Kuru erik zayıflama: yemek tarifleri ve öneriler

İddia ettiği gibi, bilim adamları, bir günlük yemek için 5 adet kuru erik, sorunları unutmak sindirim ile. Eğer 10 — osteoporoz hakkında ve rastgele kırıklar. Bir düzenlemek için, bir gün oruç atmak ve yemek 30 — bağırsak olacak iyice temizlenir toksinler ve toksinler, ve ertesi sabah yeniden yüklediğinizde 2-3 kg. bütün kalorili bu сухофрукта (100 gr zorunda 231 kcal), o yaşıyor, böyle güçlü bir müshil etkisi, bir ana ürün birçok diyet ve kilo kaybı programları. Bu teşvik daha düşük glisemik indeks — 29.

Ancak, kilo kaybı için budamak gerekir dikkatli olun, aksi takdirde o kadar gevşer bağırsak, sonra ne içmek zorundayız закрепляющие ilaçlar birkaç gün içinde.

Mekanizması zayıflama

chernosliv

Kuru erik sahiptir, müshil ve katkıda bulunan bir eğitim, safra ve karaciğer özellikleri. O sadece bağırsakları temizler bulunan her türlü organik atık, aynı zamanda kurtarır ondan safra kanalları, böylece kolay bir iş, karaciğer. Bu kan hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır, bu sayede yoğun başlar sızıntı metabolik süreçleri dahil olmak üzere, lipoliz. Doğru beslenme ve takviyeli egzersiz sağlar hızlı yağ yakma.

Dokularda sıvı birikimi neden, ödem ve aşırı kilo aynı zamanda. Kuru erik sorunları çözer gibi, doğal bir idrar söktürücü.

O dönemde bir zayıflama sağlar, vücuda bol vitamin ve eser elementler. Önemli rollerden birini aralarında oynar potasyum, bir sorunu giderir kalp ve kan dolaşımı sağlayarak kesintisiz akışını hızlandırılmış bir metabolizma. Beslenme, düşük kalorili içeriği, kan serum potasyum kilo imkansız.

Bilerek bu kadar değerli özellikleri, kuru erik, mutlaka temin laksatif ve idrar söktürücü ilaçlar için yapılacak temizlik, vücut. 30 adet yeterli olacaktır bir organizasyon için etkili bir zayıflama eklemek oruç gün. İstiyorsanız, büyük sonuçlar — вписывайте onun etkin kullanımı için bir çerçeve herhangi bir diyet.

Not. Kuru erik, potasyum içerir daha fazla elma ana kaynağı olarak kabul edilir bu madde.

Kullanımı

Kullanarak, kuru erik zayıflama, geçerken normale iş birçok organ ve sistemleri, hem de o eskiden beri uygulanan geleneksel tıpta çeşitli hastalıkların tedavisi için. Ne olarak almak güzel bir bonus:

 • sindirim geliştirilmesi;
 • önlenmesi için osteoporoz güçlendirerek kemik;
 • kurtuluş kabızlık;
 • güç ve esneklik damar duvarları güçlendirmek için, kalp kası, normalleştirme, kh, risk azaltma, kalp krizi ve inme;
 • ödem ortadan kaldırılması, iyileştirme çalışmalarının böbrek atılımı bunlardan kum ve zararlı maddeler;
 • gelişme açısından;
 • zenginleştirme, vücudun vitamin, mikro ve makro unsurları önlenmesi vitamin eksikliği;
 • düşük risk hasta, boğaz ağrısı, kuru erik vardır, antimikrobiyal ve anti-inflamatuar etkisi;
 • yavaşlama yaşlanma gibi антиоксидантам bağlamak serbest radikaller;
 • bağışıklığı güçlendirme;
 • normalleştirme sinir sistemi: en aza indirmek, yıkıcı eylem, stres, sorun, anksiyete, sinirlilik ve uykusuzluk;
 • erkekler için — artan güç.

Tüm bu mümkün olur, bileşimi nedeniyle, bu ürün içerdiği bilinen tüm bilim vitaminler ve çok sayıda mineral bileşikler, amino asit.

