Eğer yaşam tarzı pasif bir diyet ile sınırlı 1000 kcal.

Eğer pencere dışında soğuk havalarda, uygun bir seçenek ekliyoruz 200-300 kcal.

Nasıl makyaj diyet: temel kurallar

Başlamadan önce zayıflama çok üzen bir soru:«Nasıl, makyaj, diyet, eğer söz konusu olan hazır sistemleri hakkında kişisel bir diyet var mı?» Biz vereceğiz size yardımcı olacak bazı ipuçları bu konuda.

Öyleyse, ilk önce, karar vermeniz gerekir ne kadar zaman yemek. Rasyonel sadece şut modu bireysel diyet üç ana resepsiyon ve iki ek.

İkinci kural olamaz çok yemek. Çalışmayın, her şeyi yemek bir tabağa konuyor. Eğer hissettim doygunluk, bir kenara ayırın kendi tabağı bir kenara. Bir aşırı yeme artar mide tutarında, ve bu demektir ki bir dahaki sefere olacak istediğiniz daha fazla yemek sizin fizyolojik norm.

Uygun bir diyet anlamına gelir kullanımı, lif büyük miktarda. O sahip biri için oldukça yararlı bir özellik için kilo – su verme açlık.

Kitap, doğru beslenme sizden, oluşturmak gibi bir diyet.

Unutma kullanımı hakkında yeterli sıvı, özellikle kaynak suyu.

Neden vücut kilo kaybetmeye başlar? Çünkü o başlar tüketmek kendi yağ dokusu, zaman eksikliği bir güç kaynağı, gelen yiyecek. Bu nedenle, menüden doğru diyet ortadan kaldırır ve büyük ölçüde kalori ve yağlı gıdalar.

Tüketilmesi gereken gıdalar, katkı ve yanan vücut yağ. Bu ürünler arasında, tarçın, yeşil çay, soğan, sarımsak, kırmızı şarap, peynir, yoğurt, ananas, yoğurt, ahududu, greyfurt. Ayrıca dikkat edin, için, menü tatmin vücudun ihtiyacı olan tüm besin. Bu bağlamda, uygun bir diyet-meli var olmak en yararlı ve farklı.

Dikkate almak önemlidir, hangi ürünleri, diyet bulunması. Bir listesini yapın yararlı zayıflama ürünleri, gerekli tüm menü ve yiyecekler için sağlıklı beslenme.

Sonra hakkında bilgi almak için menü, uygun bir diyet her gün. Orada-meli var olmak çok dikkatli ve sabırlı. Bütün menü ile verilen kalori ve makyaj ürünleri.

Nasıl makyaj diyet: gıda

Bir kilo vücudumuzun toksinlerden kurtulur ve cüruf. Ve önlemek için, kırıklık, baş ağrısı, kötü hissetmeniz gerekir, daha fazla su içmek. Temiz olmalı, tercihen kaynak suyu.

Hazırlamak için temiz su kendilerini. Bunun için su ile doldurun ve plastik şişe, sonra yerleştirin dondurucu. Zaman donacak suyun büyük bir kısmı, boşaltın, gerekli değildir.

Erime buz oda sıcaklığında.

Diyet bireysel diyet içermelidir yağsız et haşlanmış olarak, pişmiş ya da pişmiş bir çift. Tüketilebilir deniz, balık ve haşlanmış mantar.

Pripravljena yemekleri tarçın. Azaltmaya yardımcı olur iştah ve kan şekeri düzeyleri düşürür. Ayrıca, yerine zararlı çerez kuru meyve sayısı en fazla avuç avuç ya da greyfurt suyu. Bu tür ürünler kırpılmış bir açlık hissi.

diyet zayıflama

Diyet eklemeniz gerekir yeşil şekersiz çay, haşlanmış yumurta, buğulanmış kabak, kırmızı biber, çilek, kırmızı lahana. Yasak tüketilmesi kızarmış, yağlı, kurutulmuş, tatlı, beyaz ekmek,sosis, fast-food, gazlı içecekler, cips, dondurma, et, alkol.

Listesi için önerilen ürünler:

 • taze sebze, meyve ve çilek;
 • süt ürünleri, düşük yağlı ya da düşük oranda yağ vardır. Süt, düşük yağ bir sürü içerir, b vitamini, kalsiyum, fosfor, protein, ancak çok az yağ. Bu mükemmel ürün için uygun bir diyet. Aynı şey az yağlı peynir veya yumuşak peynir. İle birlikte ekmek gibi ürünler için idealdir kahvaltı. Doğal yoğurt, bir sürü içerir, kalsiyum ve protein ama az yağ. Tatlandırmak için yoğurt ekleyin meyveli taze veya vanilya;
 • menüsünde mutlaka olmalı ekmek yaklaşık 100-150 gram, günde çünkü o teslim etmek için vücut karbonhidrat ve değerli eser elementler. Verin tercihinize karanlık ve kepekli;
 • diyet laminaria. En düşük kalorili ürün, zengin, değerli eser elementler ve makro. Ayrıca deniz yosunu yağ parçalanmasını teşvik;
 • kahverengi pirinç önemli bir ürün diyet. O çok sağlık için faydalı, çünkü içinde kaydedilmiş tüm vitaminler, mineraller ve lif, aksine cilalı pirinç;
 • yağlı balıklar gibi ton balığı, somon, ringa balığı, sardalye ve diğer olmalıdır menüsü, doğru beslenme. Onlar için çok yararlı sağlık içeriği sayesinde yağ asitleri, manganez, protein, D vitamini,;
 • tavuk göğsü – lider diyet ürünleri. Onun protein sindirimi çok kolay;
 • baklagiller, değerli bir kaynak olarak lif, bitkisel protein, olmalıdır, diyet, kişisel diyet;
 • sızma zeytinyağı ile formüle edilmiştir vücudu doğru yağlar. Sonuçta, bu çok gereklidir, vücudun olsa bile, diyet, diyet.

