Nasıl diyet yapmadan kilo vermek: etkili yolu ve ipuçları

Kilolu olarak kabul edilir önemli sorunlardan biri, yirmi birinci yüzyıl. Kalitesiz ve zararlı genetiği değiştirilmiş gıdalar, kötü çevre, sürekli stres ve hareketsiz yaşam tarzı, modern insanın tüm bu bileşenlerin sonucu aşırı kilo alımı, ve bazı durumlarda önemli bir obezite.

diyet olmadan kilo kaybetmek nasıl

Bir yanlış anlaşılma var, bu diyet ile hızlı bir şekilde tüm sorunları çözmek. Aslında, hatta en doğru seçilmiş bir diyet verebilir ters etkisi ve kötüye değerli sağlık ve kesilen kilogram uzay hızı ile geri onların en iyi yerler.

Ama ekteki çabaları boşuna değil, bir ödül olacak güzel bir rakam, elde edilen güvenli yaşam için bir yoldur. Yani, bilmek istiyorum – diyet olmadan kilo kaybetmek nasıl?

Eğer cevap olumlu ise o zaman okuyun ve öğrenin.

Dinlendirici bir uyku

Sağlıklı ve uzun ömürlü bir uyku — teminat zayıflama. Gün boyunca vücudumuzun enerji tüketir.

İçin tam bir dinlenme ve iyileşme, vücut, insana uyku için gerekli olan en az 6 saat. Bir uykusuzluk eksikliği enerji dolu nedeniyle gıda alımı, tehdit eden, aşırı yemek yeme.

Kullanımı su

Bir dizi aşırı kilo eğilimli insanlar az hareket ediyor, yani neden pasif bir yaşam tarzı ve bu, hemen hemen tüketilen su. Çok az kişi tarafından bilinen, azalma, su dengesi, vücudun %5 oluşmasına neden olur hastalığın, %10 — bozulan çalışma, böbrek ve kalp, %20'si yok olur canlılık.

Günde yetişkin bir adam içme 3 litre temiz kaliteli bir su. Zayıflama da uygun maden suyu içeren Mg. Bu öğe gereklidir güçlendirmek için kardiyo-vasküler sistem.

Düzenli su alımı bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.

Bir dizi kurallar içme suyu zayıflama

Sabah ile başlamalıdır iki bardak temiz ılık su. Su içmek gerekir, yavaş yavaş küçük yudumlar. Kime olanlar için, çok zor bir içki olurdu hacmi, alarak başlayabilirsiniz su ile bir bardak. Korumak için kalp-damar sistemi ve basıncı normale tavsiye edilir su ile birlikte almak için bir çay kaşığı doğal bal.

İnsanlar, hiçbir sorun ile sindirim sistemi, ekleyebilir suya limon suyu, ama çok dikkatli ve küçük dozlarda. Limon suyu teşvik hızlı bağırsak temizliği.

30 dakika önce yemek içmek tavsiye 1 bardak su, bu prosedürü azaltacaktır, iştah ve porsiyon yemiş yarı yarıya azalır. İçmek yemek yemek kesinlikle yasaktır, sindirilebilirliği önemli ölçüde azalır.

Sonra atıştırmak, su içmek, sonra 30 — 40 dakika. Yatmadan önce deneyin tüketilen 1 bardak su, bu kalp için çok faydalıdır ve bağırsak.

İnsanlar düzenli olarak gerçekleştirmek için bu basit kuralları, 2 hafta için iyi vücut kaybetmek ağırlık 2 ila 4 kg.

Masaj için hızlı zayıflama

Birçok bilmiyorum, şimdi ne var masajlar, yardımcı lenf akışını hızlandırmak, vücutta, metabolizma, ve, bu nedenle, daha hızlı kurtulmak için ekstra kilo.

Bu özelliklere sahip olmayan bir el, yani donanım masaj R-Sleek. Nedeniyle derin doku etkisi, bir imkansız, ne kadar profesyonel bir masaj terapisti seninle olmadan çalıştı aparatı, elde gerekli bir etkiye sahiptir.

Nedeniyle pasif yaşam tarzı ya da zaman eksikliği için geniş donanımlı alanlar sunmaktadır, vücudumuzun gerekli yardım için tüm önemli işlemler gerçekleşti istenilen hızda. Sonra kumaş almaya başlıyor besin miktarı görüntülenir aşırı durgun sıvı, bir de ekler bize ekstra inç.

