11 basit yoga egzersizleri zayıflama

Yoga sonsuz bir sağlık kaynağı. Yoga egzersizleri için yardımcı olur, sadece kilo vermek değil, aynı zamanda kasları güçlendirmek, esnekliği artırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek için, kurtulmak depresyon ve stres. Bu makalede, biz-ecek değil durmak tüm yararları yoga ve olacak düşünün basit yoga egzersizleri zayıflama evde.

kilo kaybı için yoga

Tür pozlar için kilo kaybı

Büküm

Duruş büküm katkıda bulunmak, çalışmaları tüm sindirim sistemi, metabolizma artırmak için yardımcı olur kurtarmak için vücut yağ ve toksinler. Bu pozlar büküm şunlardır: Bharadvajasana, Poz adaçayı, Ardha Matsyendrasana ve diğerleri.

Ayakta duruşlar

Ayakta duruşlar vücudun güçlendirmek ve geliştirmek, konsantrasyonu. Etki alanı pozlar: kalça, baldır, omurga, omuz, üst sırt ve karın. Duruş bu tür mutlaka dahil tesis, kilo kaybı yoga ile.

Ters duruşlar

Ters duruşlar kaslarını güçlendirmek için tasarlanmıştır, sırt ve boyun, tiroid stimülasyon, tetkik, karın organları. Yine, gelişme, metabolizma ve sindirim, kas güçlendirme korse.

Tenteli

Pozlar eğerek yapılabilir oturan ve ayakta. Türüne bağlı olarak, bir eğim üzerinde çalışılıyor istediğiniz vücut bölgeleri. Eğim geliştirmek için tasarlanmıştır esneklik, vücut çatlakları, tendon ve kasları güçlendirmek.

Gevşeme duruş

Dinlenme pozlar bitmiş olabilir egzersiz. Duruş rahatlama ediyorum sakin zihin ve beden, gerginlik bir gün sonra.

Basit asanalar zayıflama ev

Düşünün basit asanalar zayıflama. Karşınızda bir açıklama asan, bir fotoğraf ve çalışma prensibi.

Eğimi, ileri — Uttanasana

Duruş çekiş güçlendirir, karın ve kalça kasları, yağ mevduat kaldırır. Mükemmel bir çalışma ligament ve tendon.

Ol hemen, ellerinizi yukarı kaldırın, sonra yavaşça kendinizi daha düşük için eller aşağı. Dokunun en iyi çalışın, başını diz. Mümkün kucaklamak tibia elleriyle.

Kobra poz — Bhujangasana

Duruş Bhujangasana sindirime yardımcı olur, etkilediği organlar, karın bölgesi ve karın kasları. Duruş mükemmel çalışır omurga.

kilo kaybı için yoga kobra Poz — Bhujangasana

Gerçekleştirmek için poz olabilir yüzüstü pozisyon. Nefes üzerinde blast off yerden. Ellerini tutmak düz, ayakları yere bastırdı.

Poz köpek burnu aşağı — Adho Mucha Shvanasana

Duruş güçlendirmek için yardımcı olur tüm kaderi vücut. Gerilir arka vücut yüzeyi, tendon, omurga, omuzlar. Sıkılır karın kasları geliştirir, metabolizma.

Duruş gerçekleştirilir ayakta dört ayak üzerinde.

Poz Savaşçı — Virabhadrasana

Poz savaşçı sağlar, kasları güçlendirmek, el ve ayak, omurga hizalamak, ve perine bölgesini germek.

Gerçekleştirmek için poz savaşçı ol sağ yap, ileri hamle, ellerini bağlayın, avuç içi yukarı kaldırın ve başınızın üzerinde. Şu hafif bir sapma ve geri çekin ve tüm vücut. Tekrarlayın egzersiz ile saldırı diğer ayak.

Duruş Üçgen — Utthita Trikonasana

Duruş üçgen çalışan yağ yakıcı yan vücudun sinir sistemini rahatlatır ve tendonlar uzanır, ayak.

Gerçekleştirmek için Trikonasana dik durun, ayaklarınızı biraz daha geniş omuz genişliği. Nefes açılır, sol ayak. Sol el havada yanında ayak ve sağ yukarıya, yere dik. Gelin bir görünüm için parmak sağ el. Tekrarlayın diğer tarafta.

Ağaç poz veya Vrikshasana

Vrikshasana güçlendirir basın ve bir el uzanır, tendon ve olumlu etkiler diz.

Gerçekleştirmek için duruş dik durun ve nefes kaldırın ve ellerinizi başınızın üzerinde birleştirerek, avuç içi. Sağ ayak tutuk diz, ayak koymak, iç uyluk. Bozmayın pozisyonda 60 saniye. Yapın bir duruş yeniden, ama bu kez viraj sol ayak.

Duruş sandalye — Utkatasana

Güçlendirilmesi, uyluk ve buzağılar ile yardım pozlar ahşap tarifsiz. Gergin kasları eğitir dayanıklılık çalıştı organları karın bölgesi.

Gerçekleştirmek için asana dik durun ve nefes verirken kollarınızı kaldırın yukarı. Bağlayın ellerini avuç içi birbirlerine ve nefes verirken hafifçe çömelin. Oturmayın 30 — 60 saniye içinde pozisyon.

Planck

kilo kaybı için yoga ağaç Poz veya Vrikshasana

Duruşu düzeltir — karşı güçlü bir silah yağ ve selülit. Önerilen uygulama gibi karmaşık egzersizleri zayıflama olarak kendini statik yük. Duruşu düzeltir etkiler statik yük tüm vücut bölgeleri. Gerçekleştirmek için çeşitli yaklaşımlar, sorunsuz bir şekilde artan ' bir duruş. Unutmayın düzgün nefes ve düz sırt.

Duruş serbest bırakılması, rüzgar — Pavanmuktasana

Duruş için tasarlanmıştır kurtuluş vücut kümeleri gazı. Çalışan her ayak için ayrı ayrı ve suadere her iki ayak aynı anda. Olumlu etkiler organları karın bölümünün, masaj, karın, kasları güçlendirir, vücudun alt kısmında.

Duruş soğan — Dhanurasana

Dhanurasana esnekliği artırır omurga uzanır, karın kasları, el ve ayak. Bir önceki duruş zayıflama, duruş soğan bağırsak geliştirir, düzeltir bozuklukları sırt güçlendirir yaka alanında.

Basın 30 — 60 — 90

Dediği gibi başlık, duruş, karın kasları güçlendirir, yağ yakar. Yapılır duruşu bu şekilde: sırt üstü Yatarken, nefes bacak 30 derece. Yavaş yavaş düşürmek ayakları neredeyse yere kadar. Tutun bir süre, nefes koy ayakları yere. Egzersizi tekrarlayın, ancak bu kez bacaklarınızı kaldırın 60 derece, sonra da 90.

Gerçekleştirmek için egzersizler bir dizi yapabilirsiniz evde. Basit zayıflama egzersiz sadece yağ yakmak, ama aynı zamanda artırmak dayanıklılık artırmak ve iç organların çalışmasını ve vermek ve vücudunuzun esneklik. Kalın her zaman genç ve güzel!

17.01.2019