Evde spor için zayıflama egzersizleri ve önerileri

Spor değil, sadece şekli geliştirmek ve teşvik sesi vücut kas, ama canlandırıcı, geliştirmek, hormonal arka plan. Fiziksel aktivite de stres rahatlatmak yardımcı olur, olumsuz duyguların kurtulmak ve saldırganlık. Bu nedenle bir spor değil sadece bir heves ya da bir eğlencedir, ve gerekli bir meslek isteyenler için daha uzun kalmak için değil, sadece daha ince ve formda, aynı zamanda sağlıklı, hareketli eklemler, elastik lifler ve kaslar.

fitness zayıflama

Ancak, herkes için bir fırsat var meşgul salonunda veya bir kişisel antrenör ile. Ama bu bir bahane değil, çöp bir spor aslında. Bunu yapmak için evde rahat bir ortamda ve rahat bir ortam sunmaktadır. Ayrıca seçmek için kendiniz için uygun bir ders saati.

Bazı insanlar, bu etkili bir şekilde eğitmek için sadece bir spor, ama öyle değil. En önemlisi kendinize bir hedef koymak ve ona gitmek her şeye rağmen. Evde spor için zayıflama zamanlarda olabilir daha verimli salonunda kullanıyorsanız, doğru tekniği ve egzersizleri.

Etkili egzersiz

İçin meşgul, evde mutlaka olması çok farklı cihazlar ve simülatörleri. Gerekebilir dambıl, atlama ipi, yatay çubuk. Ancak istenirse bir fırsat var olmadan.

Kilo vermek ve kasları için güzel bir kabartma gerekir gerçekleştirmek için grup egzersizleri, her bir grup. Önemli sürekli onları zorlaştırmak için ya da değiştirmek için (en az bir kez, birkaç hafta) için vücut kullanılan almaz bu aynı yük, aksi takdirde sadece artık tepki. Ayrıca egzersiz yapılmalıdır en az 3 set. İşte birkaç örnek için en etkili ve yararlı:

  • Düşük ağız kavgası. Doğruysa sanki oturup düşük sandalyesi. Pelvis gider önce, diz ileri verilir. Yapılır 3 yaklaşım 15 kez.
  • Şınav yerden. Böyle bir egzersiz var, oldukça çok seçenek, ancak ilk aşamada sadece uygun iki: geniş ve dar, normal bir el. Gerçekleştirmek için her biri gerek 3 yaklaşım 5 – 10 kez. Bu egzersizleri yapmak, maksimum bağlı hazırlık.
  • Tekne unutulmaz bir konaklama yüzüstü yerde yatıyordu. Yükselir, aynı anda her iki kol ve bir bacak. Gerektiğini hissettim gerginlik, sırt. Yapılır 3 yaklaşım 10 kez.
  • Gerekli egzersizleri: büküm, bacak kaldırma, vb. Her yapmak için 3 yaklaşım en az 15 kez.

Sonra egzersiz gerekir streç. Bunu yapmak için, sadece sırt üstü yatmak. Daha sonra çekmek için aynı anda mümkün olduğu kadar ellerini yukarı ve aşağı ayak. Önemli değil, yapmak için büyük kesintiler setleri arasında en iyi vardır bir aradan 30 – 40 sn. Soluklanmak mümkün egzersiz yaptıktan sonra tam. Ayrıca egzersiz sırasında evde mutlaka su içmek, sadece biraz, kelimenin tam anlamıyla birkaç yudum kez 10 dk.

Önemli bir durum için kilo kaybı için kardiyo egzersizler: koşma, ip atlama, merdiven çıkma, vb gerçekleştirebilirsiniz ev, sundurma veya yakındaki bir parkta. Bu tür egzersizler sadece hızlı bir şekilde azaltmak, ağırlık, ama olumlu etkisi, kardiyovasküler, solunum ve bağışıklık sistemi. İdeal olarak, bu bölümü dersleri sürmelidir en az 40 dk.

zayıflama egzersiz

Hakkında birkaç kelime beslenme

Faktörlerden biri olan doğrudan etkileyen bir süreç zayıflama, tabii ki gıda. Yanlış modda ağırlık değil sadece azalacak, o artacak. Bu nedenle dikkatle takip etmek ve ne zaman yediğiniz. Aksi takdirde, ev fitness zayıflama istenilen sonucu getirmez, olsa bile harcayacağınız egzersizleri günde birkaç saat.