Bul Er-slick şimdi birçok güzellik salonları, masaj. Ama en önemli ve yararlı başarılar diğer çoğu onun tam hijyenik sayesinde, özel kostüm, kapatır tüm vücut dışında baş, ayak ve el. Olsa bile dış temizlik alanında olmak mümkün olmayacaktır kesinlikle emin, ne kadar bakteri ve mikroplar saklanıyor elinde masöz, kanepe, vb. dikkat edilmemesi durumunda sağlık normları risk enfekte mantar, uyuz ve diğer tatsız hastalıklar. Ziyaret ettiğinizde Er-slick bu yeteneği azalır neredeyse sıfır.

Ne kadar yemek için aç olmak

İhtiyaç vardır, bu öğünde düzenli olmalıdır. İsteyenler için sonunda stabilize kilo gerekir, gün boyunca düzenli yemek, ama aperatifler-meli var olmak küçük.

Belirlemek için gerekli bir kişi için bir porsiyon, gerek el koyma avuç içi yukarı. Gıda miktarını onlara uyacak ve aynı norm, ihtiyaç duyduğu yaşam için. Birçok izin ana hata — bu, aşırı yemek yeme, hızlı yeme. Masadan kalkmak önemlidir hafifçe aç, tokluk hissi tavsiyeye bak sadece sonra 10 — 15 dakika sonra yemek.

diyet su

Kesinlikle yasaktır görüntüleyebilir ve tv ye aynı anda, çünkü o zaman tüm dikkatini muhasebe, yiyecek, resim ve yeme garantilidir. Sorunları önlemek için mide ile yemek gerekir çok dikkatli bir şekilde çiğnemek.

İnsanlara alışkın olan yemek yeme, büyük porsiyonlar ve elbiseyi geriyor kendi mide boyutunu azaltmak tabak 2 kez. Küçük bir tabak çok uygun kalacak bir kaynağı 100 — 300 kalori. İlk günlerde vücudu karşı, sinyal sürekli açlık.

Bunun için bir porsiyon yemek ayrılabilir 2 yemek. Bir hafta sonra mide küçülür, normal boyut ve açlık hissi kaybolur.

Kalori sayacı ya da olduğu gibi değil, kurtarmak

Var yöntemi, hangi ile tam olarak hesaplamak için gerekli olan kalori miktarını, tüketilen bir kişi olarak, onun yaşam tarzı, kilo ve yaş.

Hesaplama geçirebilirsiniz kendiniz ya da bir hesap makinesi kullanmak için internetten.

Hesaplama günlük gereksinim izin verilen kalori isteyenler için çok unutulmaz kilo:

 1. Kişinin büyüme ile çarpmak 1.8.
 2. Ağırlık çarpın 9,6.
 3. Yaş çarpma 4.7.
 4. Rakam 655 eklemek sonucu elde edilen hesaplama sırasında, birinci ve ikinci fıkralardaki.
 5. Alınan sonuç çıkarma sonuç üçüncü fıkra.

Ortak sonuç çarpmak gerekir bir faktör fiziksel aktivite:

 • 1,2 – eğer fiziksel aktivite, düşük;
 • 1,38 – eğer egzersiz haftada 1-3 kez;
 • 1,55 – eğer egzersiz haftada 3-5 defa;
 • 1,73 – aktif eğitim.

İnternette indirmek için gerekli tablo kalorili ürünler kullanarak makyaj doğru bir diyet.

Takip etmek önemli kural: normal bir yaşam için vücudun beslenme mutlaka ve aynen öyle bulunması gereken karbonhidrat, protein ve yağlar ve vitaminler. İnsanlar bağımlısı, az yağlı ve protein diyetler uygulanır, kalıcı hasar için organizmanın.

Bir kilo kaybetme ve normalleştirme kilo kesinlikle yasaktır tüketilen tatlı, gazlı içecekler, onları değiştirmek için gerekli su, meyve suyu, kompostosu veya taze sıkılmış meyve suları. Olamaz yemek patates kızartması, hamburger, pizza, tatlı un hamur işleri, gibi tüm bu «güzellikler» için tehlikeli ince bir bel vücut, çünkü içeren hızlı karbonhidrat büyük miktarda yağ.

Kullanımı zararlı gıda anında görüntülenir artan bel ve kalça.

Tüm yağlı ve yüksek kalorili gıdalar değiştirin sebze, haşlanmış veya kızarmış et tavuk, sığır eti, balık. Diyet düzenli olarak dahil sağlıklı fındık ve meyve.

