10 etkili egzersiz zayıflama, evde

Etkili zayıflama egzersiz, evde, halka açık paylaşmak, - bu sadece bir dizi fiziksel prosedürleri.

Düzenli olarak tekrarlayarak bu on egzersizleri kullanarak ve diyet yüksek protein ve karbonhidrat kısıtlaması ve yağ, yeterince hızlı bir şekilde yeniden yüklediğinizde aşırı kilo, yapı kas kütlesi haline hardier ve daha ince.

Kuralları gerçekleştirilen ev egzersizleri şunlardır:

  • İlk on beş-yirmi temsilcileri her uygulama ve yavaş yavaş artırın sayısı. Kullanın dahili ağırlık zaman sadece sıradan bir ders gibi görünür çok kolay.
  • Önemli değil, sen değil, çevrili, pırıl pırıl ekipmanları ve krom ve serbest ağırlıklar oldukça kilo ve pahalı donanım olmadan. Önemli olan nasıl özenle gerçekleştirdiğiniz her yemek, ve ne sıklıkta geçiyor ders. Gibi, büyük ölçüde farklı, başarının anahtarı motivasyon.
  • Ders sırasında çalışın koymak için telefon sessiz modu kapatmak, tablet ve dizüstü bilgisayar. Mükemmel bir ders sizin için ideal ve geniş donanımlı bir engel olmaz çocuklar ve eş.
  • Ayarlayın ve sıkı bir egzersiz programı ve ona sopa.
  • Düşünün satın set dumbbell. Eğer bu kadar imkansız, bunların yerine, plastik şişeler, dolu, su, kum veya taşlar.
  • zayıflama egzersiz evde
  • Kurşun ' de iki günlük egzersiz ve kilo. Not: onlara yapılan ilerleme. Bu kayıtlar size yardımcı olması gözleri önünde canlı resmi başarılarından ve gün içinde yorgunluk ve kriz ruh halinizi. Kanıtlanmış, kim tutar bu dergiler, başarıya ulaşmak için daha ziyade. Psikoloji gerçekten çok ince.
  • Harcamak dersleri altında canlandırıcı enerjik müzik.
  • Eğer bir nedenden dolayı değil mevcut gibi harika yollar kurtulmak aşırı kilo, bisiklet ve yüzme havuzu, günlük hiking olacak büyük bir ektir programı beden eğitimi öğretmenliği.

Kuvvet egzersizleri metabolizmayı hızlandırır ve bunu daha yoğun. Onlar değil sadece egzersiz sırasında: bütün gün çalışmadan sonra vücudun harcadığı kalori, gelişmiş bir tempoda!

10 basit ve etkili egzersiz zayıflama

Şimdi birbirimizi tanıyalım, on basit, etkili, egzersizler, sen-ebilmek kolayca yapmak için evde, ama elde edeceğimiz sonuç daha az oynarken spor salonunda.

Ağız kavgası

Olur, hemen ayak koyarak omuz genişliği. Viraj diz eklemleri ve alçalma çok düşük, sanki biz sandalyeye oturdu – kalça meli var olmak yere paralel. Diz çökmek değil gereken hareket için ayak, tutmak ve sırt düz değil, beni tanıştırayım viraj omuzlar. Geri başlangıç konumuna getirin ve işlemi tekrarlayın.

Şınav

Koydu ellerini yarım avuç yer altında omuz silkti. Gövde ve bacaklar oluşturmalıdır tek canlı, avuç içi döndürülmüş. İhmal göğüs arasındaki boşluğu, kol ve geri dönüyoruz. Eğer zor gerçekleştirmek için tam bir push-UPS, kalın parmakları, ayak, diz çökmüş. Eğer, aksine, istediğiniz zorlaştırmaya görevi, ayaklarınızı tezgah veya adım merdiven.

Atlama

Yarım crouch ve atlama bir kenara, açılış, sağ ayak üzerinde. Yapmadan duraklama, taahhüt atlama sola. İçin önemlidir, hareket aktı birbirlerine olmadan sorunsuz bir yavaşlama ve bir mühlet.

zayıflama egzersiz evde lunges

Açık eller

Olmak için pozisyon şınav. Eğilerek sağ elini, olur, önce sol el bileğine, daha sonra da sağ. Oyunculuk benzer şekilde, geri başlangıç pozisyonu. Bizim bir sonraki yaklaşım değiştiriyoruz yan vücut için sonuna kadar indirildiğinde ve kaldırma. Eğer bir görev gibi görünüyor, size çok zor, ol, diz çök.

Hamle

Olur hemen sahibiz ve ayaklar omuz genişliği. Ellerini tutmak vücut boyunca. Yapıyoruz sağ bacak ile ileriye doğru büyük bir adım, sarkık sol diz eklemi zemin üzerinde. Diz fleksiyonda olmalıdır açılarda. Sağ diz olmamalıdır savunucusu parmakları bu ayakları! Geri dikey raf ve yaptığımız hamle sol ayak.

Dengeleme

Alıyoruz, sağ ayak, sağ el, atıp önce seviyesine kadar ense baksın, dosdoğru. Reddedin vücut biraz ileri. Sol diz olmalı biraz eğilmiş. İçin dengesini korumak için daha kolay oldu, kilit bir bakış, belli bir konu ile ilgili kendinizi.

Av köpeği

Olmak, dört ayak üzerinde ellerini koymak hemen altında omuz ve diz eklemleri – kalça altında. Ağları çekiyoruz sağ kol ve bacak ve ayakta, sütyen. Çalışın flex spin! Geri başlangıç pozisyonuna yapıyoruz raf sol vücut yarısında.

Kenar açık

Uyumak için sağ tarafta dirsek koymak altında omuz. Kaldırın kalça, eğilerek vücut ağırlığı önkol. Durmak, yani üç saniye, geri, zemin ve işlemi tekrarlayın.

Eğik köprü

zayıflama egzersiz evde eğik köprü

Uyumak için sırt üstü, ellerini yerleştirin boyunca vücut. Viraj diz, ama ayırır yerden ayak. Tutarak, düz sırt, kalça yükseltmek için omuz diz gerçekleşti birleşik kırılmaz bir düz. Tutuyor bu pozisyon üç faturaları ve geri geri zemin.

Uçan superman

Uyumak mide ve ağları çekiyoruz ileri her iki kol (sanki uçuyoruz). Yükseltmek bir zemin üzerinde ayak ve üst vücut, kafa tutuyor. İçinde bulunduğumuz bu pozisyonda üç saniye ve tekrar egzersiz.

Eğer bir eğitim oturumu hissediyorum yorgunluk, demek her yerine doğru. Bu etkili egzersizler zayıflama — radikal aracı ile mücadele için yağ artı, dağınık hacimleri ve selülit!

03.10.2018