Tüm yukarıdakilere ek olarak kabul edilir, kuru erik riskini en aza indirmek için malign tümörleri.

Zarar

Eğer bir dozu aşan ve çok kaptırmak kuru erik, müshil ve idrar söktürücü özellikleri sağlığına zarar, ve ilk etapta acı, mide ve böbrek. Bu nedenle çok önemlidir kontrendikasyonlar ve akılda tutmak olası yan etkileri.

chernosliv-1

Kontrendikasyonları:

 • diabetes mellitus;
 • emzirme (neden olabilir hazımsızlık bebek);
 • obezite;
 • tutku ishal;
 • böbrek taşları ve diğer ağır hastalıklar, organ;
 • ciddi karaciğer patolojisi, kalp ve kan;
 • tahammülsüzlük;
 • hipotoni;
 • gut.

Yan etkileri:

 • atlar kan şekeri;
 • kilo yerine bir kilo kaybı;
 • hareket taşlar, onları rüptürü neden olabilir ve güçlü bir baş ağrısı;
 • genel mevcut kronik karaciğer ve kalp hastalıkları, gut;
 • alerjik reaksiyonlar;
 • bozukluğu, dışkı ve sindirim, şişkinlik, gaz;
 • basıncını düşürür.

Zayıflama yöntemleri

Diyet

Özel diyet kuru erik, tarafından geliştirilen akademisyen RAMS ve uygulayıcı cerrah, bilinen ötesinde Rusya, F. G. Açıları. Onu önerir organize öğün kesinlikle belirli saatlerde 9, 11, 14, 17 ve 20. Temel diyet:

 • 8 kurutulmuş erik, bir gün;
 • protein: yumurta, tavuk fileto, yağsız domuz eti, haşlanmış balık;
 • sert peynir;
 • yağsız kefir ve yoğurt (kendi Açıları önerir içmek, yatmadan önce yarım saat);
 • sebzeler: tercih edilen havuç ve lahana;
 • meyveler: bunların arasında en iyi bu diyet portakal ve elma;
 • içecekler sadece siyah çay ya da kahve ile sabah ve izin 1 çay kaşığı şeker.

Örnek menü 1 gün, hangi makyaj diyet bu diyet:

menju-diety-na-chernoslive

Beslenme süresi, hangi tarif Açıları — 10 gün. Şehrin önemli bir düşüşe, günlük kalori alımı ve temizlik özelliklerine сухофрукта oluyor, kalıcı zayıflama. Bunun için zaman kaybetmek 3 ila 7 kg. sonuç bireysel bağlıdır.

Arasında avantajları:

 1. diyet oluşur, doktor, sağlık riskleri en aza indirilir;
 2. başlatır ve yağ yakma bir arka plan üzerinde egzersiz için izin kurtulmak için en sorunlu yerler;
 3. bütçe tasarrufu;
 4. kolay yemekler.

Ancak, unutmayın ve eksileri: diyet monoton, yani 10 gün zaman kadar kapsamlı değil, yüksek bir risk içindedir. Buna ek olarak, bir müshil etkisi olabilir cidden üzücü bir sandalye.

Oruç gün

 1. Akşam sıcak su dökün 30 kuru erik.
 2. Bir süre atölye gün her 2 saatte bir yemek için 3 adet ve içecek 200 ml herhangi bir bitkisel kaynatma ya da şekersiz çay.
 3. Akşam yatmadan önce yarım saat yemek 150 ml doğal yoğurt veya içecek 200 ml 1,5%-ing yoğurt.
 4. Bir gün içmek gerekir 3 litre su.

Hazır güçlü bir etkisi. Ama bu şekilde sadece bir günde kaybedebilirsiniz kadar 2 kg.

Diyet yanı sıra, istediğiniz bir tarif Açıları ve oruç günü, kilo kaybı için günlük yemek için 3-4 kuru erik arka plan üzerinde doğru ya da düşük kalorili beslenme ve spor. Ancak, bu olmalıdır değil daha fazla 2 hafta. Sonra vücut için gerekli dinlenme vermek ve tekrar bir ders, yalnızca bir ay sonra.

