Ücretsiz kilo

Eğer düşünürseniz, o zaman gibi, sıfırlamak için birkaç sıkıcı kilogram, aslında, karmaşık bir şey yok. Başka bir sorun var: nasıl, ... ... sonra diyet bu kilo tekrar geri döndü. Tam da bu nedenle çok zor tutmak hoş bir ağırlık ve hayatın her haline sonsuz bir döngü diyetler ve arıza. Meğer, her şey yanlış yöntemi ile zayıflama. Bakalım, ne ağırlık sürekli dönüyor ve ne bunu önlemek için daha sonra.

kilo kaybı sırları

Neden dönüyor bu ekstra kilo?

Herhangi bir sınırlama, yeme – bu her zaman büyük bir stres vücut için. Birçok diyet özellikle kısa süreli, bir ima, bir özel durum diyet hemen hemen tüm yararlı ürünler. İnsan vücudu inanıyor, zor günler geçirdiğinden ve ilk fırsatta başlar stok enerji gelecek. Ve en iyi enerji kaynakları, bilindiği gibi, yağlar vardır. Çıkıyor ve çıktıktan sonra, sıkı bir diyet, sıfırlama, 5 kilogram ve daha sonra aramak için 7 - bu oldukça doğaldır.

Kısıtlamalara ek olarak, besin maddelerince sırasında bu tür diyetler oluyor kısıtlaması yararlı maddeler, vitaminler ve iz elementler. Öfke, yorgunluk, uyuşukluk eşlik oturmak isteyenler diyet hemen hemen her zaman. Dramatik kilo kaybı olumsuz etkiler ve cilt durumu – o gevşek olur ve kuru. Ve protein eksikliği vücut çalışır doldurmak için, ilk etapta, nedeniyle kas kütlesi. Çok katılıyorum, sinir krizi geçiren ve sağlık sorunları – haksız bedeli kaybı birkaç kilo ve fırsat favori kot girmek.

Ücretsiz zayıflama lazım, sadece bilgisayar ve internet, ve doğal bir arzu.

Sağlamak için nasıl uzun süre kalıcı sonuçlar ile zayıflama?

En radikal ve etkili bir şekilde bir «tembel» , liposuction. Yağ kaldırma sorunlu bölgeleri verir gerçekten müthiş bir sonuç. Eksileri – uzun bir süre rehabilitasyon ve yüksek fiyat. Olanlar için arayan, ücretsiz kilo vermek ve sağlığına zarar vermeden, takip ayarlamak için ne işlem zayıflama alacak, en az birkaç ay. Sadece bu durumda ekstra kilo geri gelmeyecek tekrar.

Öncelikle belirlemek gerekir kendi optimum ağırlık ve saymak, ne kadar kilo ayrı bir rüya, güzel bir vücut. Bundan sonra, hesaplayın ne kadar zaman sürecek bir süreç zayıflama. Çekül yarım kilo haftada bir norm olarak kabul edilir. Eğer bir miktar ekstra kilo fazla 10, dinle, süreç, zayıflama sürer, altı ay veya bir yıl bile. Eğer bu gibi görünüyor çok uzun bir süre, düşünün, kaç yıldır sürükledi kendisi için yük fazla kilolu.

En yararlı beslenme zayıflama, sebze diyeti.

sonuç kaydetmek

Normalleştirme güç kaynağı – temeli başarılı bir şekilde kilo

Normale metabolizma iyi hitap diyetisyen seçmenize yardımcı olacak bir kişisel zayıflama programı. Değer böyle bir zevk ucuz değil, ama bir şekilde, ücretsiz olarak kullanarak kilo vermek diyet hala var.

Bunu yapmak için birkaç basit kuralları hatırlamak:

  • bunun yerine yiyecek kısıtlamaları yerine zararlı ürünler daha kullanışlı;
  • ... yine ekstra kilo, günlük oranı kalori olmalıdır limiti 1200-1400;
  • açın yemek bir ritüel yemek sadece mutfakta ya da yemek odasında, hizmet masası tüm kuralları, iyice çiğne her bir parça. Emin gıda hakkında daha önce tv ve monitör. Özellikle aşırı yöntem – çıplak ayna önünde. Ortadan kaldırır, arzu bitki takviyeleri.

Kendinize bir hedef ve alın onu. Motivasyon burada önemli olmamıştı. Şık bir mayo ile birlikte bilet denizde size daha hızlı kilo vermek yaz. Ve azarlamak için kendini krizi – ne oldu, hiçbir şey. Devam edin aynı azim ve bu kez başarılı olacaktır.

10.10.2018