Tohumu zayıflama ve detoks

Kısaca söylemek için, neden gerekli tohumu zayıflama, başarılı bir ifade. Tohum kaynağı yağlar ve omega-üç, lif ve bitkisel protein. İşte tüm bitki cins tohum, onlar gereken her şeyi içerir geliştirmek için, ama sadece söz konusu olmadığını, rostock. Tohumu bir bileşeni diyet, pek çok dünya ülkeleri, belki de, böyle bir ulusal mutfağı, hangi onlar kullanılmadı. Gıda endüstrisinde kullanılır... için ekmek üretim ve bitkisel yağlar. Ve yine de — onlar kalori. Ortalama olarak, 100 gr tohum — yaklaşık 400-600 kcal. Peki onlardan kilo?

tohumu zayıflama

Keten tohumu zayıflama

Keten tohumu, uzun zamandır bilinen bir madde, tatlılar, salatalar ve hamur işleri. İçerdikleri:

  • çoklu doymamış ve tekli doymamış yağlar, yetenekli hızlandırmak için kurtarma sonra vücudun yükleri ve durumunu etkileyen hormon sistemi. Bireysel kaynakları olduğunu iddia eden varsa, tatmin eksikliği bu yağ ile ilgili bir sorun olmaz, doğal olmayan yoğun iştah ve aşırı yeme;
  • bitkisel proteinler. Tabii ki, bitkisel proteinler olarak kabul edilemez, eşit hayvanlara özel bir bileşimi, ama onlar da vücudun ihtiyacı tatmin, bireysel amino asitler ve iyi bir ek güç kaynağı;
  • lif ve lif. Onun için önemlidir, düzenli bağırsak temizliği, teşvik, sağlıklı bir bağırsak mikroflora ve bize yardımcı asimile suda eriyen vitaminler ve mineraller. Ve lif iyi etkiler lehine gıda. Eğer yediğimiz bir şey, zengin bir lif, büyük olasılıkla, biz yiyelim daha az olsaydı biz yedik bir şey içermeyen bir lif.

Halk yemek tarifleri keten tohumu ile zayıflama çok çeşitlidir:

  1. bir bardak su ile bir kaşık sırılsıklam onu önceden keten tohumu. Tohumları yerleştirin, bir bardak akşam bir içki bir sürü sabah, kahvaltıdan önce, yaklaşık yarım saat. Sonra hafif bir kahvaltı, daha ne denir, nasıl gidecek. Gitmek, yazarlara göre bir reçete gerekir gibi, iyi lif harika doyurur;
  2. yerleştirin, bir bardak yoğurt, bir çay kaşığı keten tohumu, 20-30 dakika bekletin. Bundan sonra içki, bir sürü akşam yemeği yerine ya da ikinci bir akşam yemeği. Yerine, bu içki ve kahvaltı da. Ve düzenlemek boşaltma günde 5 bardak yoğurt 5 çay kaşığı keten tohumu. Bu, tüm bu yol bize değil, yorgunluk ve aç zayıf ve şen düşünceden durumu, zaman, haftanın diğer günlerinde yemek yeme gibi bir şey, ama devam etmek kilo;
  3. bir kaşık keten tohumu eklemek, herhangi bir yemek, kashi kadar salata için günde yazmış 15 gr keten tohumu. Bu yardımcı olmalıdır ve arıtma, bağırsak ve alınması gerekli «doz» omega-üç yağ asitleri.

Görüyoruz ki büyük bir kısmı, halk yemek tarifleri tohumu ile keten yardımcı olur sadece şut iştah ya da köreltir. Kalan izin almak gerekli yağ asitleri. Ama neden sadece bize yazacak yanlısı keten popüler kaynaklarda! Ve yazmak bir şey var biz okumak istiyoruz ve iştah o öldürür «kök», ve kalori onunla saymaya gerek yok, olur o daha iyi, daha farklı, bilindik tüm yöntemleri gibi sıkı diyetler.

