Uygulama yağlar için zayıflama

Bitkisel veya uçucu yağ zayıflama için çok etkili olduğu söyleniyor – onların kullandıkları topikal ya da oral. Bunu tavsiye ek olarak, diyet ve egzersiz. Bir yağ parçası, böyle bir prosedür, aromaterapi yapar, kilo kaybetme süreci daha keyifli. Onlarla kabul banyosu, masaj yapmak, ya da sarar, bazıları ise içeride tüketilen. Hangi yağ daha iyi kilo kaybı için? Aşağıda bir listesini bulacaksınız en etkili talimatları dinleyiniz.

Yararlı yağlar alımı

Bitkisel yağlar yenmesi sahip, insan vücudu üzerinde güçlü bir etkisi, bu nedenle, onların addicting uygulanır sıkı gereksinimleri. Onları kullanmak seyreltilmiş ya da saf gibi sosu salata ya da diğer yemekler. Ana durum – maruz ısıl işlem, çünkü bu her şeyi mahvediyor yararlı maddeler oluşmaktadır. Yiyerek zayıflama yağ içinde, aşağıdaki kuralları dikkate almak önemlidir:

 • Yağ katkı iştah azaltmak için sadece düzenli alındığında. Ama hiç bir zaman unutmak güç. Olmalı, sık sık, sahip olmak, düşük kalorili.
 • Buna değer değil yapmak için bir gün oruç yiyerek bile, en yararlı yağı zayıflama. Bu yöntem çok aşırı hatta doktorlara göre, zarar kadın sağlığı.
 • Bırakarak alımı sabah, unutmayın bir müshil etkisi ve fırsat ishal. Başlamak için en iyi kullanımı, hafta sonu anlamak için vücudun tepkisi.

Hangi yağı içmek zayıflama bağlıdır ve belirli bir sorun. Eğer bir eğim var, stres var, tatlılık, o zaman gerekli «antidepresanlar» ile benzer bir tatlı tadı. Bu belki bir tarçın. Temizlemek için aynı vücut yardımcı olur hint yağı. Yararlı kilo şunlardır:

 • keten tohumu soğuk preslenmiş (özü veya kapsül) - yapar vitamin eksikliği diyet;
 • deniz cehri petrol – nedeniyle bir yağ asidi olan Omega 7 metabolizmayı normalleştirir, engeller, yağ birikimi;
 • ayçiçeği – tatili yağ mevduat; milk thistle – hepatoprotector-silymarin oluşan toksinlerin ortadan kaldırmak için yardımcı ve cüruf;
 • petrol taş verir, etkisi, ç, safra ve toksinler kaldırır.
maslo

Zeytin

Bu değişmez bir ürün, doğru, sağlıklı diyet, hızlı kilo kaybı olmadan vücuda zarar. Zeytin yağı kilo kaybı için yararlıdır nedeniyle tekli doymamış yağ ve phytoestrogens kompozisyon iyi karşı yardımcı olur, açlık, geri hormonal denge. En etkili reçete:

 • Limon ile. Bir çorba kaşığı dökmek için biraz yağ ve limon suyu içmek, suyu sıkılmış değil. Almak için günde iki kez en az bir ay.
 • Yoğurt ile. Bir bardak içki için sıcak su banyosu ekleyin, bir kaşık zeytinyağı içmek için küçük yudumlar. Tekrar her akşam yatmadan önce 2-3 ay içinde.

Hindistan cevizi

Başka bir mükemmel bir bitkisel ürün için sağlıklı beslenme. Geçerlidir, doymuş yağlar, bu nedenle sık sık temsil edilen katı formda. Bu etkiler hormon üretimini yavaşlatan zayıflama. Hindistan cevizi diyet – en iyi seçenek, ağırlığı azaltmak için. O, bilgisi, 4 hafta, her biri ayrı bir aşama:

 • İlk. Bu hafta kullanılmamalıdır karbonhidrat. İzin proteinli gıdalar ve sebze.
 • İkinci. Bu temizlik aşamasında, ne zaman yemek, kolay çorbalar, sebze ve meyve suları.
 • Üçüncü. Bu hafta bir menü içermektedir yararlı karbonhidrat – tatlı meyve, sebze ve tahıl.
 • Dördüncü. Son aşama yönelik yerleştirme sonuçları ve beklemeye kilo. Diyet olabilir herhangi bir ürün için önceki tüm aşamaları.
 • Tüm aşamalarında önemlidir alarak bir çorba kaşığı hindistan cevizi yağı ve içmek için en az 2 litre su için.

Hardal

Birçok aktif maddenin bileşiminde hardal yağı yardımcı bastırmak iştah ve eksikliği telafi etmek için yararlı bir besin. Ürün ayrıca çözüyor, metabolizmayı normalleştirir ve etkisi verir çıkış safra. İçeri yeter sadece bir çay kaşığı her sabah aç karnına. Gibi, ayçiçeği, hardal yağı ekleyebilirsiniz salata, ama küçük miktarlarda.

polza

Ayçiçeği

Hatta normal ayçiçek yağı var, hemen hemen her mutfakta tüketilebilir amacı ile zayıflama. Bu doğal doğal ürün ile formüle edilmiştir vücudu vitamin ve mineraller ve yağlar oluşan yardım çıktı yağ. Kabul daha sık olarak sosu salata ya da en saf haliyle bir çay kaşığı aç karnına, yavaş yavaş artan bu miktar kadar yemek.