Doğru beslenme zayıflama: nasıl bir menü yapmak?

Birçok diyet dahil etmenize olanak sağlar, doğru beslenme, kilo kaybı için oldukça uygun ürünler, ama tüm bağlıdır miktar. Aynı olabilir ve ilaç ve zehir, tüm bağlıdır, örneğin, aynı şeker veya makarna.

Zaman istiyorum, kilo vermek için bilmeniz gereken bir makyaj için doğru beslenme zayıflama, ayırt etmek istediğiniz bu dönemde, ürünler bu izler tamamen ortadan menüsünden.

Oluştururken menü bir gün mutlaka dikkate alınması, öğün olmalı, en az beş.

Bu yaklaşımda ekleyebilirsiniz menü biraz yağlı balık çeşitleri, süt ürünleri, yağlı bir ortalamanın üzerinde %1'den, örneğin, normal süt ya da yoğurt 3-4%.

En önemlisi, bu yaklaşım, bir – hesaplama kalori günlük diyet için, o vermedi 1300 kalori, aksi takdirde kilo bile beklemeyin. Çünkü yağ vücut için gereklidir, yemek için bir porsiyon marul kullanabilirsiniz, bir çay kaşığı, ama daha fazla değil, bu miktar vücudun düzgün çalışması için yeterli olacaktır.

Oluştururken menü diyet dikkate almak gerekir belirli kurallar: mutlaka ılımlılık, hatta etkinleştirmek için bir diyet sebze ve meyve.

Takip etmek gerekir kullanışlılık ürünleri, çok kesinlikle tüm kurallara uymak beste diyet, bu, çok ciddi izler onları.

Ne zaman yemek için kullanılan aşırı miktarda azlık bir yerde kaybolur, kalça elde «kulakları» ve bel annesinin özel bir «can simidi» yağ.

Doğru beslenme zayıflama ima ne bir yeniden elde etmek kayıp kaybı, keskinlik ve güvenli bir şekilde kurtulmak için ikinci ve üçüncü bir çene. Ne küçük bir kadın hissetmek güzel sıralama sakar bir domuz, istiyorum, olmak, çekici, ince, hiçbir kırışıklıklar, cilt kenarlarında değil asılı.

İçin doğru beslenme zayıflama olmamıştır gereksiz kalori, dikkate alınması gereken besinlerin enerji değeri, hatta banal bir dilim siyah ekmek. O hala kavrami, yaklaşık 40-50 kalori, ve bazı çeşitleri ekmek daha yüksek kalorili.

Nasıl yapmak için doğru beslenme zayıflama, diyet sunmak çok istediğiniz her vücudun yağ, protein ve karbonhidrat? Gerek tablo kullanmak için belirttiğiniz tüm ayarlarını, 100 gram ürün.

Doğru diyet mutlaka sunulmalıdır proteinler, bu dahil, günlük menü tahıl, süt, haşlanmış balık, peynir ve az yağlı ama yağsız değil, vücudun hayvansal yağlar gereklidir.

Bazı vitaminler varlığı olmadan yağ da vücut tarafından emilir değildir.

doğru beslenme

İyi kilo vermeye yardımcı olur protein diyeti, farklı olarak adlandırılan «kremlin». Beslenme mevcut protein sınırsız miktarda, ama yine «doğru» olmalı, haşlama et, aynı balık değil, sosis ve sucuk. Orada büyük miktarda yağ ve çeşitli kimyasal bileşenlerin, herhangi bir kullanım için vücut değil, getiren.

Karbonhidratlar da bulunması gerekir beslenme her gün, ama sözde «uzun» olarak nişasta, baklagil, ama hiçbir şekilde sindirilebilir olarak sakaroz. Hızlı karbonhidratlar anında emilir, «yandı», geliştirilmiş açlık çeker ve yemek, ve bu da zararlı.

Doğru beslenme zayıflama anlamına gelmez kapalı atıştırma gibi bir elma ya da portakal da var kalori. Ne zaman aperatifler sık sık, o zaman artar ve enerji değeri günlük rasyon ve çaba bir kilo kaybı azalır. Sinirlenmemeye çalışın ve başarılı olacaktır.

Gibi yapmak, doğru beslenme, zayıflama, ne almak için onun temel? Keşke bir sonucu haline gelmiştir ve kilo değil, onun bir dizi.

Dikkat içme modu, su gerekli bir bileşen herhangi bir diyet, ve en önemlilerinden biri. İçmek gerekir ne kadar mümkün ve kabul edilir gibi temiz içme suyu değil, meyve suları, kompostolar, demlemek.

Kısacası, herhangi bir sıvı, su dışında içecek kabul edilemez, onları atfedilen bir gıda.

Ne zaman doğru beslenme için diyet dahil yeterli miktarda su, vücuttan daha hızlı ve daha iyi görüntüler toksinler, onlar çözülür. Bu gerçeği çok iyi etkiler toplam ağırlık azaltma.

29.01.2019