Bazı kavram doğru beslenme ile ilgili açlık grevi ve reddi favori ürünleri. Bu tamamen doğru değildir. İlk olarak, ana kural zayıflama olduğunu bir kez için değil aç hissediyorum. Organizma halinde arıza servisi, olarak algıladığı bu durumu gibi kritik ve stresli başlar stoklamak yağ gelecek sağlamak için kendinizi hayatta kalmak için. Bu ironik geliyor, ama kilo vermek için gerekli sistematik gıda almak (en az günde 5 kez), ama küçük porsiyonlar. Bu teşvik, metabolizmayı hızlandırmak ve konforlu bir kilo kaybı olmadan aç yaşayın.

Zayıflama diyet dışlanması gerekir:

  • un,
  • tatlı,
  • gazlı içecekler,
  • tütsülenmiş gıdalar,
  • sahanda.

Bu ne, bu, herhangi bir kullanım için vücudun, ve neden sadece zarar.

Gıdalar yemek gerekiyor buğulama veya fırında, az miktarda baharat ve az tuz. Meyve ve sebze, tercihen ısıl işleme tabi ve onların ham. Bu yüzden onlara inat her türlü için vücudun vitamin ve besin.

Çok önemlidir içme modu. Onsuz bir zayıflama süreci her koşulda değil, tam teşekküllü olacak. İçmek gerekir en az 1,5 – 2 litre saf su için günlük. Bunu yapmak için, yavaş yavaş, bir bardak, bir saat, eğer alışık değil böyle bir miktar sıvı. Su olmak zorunda değil, soğuk. Optimum sıcaklık odalı.

Birkaç ipucu

Evde spor için zayıflama birçok avantajı vardır, ama o, hiçbir kusurları. Eğer meşgul zaman size uygun ve bağlı saat çalışma salonu ya da antrenör. Gitmene gerek yok kötü havalarda. İsterseniz bir egzersiz için fırsat her zaman vardır temiz havaya çıkartınız. Eğer pick up zevk müzik. Zorunda değil utangaç birisi size bakıyor yürütme sırasında herhangi bir egzersiz. Dersten sonra hemen çıkabilirsiniz duş ve rağbet gören ev havasız taşıma.

Ancak, burada ve birkaç olumsuz anlar. Size hiçbir yükümlülük gibi üyeliği ve diğer, bu nedenle, yetersiz motivasyon ya da normal bir tembellik sınıflar yatırmış, daha sonra, ve sonunda tamamen yok çizelgesi. Evde kimse kontrol edecek olup, her görev için, egzersiz, yoksa uygun bir deneyim bu.

Bir kaç yararlı ipuçları ile size yardımcı olacaktır, sadece kilo vermek değil, aynı zamanda meşgul evde sürekli. Özellikle bu, önerilen bir baştan bir egzersiz programı bulmak gibi düşünen arkadaşlar arasında ya da aile üyeleri. Çok değil sadece eğlenceli yapmak, ama izin birbirimizi kontrol ve motive etmek.

doğru beslenme

Hedef ise ilk etapta oluşur, kilo kaybetme, bir değer değil, her gün kendinizi tartın. Bunu haftada bir kez. Sonuç tercihen kaydetmek, izlemek için bir eğilim, kilo değişiklikleri. Ayrıca kaydetmek için özel bir defter yediğiniz her şeyi. Bunu kontrol etmek için tüm yüksek kalorili ve zararlı gıdalar «yanlışlıkla» düşen bir diyet. Çünkü evde bu kadar büyük bir günaha bir şey yemek yasak! Öte yandan, bile, kesinlikle, izleyin, ne yemek, bazı uzmanlar, haftada bir göze küçük bir geri çekilme, kendi diyet. Bu gerilimi azaltmaya ve güçlendirecek bir motivasyon kilo kaybı. Bu geri çekilme makul olmalıdır. Hatırlanması gereken en önemli şey: tüm önemli tedbir!

20.10.2018