Diyet zayıflama karın

Düz bir karın olabilir esnek pres, modern dünyanın içinde çoğu kadın ve çoğu erkek. Bu mücadele için ideal bir form iterek, kalıplaşmış, yerleşmiş modern toplumda. Bu nedenle, bu ders tüm araçlar için tasarlanmış zayıflama ve düzeltme şekiller. Ama olsa bile, genel bir zayıflama süreci yavaş yavaş ilerliyor, çok sık kadın tespit, ne temizlemek, yağ ile sorunlu bölgeleri elde değil. Böyle bir bölge – karın yağ mevduat hangi kadın gider, genellikle çok yavaş. Bu süreci hızlandırmak için yardımcı olacak bir etkili ve basit bir diyet zayıflama karın. Hakkında doğru dürüst yemek yemek miktarını azaltmak için karın yağ, ve nasıl doğru bir şekilde gözlemlemek için en iyi diyet hızlı bir sayısını azaltmak, vücut yağ, bu alanda alınacak aşağıdaki makalede.

diyet zayıflama karın

Neden biriken yağ sorunlu alanlarda?

Sıkıntılı bir alan kadınlarda denir kalça, karın, yanı sıra boca. Ben adil seks, yağ, hangi zor kurtulmak, birikir orada. Nedeniyle bu özellikleri fizyolojisi. Temel amacı kadın – doğum yavrular daha sonra beslemek için gerekli. Yağ rezervleri belirtilen alanlar amaçlanan doğa için tam bir koruma sürecinde çocuk taşıyan ve sağlamak için yeterli emzirme sonra onun doğum günü.

Aynı şekilde, kademeli bir birikmesi yağ sorunlu alanlarda etkileyen diğer faktörler olarak adlandırılabilir ra:

 • Çalışıyor durumda sürekli stres, yol overeating.
 • Normal gıdalar tüketmek yüksek kalori içeren basit karbonhidratlar. Çörek, hamur işleri, tatlılar – tüm bu «çok hızlı bir şekilde artırıyor» sorun alanları vücut üzerinde.
 • Fiziksel aktivite eksikliği – çoğu insan, zorunda kalmak 8 saat işyerinde. Bu hareket onlar taşımalarla ulaşım ve spor için kayıtsız. Bunun bir sonucu olarak aşırı karın yağ.
 • Bozuklukları, hormonal denge – çok sık bu tür bir patoloji sonuçları kontrolsüz kilo alımı. Bu durumda, tedavi için bir uzmana görünmek ve yürütmek için tam bir muayene.

Dikkat etmek önemlidir açıklanan nedenler ve denemek ve ortadan kaldırmak için tetikleyici faktörler. İçin karın, pratik ve kapsamlı bir yaklaşım gerektirir ve sadece dengeli ve etkili kilo kaybı için diyet karın ve karşı yanal, aynı zamanda günlük fiziksel aktivite. Ayrıca uygulamaya yardımcı yöntemler, – masaj, vücut sargısı, yürüyüş, sauna.

İpuçları kazanmak için ince bel

 • İçmek, aç karnına su. Sonra sabah uyanma gereken ılık bir bardak su içmek, sıkmak içine biraz limon suyu. Bu yardım çalışmalarını yoğunlaştırmak, bağırsak ve metabolizma hızlandırmak süreci.
 • Cildinizi nemlendirmek. Önemli düzenli olarak uygulayın sorun alanları normal ya da özel bir anti-selülit kremi, yapım o bir duş aldıktan sonra.
 • Gerek tamamladı. Böyle destekleyici bir prosedürü de düzenli olarak yapılmalıdır. Sarar kullanarak harcamak kahve, deniz yosunu, bal ve ark.
 • Giymek için özel bir kemer. Bu cihaz yardımcı etkisini artırmak için bir egzersiz ve teşvik yağ yakma yani karın. Ancak, önemlidir ki, böyle bir kuşak, sadece yardımcı bir araçtır ve fiziksel aktivite olmadan kilo yardımcı olmayacaktır.
 • Masaj yapmak. Onun yapılabilir ve kendiniz ve profesyonel bir iletişim için masör. Masaj için kullandıkları özel kremler ve jeller.