Hakkında yorumlar tohumlar keten tohumu zayıflama gösteriyor ki, onların katkı kurtulmak için yardımcı olur 2-3 kg / ay. Yaklaşık olarak sıfırlamak bir kişi, dengeli beslenme az kalori açığı. Öyle görünüyor ki bu oldukça gerçek.

Keten tohumu değil, verebileceği zarar, değilse bunları tüketmek, aşırı miktarda. Yapmamanız tavsiye edilir «doz» 25 g / gün, ve değil-meli var tohum olanlar varsa, pankreas hastalıkları, karaciğer ve böbrek.

Kimyon tohumu zayıflama

Ne zaman konuşmak hakkında bir tohum kimyon zayıflama, demek siyah kimyon. Kaynakları halk hekimliğinde iddia tohum ve çörek otu yağı yardımcı olur metabolizma, yağ yakmak ve kilo kaybına neden kendilerini.

Kimyon tohumu zayıflama almak farklı:

  1. bazı tarifler sadece tavsiye çiğnemek birkaç tohum, her yemekten önce;
  2. diğer tavsiye eklemek daha ve bir bardak su;
  3. üçüncü — ekleme kimyon, yemekle birlikte alınan bir ürün;
  4. dördüncü — eziyet kimyon ve tarçın ekleyin, bir bardak yoğurt, bir hatta çekilmiş zencefil bıçak ucu ve yerine bu karışımı akşam yemeği servisi yapılmaktadır.
chia tohumları

Kimyon tohumu farklı keten tohumu, her şeyden önce, varlığı bileşiminde uçucu yağlar. Uçucu yağlar birkaç «sersemletme» damak tadınızı insan, bir anlamda bu yaygaracılık. iştah bunları kullanarak belki daha fazla umut verici bir uygulama tohum içeren güçlü aromatik katkı maddeleri.

Yanı sıra kilo kaybı, bu ürünü getirmek mümkün well being etkisi ve olumlu etkileyebilir, bağışıklık sistemini insan. Uygulama kimyon tohumu bağışıklık geliştirmek ve mücadele için yardımcı olur bakteriyel ve viral enfeksiyonlar.

Halk hekimliği Doğu ülkelerinin kimyon tohumu ve yağı kimyon tavsiye edilir herkes sorunları ile hormon sistemi. Kimyon tohumu olarak kabul edilir «kadın» ve onların tavsiye tüketilmesi ihlal menstrüel ağrıları, PMS ve sıvı retansiyonu ile ilişkili günü adet döngüsü.

Bu fazlalaştı, aşırı dozda kimyon tohumu neden olabilir, mide bulantısı ve ishal nedeniyle bu yüksek konsantrasyon, onlar temel yağlar.

Chia tohumu zayıflama

Bu ürün, yaygın duyurulan. Bugün sadece tembel değil, bilir ki, doğada var chia tohumu, ve onlar kilo kaybı teşvik. Ürün, içerdiği birkaç diyet takviyeleri, aktif olarak satılan web sitelerinde, sağlık ve güzellik ürünleri ve diyet hemen hemen her moda blogger tema «sağlık ve güzellik». Ama yardımcı olup chia tohumu kilo?

Bu güney amerika tahıl içerir rekor miktarda çözünmeyen lif. Eğer emmek chia tohumu su verecekler jel yapısı, yaklaşık olarak keten tohumu, sadece daha yoğun bir yoğunluk. Bu jel ve ana olarak kabul edilir «güreşçi» ile iştah. Evet, biz mekanik doldurmak mide jel. Ama bu demek, biz daha az var mı?

Genellikle değil beslenme sorunu olabilir ile ilgili hiçbir şekilde tokluk duygusu ya da onun eksikliği. Örneğin, çok yemek, çok büyük porsiyon alışkanlığı, diğer — sürekli olarak yaşayan özlem yeme tatlılar, gibi, var, çok az karbonhidrat, diyet, üçüncü — yemek, stres veya yetersizlik ile başa çıkmak için güçlü duygular. Genel olarak, o nadir bir kişi çok fazla yiyor nedeni, artan iştah, belki bir şey ve bundan kullanılmayan tohum.