Yemek tarifleri

Kuru erik ve kuru üzüm

İyice durulayın ve karıştırın, kuru erik, kuru üzüm (olmalı çekirdeksiz) eşit oranlarda (150 gr). Dökün 0,5 litre kaynar su. Kaynatın 10 dakika kaldı. Serin. Kurutulmuş meyve sıkmak ve yemek. Ama ana keman oynar elde edilen bir içki içmek için 1 yemek kaşığı aç karnına her sabah. Sonuç, yüksek kaliteli ayakkabı bağırsak, kan, böbrek ve kilo 2-3 kg. hafta.

Böyle bir kaynatma için idealdir zayıflama, erkekler, kuru üzüm gibi tanınmış birçok özellikleri üzerinde olumlu bir etkisi, kudret ve üreme yeteneği.

Kuru erik ve kuru kayısı

Kurutulmuş erik almak gerekir biraz daha az — 100 g ve bir miktar kuru kayısı devamı — 200'de Pişirin önceki reçete, ancak dozu artırmak için 100 ml sabahları.

chernosliv-s-kuragoj

Bu kaynatma yararlı olacak olanlar, kalp sorunları ve anemi. Kuru kayısı bu durumda vazgeçilmezdir. Buna ek olarak, o yumuşak, çok kuvvetli müshil özellikleri, kuru erik.

Hurma ve kuru erik

Pişirme ve alımı devresi aynı olduğu için reçete ile kuru üzüm. Özelliği suyu gibi, onun reçete ilaç olarak ihlal GASTROİNTESTİNAL sistem. Kurtulmak istiyorsanız, hazımsızlık ve çok sayıda cüruf kullanın zayıflama bu tarifi. Ama hazır olun, bu bir müshil etkisi güçlendirilecek.

Su ile kuru erik

Kullanabilirsiniz herhangi bir diğer gıdalar, yeterli 2 hafta var kuru erik, bir kova kaynar su ile pm. Oranlarda herhangi bir, en önemlisi, su yatak örtüleri ile sürme 4-5 cm, çünkü o kadar çok şişer. Ayrıca kendilerini kurutulmuş meyve (8 adet / gün) yararlı olacak içme ve infüzyon onlardan sonra sabah aç karnına. Burada önemli olan uymak için bir günlük ücreti en fazla 200 ml ve şartıyla, kuru erik dikkatle tertemiz yıkandı işleme önce.

Not. Yerine kaynar su kullanabilirsiniz sıcak süt. Oran ve düzeni zayıflama kaydedilir.

Yoğurt ile kuru erik

8 iyi yıkanmış kurutulmuş erik soyun, ikiye ya da dörde dökün 250 ml 1,5%-ing yoğurt ve bir karıştırıcıda.

Tatlılar içeren kuru erik ve kefir, çok besleyici ve aynı zamanda güçlü bir müshil. Öneriler vardır içmek için, onun yerine bir akşam yemeği ya da yatmadan önce, ama böyle bir durumda, hazır uyku yok ve büyük bir kısmını harcamak gece tuvalette. Çok daha yararlı olacak yerine onlara kahvaltı.

Not. Benzer bir kokteyl ile uygun oranlarda hazırlanabilir süt yerine yoğurt. Ayrıca, onu eklemek için izin verilir ve diğer kurutulmuş meyveler (kuru üzüm, kuru kayısı, hurma), ama bir şartla ki, o zaman bir miktar kurutulmuş erik azaltmak. Çilek, fındık ve meyve parçaları için de geçerli bu tarifi.

Süzme peynir ile kuru erik

<Mükemmel bir kahvaltı için zayıflama. Kolayca hazırlanan, düşük kalorili, mükemmel temizler, bağırsak ve malzemeleri enerji bütün gün.

tvorog-s-chernoslivom

<150 gr yağsız peynir — 2-3 adet sırılsıklam sıcak su kurutulmuş erik, istediğiniz önceden doğrayın. Çeşitlendirmek için reçete edilebilir çilek ve diğer kurutulmuş meyve ve 1 tatlı kaşığı bal.