Temel beslenme ilkeleri

İlgilenenler, ne diyet gerekir, temizlemek için karın yağ ile anlaşılması için, temel beslenme ilkeleri, diyet ve sorunlu bölgeler ile ilgili herhangi bir diyet, hangi şu anda çok şey var.

Temel ilkeleri herhangi bir diyet aşağıdaki gibidir:

doğru beslenme zayıflama
 • Ayarlamak için bir diyet. Mantıklı gibi değişiklikleri sonraki: en aza indirmek besinler, yüksek glisemik indeksi. Onların yer almalıdır meyve, sebze. Değişim diyet olmalı, çok keskin, başka bir kişinin şansı gerçekleşmeyebilir.
 • Kendinizi motive etmek için kilo kaybı. Amaç gerçek olması – kilo ya da santimetre gerekir sıfırlama sorunsuz ve yavaş yavaş.
 • Diyet-meli var olmak sağlıklı ve dengeli. Daha iyi olan bu uygulama için güç düzeni, fırsat vermek, kilo vermek, yavaş yavaş ve yaratmak yerine, somut bir rahatsızlık.
 • Birleştirmek için diyet spor ile. Başlangıç egzersizleri yavaş yavaş vücut için çok aşırı. Eğer söz konusu koşu, koşu ilk kez olmalıdır, kısa bir egzersiz – bir küçük kompleksleri için zamanla arzusu ile başa kayboldu.
 • Yağ sorunlu alanlarda yavaş yavaş atmak gerekir kas kütlesi. Ama bunu başarmak için sadece bir adım adım. Yani önce kurtulmak için aşırı yağ, ve sonra yavaş yavaş sayısını artırmak kas ile özel bir egzersiz.
 • Ancak kimi ilgilenen değil, sadece temizlemek boca ve mide, ama aynı zamanda elde etmek ve direnen basın, dikkat etmelidir özel egzersizleri. Ama onları da yapmak gerekir sonra zaten yağ tabakası azalır.

Ürünler yasak ve izin verilen

Ne olursa olsun, diyet menüsü, zayıflama, karın ve yanal seçti adam, kendi ilkeleri genel olarak benzer. Menü ilkelere dayalı sağlıklı beslenme. Bu gibi diyetler diyet oluşturan gıdalar kaybına neden aşırı kilo.

 • İzin verilen ürünler şunlardır: hindi, tavuk, dana karaciğer, yumurta, deniz ürünleri, balık, yoğurt, beyaz, süt, yoğurt, sebze, meyve.
 • Erişim yasaklı (istenmeyen) ürünler şunlardır: sosis, sucuk, şeker, şekerlemeler, patates kızartması, şeker, ekmek, fast food, makarna, dondurma, alkollü içecekler, soda.

Yani kilo vermek için karın, ayarlamak ve diyet dahil daha fazla ürün, zengin lif. Her gün diyet olmalıdır, taze sebze, meyve, yeşillik.

Mutlaka haftada 2-3 kez diyet olmalıdır proteinli gıdalar, hayvansal ve bitkisel protein içerdiği fındık, baklagiller, belki günlük bir menü.

İsteyenler koyma karnına, bol su içmek – maden suyu olmadan, gaz, erime veya arıtılmış.

Diyet öneririz kesirli beslenme – sık öğünde küçük miktarlarda. Bu arzu son kez orada üç saat kadar uyku.

Kısıtlamalar

 • Her şeyden önce, diyet düz bir karın ve ince bir bel anlaşılacağı tam bir alkol. Alkol olumsuz etkiler, vücudun metabolik süreçleri sonucunda, bel yavaş yavaş dolmasını yağ. Bu bağlamda ortadan kaldırmak ve sigara.
 • Önemlidir kesinlikle alımını sınırlamak tatlı ve nişastalı besinler. Öngörmektedir düz bir karın için diyet, bir hafta bir kişi yemek için bir kaç küçük parça bitter çikolata veya biraz bal.
 • Değil tüketmek, yağlı ve kızarmış yemekler tercih, buharda pişmiş ve haşlanmış.