Herkes alacak sadece yararlı bir kaynak omega-üç yardımcı olacak bir mücadele ile yüksek kolesterol yapar, kalp ve damarları daha sağlıklı ve geliştirmek için yardımcı olacaktır çalışmak hormonal sistem genel olarak.

Dağılım li chia tohumu metabolizma? İçerdikleri bir miktar iyot, bir olumlu etkisi üzerinde çalışmak için tiroid bezi. Ama iddia, onlar, düpedüz yakınlığı metabolizması süper hızlı ve etkin olmak, bir roket için yağ yakma, değer açıkça değil.

Herkes gibi takviyeleri, zayıflama egzotik kökenli, chia tohumları var oldukça pahalı bir fiyat. Bu bir neden olarak hizmet vermektedir olumsuz yorumlar, onlar hakkında internette. İnsanlar kilo önemli miktarda kilogram onlarla az.

İşte olanlar harcanan — oldukça çok.

Olarak kabul chia tohumu zayıflama? Standart bir tarifi içerir yemek tatlılar yemek kaşığı tohum ve herhangi bir doğal süt ürün. Veri değiştirilmelidir 1 öğünde. Ya da yazma gibi farklı tohum satan sitelerde, bu sadece çiğnemek 1 çorba kaşığı chia, arkasından bir bardak su için ve bekleyin büyük bir iştah sihirli bir işe yaramaz.

Kontrendikasyonları almak için, chia tohum içerir tıkanıklığı, bağırsak sorunları, pankreas ve gıda alerjileri.

kabak çekirdeği

Kabak çekirdeği

Kabak çekirdeği uzun zamandır bilinen bir halk ilacı. Onlar için geçerli peynir taze olarak antiparaziter aracı. Kullanmak için kabak çekirdeği zayıflama — en yeni trend, ve o bağlı sadece popüler fikirler hakkında, omega-üç asit metabolizmayı hızlandırmak.

Gerçekten etkisi omega-üç metabolizması böyle etkileyici mi? Herhangi bir bilimsel kanıt isteyenler yok. Şimdi yağlar omega-üç görüşünde «gizli bir eleman» sıkıntısı olan bir diyet, büyük olasılıkla, ve neden sağlık sorunları.

Rezene tohumu zayıflama

Halk tıbbında, rezene tohumu nasıl kullanılır, yumuşak idrar söktürücü ve anti-inflamatuar. Onların da çiğnenir ve demlenmiş bir çay şişkinlik. Sözde dereotu su, yani tentür rezene tohumu — neredeyse tek güvenli araç, kullanılan gaz çocuklarda.

Olabilir mi, rezene tohumu yağ yakmak için? Tabii ki, hayır. Onlar teşvik, ağırlık azaltma pahasına, küçük bir idrar söktürücü etkisi. Ve olabilir iyi bir araç için önleme şişkinlik.

Fesleğen tohumu zayıflama

Fesleğen tohumu zayıflamak için kullanılan oldukça nadirdir. Kendilerini onlar kaynağıdır, uçucu yağlar, onları çiğnemek önce yemek için öldürmek için bir iştah. Almalıdır ve sadece küçük bir miktar tohum, aksi takdirde kaçınılmaz bir sonucu doz aşımı edici olabilir, bir mide, ishal ve şişkinlik.

Thistle tohum

Thistle tohum vardır değildir. Onlar kurtarma teşvik, karaciğer hücreleri gibi içeren özel uçucu yağlar. Ayrıca, thistle tohum vardır yağkökü, içeren omega-üç yağ asitleri katkıda bulunmak ve genel bir sağlıklı bir vücut.