Sedir

Linoleik asit, oluşan bu ürün tokluk hissi verir ve усмиряет «beastly» iştah. Arginin aynı teşvik aktif yakma, yağ ve E vitamini vermez cilt asılı. Elde böyle bir etkisi nedeniyle kullanımı sadece bir çay kaşık aç karnına her sabah. Bu yardımcı olur, size yemek daha az yemek. Ayrıca, geliştirmek için çalışma, bağırsak ve metabolizma.

Susam

İçinde diyetetik takdir bu yağ için susam bir parçası olarak, yardımcı olan yağ yakmak pahasına artırmak için vücudun yeteneğini, onları okside. Bu yardımcı olur, iştahı azaltır, stresle başa çıkmak ve geliştirmek, ruhsal ve duygusal bir durumdur. Ürünü alarak iyi bir çorba kaşığı yarım saat önce kahvaltı ya da eklemek, hazır yemekler, salata doldurmak.

Buğday tohumu

Değerli E vitamini kaynağı sağlayan bir gençleşme ve iyileşme cilt buğday tohumu. Yağ özü bunlardan kurtulmak için yardımcı olur, gereksiz kilo. Almak için bir araç gerekir, içine 2 çay kaşığı yarım saat önce bir yemek, iyi bir kahvaltıdan önce aç karnına için. Ayrıca aracınız için onlara hazır yemek, ama yemek yaparken içermelidir daha 1500-200 kalori.

polza-masla

Ceviz

Çok besleyici ve yararlı bir ürün – ceviz. Yağ özü bunlardan bir sürü içerir eser elementler ve vitaminler, destekleyen, vücudun diyet sırasında. Ayrıca, cildin metabolizma yardımcı olur ve aktif yağ yakmak. Almak için bir araç gerekir ve bir çay kaşığı yarım saat önce yemek ve iyi bir diyet ile birlikte fiziksel ve yükleri.

Uçucu yağ zayıflama

Dışarıdan uygulanabilir çay ağacı esansiyel yağı zayıflama. Bu, daha konsantre, gibi, portakal, greyfurt yağı, tarçın, zencefil ya da nane. Bu bileşikler nüfuz derin cilt altında kan dolaşımını artırmak, azaltmak ve selülit görünümünü azaltır ve hacimli bir vücut genel olarak. Uygulanan aynı onlar evde aracılığı ile aşağıdaki işlemleri:

 • kez içe çekme sağlar, ya da aromaterapi;
 • hamam alarak;
 • masaj;
 • sargı;
 • fırçalayın.

Zencefil

İki farklı ürün – yağlı tentür zencefil ve uçucu yağ. Üretim yöntemi, onların farklı özellikleri de biraz farklı, ama kilo kaybı için yardımcı olur herhangi bir seçenek. Ethereal bu uygulamak için, sadece dışarıdan bir masaj veya banyo ile birlikte özü keten tohumu, hint yağı ve diğer temel bileşikler. Yağ ekstresi kullanın ve içine bir çay kaşığı aç karnına önce her kahvaltı.

Portakal

En iyi çare selülit – narenciye özü, dahil olmak üzere, portakal. Nüfuz cilt altında, o sadece güçlendirir, onun kan dolaşımı, aynı zamanda yayılır vücuda – geliştiren, sindirimi normalleştirir ve metabolizmayı ve diğer metabolik süreçler. Uygulamak için bir araç:

 • birkaç damla ekleyin bu krem vücut için, bir daha sonra uygulamak için kendi kendine masaj, vücut maskeleri, maskeleri ya da sadece sürtünme duştan sonra;
 • eklemek 10 damla sıcak bir banyo.
bu perm

Yağ zayıflama ve selülit

Kilo kaybı teşvik ve çeşitli dış prosedürleri gibi sarar. Onların özü yatıyor uygulanan makyaj cilt ve daha sonra sarmak sarılmak sorunlu bölgeler karın, uyluk, kalça. Oluşturulan термоэффект, kan dolaşımını artırır, ne pahasına görüntülenir ekstra sıvı ve yavaş yavaş ayrılır yağ mevduat. En etkili tarifler için sargı öne şunlardır:

 • Yağ-bal. Almak için 2 yemek kaşığı bal, sıcak su banyosu, onları karıştırmak ile 2 aynı çay kaşığı, altta yatan herhangi bir bitkisel yağ, sonra da ekle 6 damla. Etkisini artırmak için daha eklenebileceği 1 kaşık kırmızı biber.
 • Kil. Hazırlamak için 5 yemek kaşığı toz kil, sulandırılmış onları sıcak su ile durum kalın ekşi krema, bir çorba kaşığı ekleyin, bir temel yağı ve 6 damla herhangi bir narenciye.
 • Yağ. Karışımı içermelidir 50 ml temel, bitkisel yağ, yağı, 10 damla turunçgil, 3 damla kafur. Bu karışım dayanım altında vücuda film yaklaşık 45-60 dakika.
25.07.2018