Türlü diyetler

menü zayıflama

Birçok çeşidi vardır diyetler için karın ve bacak miktarını azaltmak için kalça ve yanal. Sözde hızlı diyet vermek, yağ mevduat kaldırmak için bir fırsat ile karın, ancak katlanmak kolay değil, çünkü günlük kalori diyet geçmeyen 1500 kcal. Bir başka özelliği de diyetler – gün: sopa onları daha fazla 14 gün. Bu süre zarfında kurtulabilirsiniz etkileyici bir miktar yağ. Ama yine de geri dönerken, normal beslenme bir adam, bir kural olarak, yavaş yavaş kazanıyor kesilen kilo geri. Bu nedenle, en etkili ve kolay kilo kaybı için diyet, karın ve kalça bu güç sistemi, istediğiniz bir çırpıda dayanacak şekilde ve hangi miktarda gidiyor yavaş yavaş.

Doğru beslenme zayıflama göbek dayanır kurulları, yukarıda gösterilen. Bundan sonraki bölümlerde birden fazla seçenek diyetler boyunca fazladan birkaç kilo kurtulmak için yapmak için karın daha düz.

Düz bir karın için diyet

Ayrılmamak için öneriler kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz örnek bir menü böyle bir diyet, boyaması üç gün:

Gün/öğün İlk İkinci Üçüncü
Kahvaltı Yeşil çay, bir bardak taze havuç ve elma suyu. Bir elma ya da yarım greyfurt. Yulaf ezmesi, pişmiş elma.
İkindi çayı Ceviz veya fındık – 50 gr. Taze havuç suyu, salata, meyve veya sebze. Meyve seçim.
Öğle yemeği Haşlanmış kahverengi pirinç, mevsim salatası, elma veya portakal. Haşlanmış buğday, domates, 2 adet meyve, seçim için bitkisel çay. Haşlanmış balık, 200 gr havuç, rendelenmiş ekşi krema – 100 gr.
Akşam yemeği Sebze-ızgara, 200 gram yağsız balık – 50 gr. Haşlanmış tavuk göğsü – 200 gr haşlanmış sebze, nane çayı. Bir muz, bir bardak az yağlı yoğurt.

Daha sonra tekrar güç aynı sıra veya değişebilir yemekler toplayıp, eşdeğer ürünler aynı miktarlarda.

Kefir diyet

O ilkelerine dayalı kesirli güç. Yani nasıl bir adam bu yemek küçük porsiyonlar ve sık sık, mide yavaş yavaş azalır. Çünkü vücudun protein ve yağ, diyet tolere kolay. Bu durumda etkili bir temizleme bağırsak.

Böyle bir diyet tavsiye edilir uymak en fazla üç gün. Bu dönemde, o azaltmak için yardımcı olacaktır ağırlık ve hacimleri yanı sıra sindirim işlevini geliştirmek. Tavsiye edilir yemek için günde beş kez.

 • İlk gün içmek gerekir kefir sınırsız miktarda.
 • İkinci gün, başka bir meyve, ayrıca içki, 2 litre temiz su gün boyu.
 • Üçüncü gün tekrar içmek gerekir yoğurt her öğünde.

Böyle sıradışı bir diyet olamaz gözlemlemek gebelik ve emzirme, hastalıkları, sindirim organları, ergenlik döneminde.

Keto diyet

Adı bu diyet terim türetilmiştir «ketozis», yani yarma yağ hücrelerinin enerji elde etmek için. Zayıflama başlar vücutta notları yetersiz karbonhidrat yemek. Eğer karbonhidratlar vücut tarafından sınırlı sayıda, karaciğer başlar üretmek keton, asit, maddenin yağ hücreleri.

Gündüz menüsünde böyle bir diyet notları bu oran, yağ, protein ve karbonhidrat: protein – 70%, yağ – 25%, karbonhidrat – 5%.

Bu ilkeye göre ve gerek diyet sağlaması, bu göz önüne alındığında, kendi tercihleri.

beslenme zayıflama
 • Diyet tamamen ortadan kaldırılmıştır gerekir bu tür ürünler: hamur işleri, hamur işleri, şeker, gazoz, hamur işleri, ekmek, patates, üzüm, muz.
 • Şekillendirme menü eklemek için aşağıdaki gıdalar: yağsız et, balık, yumurta, bıldırcın ve tavuk, deniz ürünleri, peynir, sebze ve tereyağı.
 • Kısmen sınırlamak gerekir, süt ürünleri, sebze, yüksek nişasta içeriği, tatlı meyve.