Ve yine onlar bir müshil etkisi. Bununla ilgili bir uygulama aracı olarak zayıflama. Genellikle, yemek tarifleri, zayıflama, bize tavsiye 25 gram tohumu yemeklerden önce günde, bölünmüş 2-3 resepsiyon. Eğer fazla doz, tohumları kullanabilirsiniz ve nasıl bir müshil olarak normal kaynak değildir maddeler, omega-üç ve lif.

Susam tohumu zayıflama

«Sinirli» susam zayıflama bilinen Zoe Chernakova. Biliyor musunuz, kim bu? Hakkında, zayıflama ile Lissie Moussa duydunuz mu? İşte yazar bir başyapıt hakkında ne gerek var yalnız hububat belirli gün sayısı ve vücut arındırmak için çok saygı susam tohum ve danışmanlık bunları kullanmak için nasıl bir baharat olan tahıl. Onlar diyorlar boyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamak organizmalar takipçileri protein ve onlara izin kalmak için sağlıklı.

Ne var uygulama ile? Uygulamada, susam, tabii ki, içerdikleri bitkisel protein, omega-üç ve kalsiyum. Onlar, tabii ki, yararlı, ama aynı zamanda kalori de. Ve herhangi bir yağ yakmak yok. Böylece, sayarak ortak bir «matris» protein, yağ ve karbonhidrat, biz onları dahil etmek için diyet. Ama burada neden bu şekilde yağ yakma pek.

Rezene tohumu

Rezene tohumu — temel-oleifera katkı maddesi, gıda, bir, aynı, neden, güçlü bir idrar söktürücü etkiye sahiptir. Rezene tohumu teşvik aktif bir atılımı vücuttan sıvı, ama göre, destekçileri kendi kullanımı için izin vermez ulaşabilirsiniz dehidratasyon ve nöbetler. Dahil rezene tohumu diyet tavsiye edilir herkese unutulmaz kurtulmak aşırı kilo ve şişkinlik, ödem.

Halk tıbbında, genellikle tavsiye demlemek, 5 gr rezene tohumu bir bardak su sıcaklığı 90 derece, ve kabul ve üçte bir bardak, her yemekten önce.

Tohumlar tao

Tohumlar tao zayıflama — çin BAD gıda, bir neden mi var zayıflama değişiklik olmadan yaşam tarzımızı. Her zamanki gibi ve hep olduğu gibi katkı maddeleri, tohumlar servis gibi bir şey gizli, neredeyse mistik, efsanevi, ama çok pahalı değil.

Efsaneye göre, onlar metabolizmayı hızlandırır ve kilo yardımcı diyet olmadan. Pratikte kullanan kişiler onların yazdıkları yorumlar gibi hemen hemen hakkında uyarıcılar — baş ağrısı, güçlü, ağzı kurur, ortaya çıkan duygu «gelgit». Belki de, tao ve uyarıcıları, belki — hayır. Kesin olarak hiç kimse bilmiyor, çünkü ne bir bitki nedir — tao, henüz çok bilinmemektedir.

Psyllium tohum

tohumlar

Modern diyetler zayıflama psyllium tohum kaynağı olarak kullanılmaktadır lif. Onlar eklenir herhangi bir sıvı — çay ve suyu kadar yoğurt, ve bunların kullanımı, neden olur, sıvı haline bir tür jel. Sonuç olarak, daha hızlı dolum mide. Genel olarak, psyllium tohum — düzenli bir ürün için iştahınızı azaltmak ve geliştirmek, intestinal peristaltizm. Ve yine, eğer onları da ekleyin, süt ürünleri, yani kıvamı puding kullanmadan jelatin. Genel olarak, psyllium tohum — harika bir ürün, sağlıklı ve fonksiyonel bir güç, ama onlar, tabii ki, çok değil yağ yakmak.

Çıktı. Tohumları kullanabilirsiniz diyetlerine, eğer kilo . Sadece unutmamak gerek doz, bunların kullanımı ve kalori saymak, dikkate almak porsiyon büyüklüğü ve sayısı, protein, yağ ve karbonhidrat.

09.01.2019