Unutmayın — son günlük gıda alımı olmalıdır 3 saat kadar uyku ve unutmak hakkında herhangi bir yemek 18:00'den sonra.

Doğal ilaçlar vücudunuzun temizlemek için

 1. Zamanla her insanın vücudu gerektiren genel temizlik ve başlamak için gereken bağırsak. Keten tohumu haklı olarak işgal arasında lider konumunu doğal ilaçlar için geçerli olan temizlik. Ana bileşeni, bu ilaç – lif, tohum da zengin yağ asitleri (omega 3, omega 6 ve omega 9), lesitin, hormonlar bitkisel kökenli ve temel vitamin F, E, A. Etkisi, keten tohumu, benzersiz, ile birlikte; olur, özel bir işlem, normal hormonal denge. Kase sadece tohum almak aç karnına 1-2 yemek kaşığı tohum ile birlikte bol bol ılık su için. Vücudun içinde tohum harika ve temizlemek için bağırsak duvarı.
 2. Temizlik, vücudun mısır gevreği — oldukça basit ve ekonomik bir yol. Birkaç yolu vardır yapmak için temizlemek. İlk durumda demlenmiş bir çift yemek kaşığı yulaf ezmesi, ince öğütülmüş, tüketilen ve en az 2 saat önce bir ana öğün. İkinci yöntem, «soğuk fırçalayın» — daha etkili. Gece bir çift yemek kaşığı dökülür, su veya krema oranı 2 — 3 yemek kaşığı üzerine 1 — 2 yemek kaşığı sıvı. 10 dakika kadar alımı «bodur» sarhoş bir bardak su, sonra kıyılmış yenen. Yemek ve su verilir önce en az üç saat temizlendikten sonra.
 3. Salata «fırça» bulunması gerekir diyet. Bu ürün hazırlanıyor katı taze sebze. Bu vitamin bombası değil, sadece bağırsakları temizler, ama yardımcı olur ve vitaminler ile vücut. Sayesinde, çok düşük kalorili bu salata tüketilebilir herhangi bir sayıda. Bunu yapmak için, en sık kullanılan havuç, lahana, pancar, turp, kabak.

Egzersiz — zayıflama temeli

masaj zayıflama

Fiziksel vücudumuz için gerekli. Sorunları, aşırı kilo sık sık muzdarip insanlar, sedanter yaşam tarzı yol.

Televizyon ve internet yerine modern bir adam, aktif bir yaşam tarzı ve doğa ile iletişim kurmak. Normalleştirme için kilo gerekir her gün yapılacak en az 10 000 adım.

Sayım için alınan günlük mesafe vardır pedometers, kompakt bilezikler, elbise, el.Yemekten sonra tavsiye edilir çok daha küçük bir yürüyüş yardımcı olacak bu işlem sindirim. Her bir fiziksel yük için yararlı vücut kas ve kalp-damar sistemi.

Adam oturur önünde daha üç saat atrofi sırt kasları. Bunu önlemek için molalar reklam yapmak önerilir, bir dizi basit egzersiz.

Günlük egzersiz gereklidir. Olanlar için hiçbir fırsatı katılmak için spor salonları ve fitness bölümleri, orada karmaşık egzersizleri yapabilirsiniz evde kendiniz.

Ağız kavgası boyunca sıkın bacak kasları ve kalça egzersizleri dambıl ile kol kasları güçlendirecek, yedik, yok etmek, almak, plastik su şişeleri veya diğer ağırlıkları.

Sarkma karın temizlenir kullanarak egzersiz için basın. Takas için üst basın kullanın egzersiz gösterisi ile gövde, alt kısmı için en uygun tesis, ayak kaldırma, egzersiz, makas.

Planck — evrensel bir egzersiz çalışma tüm gövde kasları.

Tüm egzersizler yapılır 3 — 4 yaklaşım 10 — 15 kere. Bir sonuç almak için ders olmalıdır sistematik.

Bisiklet — en iyi yardımcı bir kilo kaybı. Günlük Bisiklet geliştirmek, dayanıklılık, katkıda azalma hacmi ve vücut ağırlığı, hem de kabul edilir daha iyi bir kardiyo egzersiz.

Hafif koşu ile aynı gibi yararlı ve bisiklet.

Kilolu — bir cümle değildir.

Self-montaj ve motivasyon — iki ana motor hedefe ulaşmak.

Eğer doğru ise, ve en önemlisi, sistematik olarak gerçekleştirmek için, yukarıda açıklanan kurallar, iyi bir sonuç uzun sürmüyor.

16.11.2018