Yulaf ezmesi kuru erik ile

Alternatif için süzme peynir, kahvaltı — yulaf ezmesi ilavesi ile kurutulmuş erik. Bu iki ürün mükemmel birbirleri ile birleştirilir. En yararlı özelliği bu tür yemekler — uzun süreli doygunluk, bir izin olmadan atıştırma beklemeniz öğle yemeği.

Tarifi. Derin bir fincan dökün 5 yemek kaşığı yulaf ezmesi ve 1 çay kaşığı kurutulmuş portakal kabuğu rendesi. Dökün 150 ml kaynar su. Örtbas etmek, bırakın 5 dakika. Eklemek 1 yemek kaşığı bal ve 6-7 keyfi doğranmış kuru erik. İyice karıştırın. Üst serpin kıyılmış ceviz (en fazla 3 çekirdek).

Buğday, kuru erik ile

Bu yemeğin bir parçası olarak kullanılabilir bir diyet için herhangi bir yemek.

350 gr buğday ısınmak için bir tavada dökün ve 200 ml kaynar su. Bırakın şişer, birkaç saat örtü altında. Ayrı ayrı kızartın kıyılmış soğan orta boy ve 1 büyük rendelenmiş havuç. Serpin hindistan cevizi ve siyah karabiber (en fazla 5 gram her). 5 ekleyin kıyılmış kuru erik. Üzerine biraz su dökün, 10 dakika kaynamaya kapağın altında. Karıştırın elde edilen sebze ve buğday derin bir kapta, su dökün, o da kuleli 2-3 cm, tutmak için küçük bir yangın kadar buğday değil yumuşak olur.

Pancar salatası ve kuru erik

Birisi inanıyor, bir müshil etkisi, kuru erik için yetersiz onun bağırsak kullanabilirsiniz bu tarifi.

salat-ız-kuragi-ı-svekly

200 gr temizlenmiş taze pancar koymak için bir kaba rende. 5 kuru erik şeritler halinde kesilmiş. Ezmek için soyulmuş bir diş sarımsak. Malzemeyi karıştırmak, sokmak, limon suyu ya da %10-nuh ekşi krema. Eğer tuz olmadan kullanın sadece deniz ve minimum miktarda. İzin kıyılmış kişniş ya da maydanoz. Biri baharat ekleyebilirsiniz, kırmızı ya da karabiber ve kişniş.

Sorular ve cevaplar

Mi gece?

Doktorlar tavsiye bunu yapmak için, bu bir sebep olabilir, uykusuzluk arka plan üzerinde müshil etkisi ürün. En iyi seçenek — yemek günün ilk yarısında. Tek şey, ekle — küçük miktarda yemekleri, akşam yemeği (fırında tavuk, onunla pişirmek dayalı bir lezzetli sosu ekleyin, salata, vb.). Ama unutmayın, daha fazla 3 adet akşam yemek olamaz.

Ne kadar var?

Kurutulmuş erik zarar vermez sağlık, fazla değilse bir günlük ücreti 100'de yaklaşık 10-12 adet. Ancak, eğer kullanmak amacı ile zayıflama ve temizliği her gün, 2 hafta ara vermelisin. yaklaşık bir ay kurtarmak için bağırsak mikroflorası. Yararlı olacak bu aralığı içmek probiyotikler.

Doğru var mı?

İyice durulayın sular. 2-3 saat (veya pm) sıcak su dökün. Var günün ilk yarısında, bir mola öğünler arasında. Mükemmel bir zaman — öğle yemeği ya da kahvaltı.

Gibi kombine ilaçlar?

Zamanında zayıflama, daha iyi bir kenara alarak herhangi bir ilaç. Özellikle tehlikeli maç ile laksatif, ilaçlar katkıda bulunan bir eğitim, safra, karaciğer ve diüretikler.

Etkili ve hızlı zayıflama ile kuru erik sayesinde oluyor, onun temizlik özellikleri. Bu önerilen olanlar için ana nedeni aşırı kilo yatıyor içeriği yüksek toksinler ve vücudun ve нарушенном metabolizmasında. Eğer bunun hormonal veya kalıtsal faktörler, teknik, olabilir değil, sadece işe yaramaz, ama yine de kışkırtmak komplikasyonlar böbrek ve mide. Bu nedenle önceden bir doktora danışın.

22.07.2018