Olamaz bu diyet sopa ile insanlara hastalık safra kesesi iltihabi süreç pankreas, eğer herhangi bir bağırsak hareketliliği, böbrek ve karaciğer yetmezliği, ihlal emilimi yağ, tümörler, karın, hem de hamilelik ve emzirme sırasında.

Diyet BUTCH

Bu kısaltma açılımı gibi protein-karbonhidrat şeritleme ve bir düşük-karbonhidrat diyeti bir diyet. O sağlar, münavebe protein ve karbonhidrat gün.

Böyle bir diyet devam edebilir 4 ila 30 gün, bağlı olarak kilo sıfırlamak istiyor adam.

Geçirmek için böyle bir diyet gerekir şemada:

 • İlk ve ikinci günde en yüksek protein, düşük karbonhidrat.
 • Üçüncü gün, gıda karbonhidrat ile.
 • Dördüncü gün aynı miktarda karbonhidrat ve protein.

Basitleştirmek için, satın alma ve pişirme döneminde beslenme tablosunu uygulayabilirsiniz:

Gün/öğün Protein günü (ilk) Protein günü (ikinci) Karbonhidrat günü (üçüncü) Protein-karbonhidrat günü (dördüncü)
Kahvaltı Yumurta haşlama, salata, sebze, keten tohumu yağı, şekersiz çay. Omlet iki yumurta, şekersiz çay. Yulaf ezmesi, şekersiz çay. Yulaf ezmesi.
İkindi çayı Peynir tarçın. Kefir. Muz. Peynir ve ekmek.
Öğle yemeği Tavuk fileto, haşlanmış sebze. Balık buğulama, sebze. Makarna un makarnalık. Tavuk göğsü, pilav ile.
Akşam yemeği Fırında balık. Fileto tavuk, sebze. Pirinç, haşlanmış sebze. Balık, sebze, kurutulmuş meyve.

Bu protein günleri yazmanıza gerek diyet ürünler, büyük bir miktarda içeren protein. Temel ürünler bu gün balık, et, yumurta. Büyük miktarda protein içerir, tavuk meme, kalamar, kırmızı havyar, ton balığı, yağsız sığır eti.

İçinde karbonhidrat günlerde yapmanız gereken önem açısından zengin gıdalar karmaşık karbonhidrat. Büyük miktarda yulaf ezmesi, pirinç, buğday, haşlanmış fasulye.

Diyet BUTCH olamaz uymak insanların hastalıkları ile kalp, damar, böbrek, karaciğer hastaları , diyabet, hamilelik ve emzirme, yaşlılık ve ergenlik döneminde. Bu diyet uygun olanlara unutulmaz kurtulmak için küçük bir miktar yağ. Denedim olanlar için sopa, bu tür bir güç olduğunu iddia eden, hatta haftalık diyet zaten verir görünür bir sonuç.

Egzersiz

Açıklanan tüm diğer diyet miktarını azaltmak için karın yağ mutlaka birleştirmek egzersizleri ile. Hatta bir kişi değil, bir spor salonu ziyaret, tavsiye yerine getirmek için her gün bir kompleks aşağıdaki egzersizleri:

zayıflama
 • Eğim – aç bacaklarını omuz genişliği, arkadaşlar ellerini başının arkasına ve pürüzsüz sırtını yavaş yavaş eğilip aşağı çalışırken dirsek dokunmak karşısında diz, kaldırma ve değiştirme dönüşümlü dirsek.
 • Bacak kaldırma – sırt üstü yatarken düz elleri ve ayakları bacakları yükseltmek için yukarı doğru eğitim doğru açı.
 • Döner gövde – ayaklar omuz genişliği, eller yapmak için baş parmaklarını birleştir kale. Düz sırt ile dönüşümlü olarak döndürmek kasa farklı yönlere.
 • Değirmen – yalın 90 derece ve şiddetle döndürmek düz silah.
 • Tenteli el – ayaklar omuz genişliği, eller başın arkasında. Düz sırt ile eğilip farklı yönlere.
 • Planck – pozisyon yüzüstü tırmanmaya dirsek ve ayak çorap, stand ile gergin kasları basını bu pozisyonda mümkün olduğunca uzun süre.
 • Makas katta oturup, bir vurgu eller, bulunan, arkasında. Yukarı kaldırmak için bacak ve yapmak çapraz mahi, basın bu gerilerek.
28.12.2018