En etkili zayıflama yöntemi

Ne zaman bize ihtiyaç duyulduğunda kilo başlıyoruz aramak için en etkili yoldur. Biz bunun için çalışıyoruz ve çeşitli siteler ve yorumlar, hikayeler anlatmak, kim kurtulmak başardı nefret kilogram. Binlerce diyetler ve bunların her biri var onun hayranı. Peki nasıl bir seçim arasında bu çeşitlilik ve hangi diyet en etkili?

Nasıl bir diyet seçin

Etkili bir yol

Mesele şu ki, en etkili diyet olacak ta, bir sopa, bir ömür boyu. Bu durum garanti ekstra kilo kaybı ve sabitleme bir sonucu.

Basitçe söylemek gerekirse, eğer kefir, değmez oturmak kefir bir diyet. En iyi ihtimalle koyabilirsin onu haftada bir, en kötü başarısız geri değil, sadece kilo kaybı, ama daha fazla kilo. Bu nedenle çok önemli bir diyet seçmek için tam olarak kendini ve kalıp günlük diyet. Bu bir izin değil. zararlı ürünler.

Bunun dışında, önemli özellikleri göz önünde bulundurun organizmanın. Örneğin, eğer akşam yemeği için, size uygun bir diyet sınırlayıcı tüketimi yemeklerden sonra 18 pm. Belki de koyabilirsin bir süre, ama kısa bir süre sonra alışkanlıkları tekrar alacağım.

En etkili diyet

Arasında çeşitli diyetler birkaç evrensel sık. Onlar izin vermiş binlerce insan kilo.

Diyet Dukan

Onu geliştirici bir fransız doktor Pierre Duke. Onun bir temele oturtulması kullanımı, protein ürünleri, katkıda bulunmak, hızlı ve etkili bir üründür. O 4 aşamadan oluşmaktadır: iki faz için hesaplanan zayıflama ve 2 faz dengeleyici ağırlık.

Dukan diyet temelleri

Faz alımıAçıklama
İlk aşamaSürer 3 ila 7 gün. Bu özellikle etkilidir. Bunun için zaman kaybetmek kadar 4 kg. İzin tüketilmesi ürünler listesi (toplam 72 ürün). Bunlar arasında et, balık, deniz ürünleri, yağsız jambon, yumurta, süt ve süt ürünleri
İkinci aşamaBu aşama sürer kadar hafta kaç kilo atmak istiyorum. Buna izin verilen 72 ürün listesine eklenir 28 (bunlar arasında sebze ve yeşillik). Ve yaratıcısı diyor tüketilen gıda miktarı önemli değil. İddia organizma alacak sadece onun için Her şey o süreç ve görüntüler
Üçüncü aşamaBu aşamada gerekiyor, zira ağırlık kaybetti. Her kilogramı için, bir düştü, düşüyor 10 gün görülür. Diyet 100 ürün kaydedilir, ancak ona eklenen diğer ürünler. Örneğin, bir gün içinde ekleyebilirsiniz, iki meyve, bir dilim ekmek. Haftada iki kere yiyebilirsiniz makarna veya tahıl. Haftada bir kez yiyebilirsiniz herhangi bir tatlı ya da içki şarap
Dördüncü aşamaOnun uymanız gerekir bir ömür boyu. O yatıyor, bir boşaltma altındaki haftada (tüketilebilir herhangi bir ürün üzerinde izin verilen ilk aşamada), yürüyüş, 20 dakika bir gün, ikinci el 3 yemek kaşığı kepek, bir gün

Kalori sayma

Çim

Bu güç sistemi dayanmaktadır kalori sayma, her yemiş bir ürün. Mesele şu ki, her korumak için vücudun normal yaşam aktiviteleri ve enerji elde etmek için tüketilmesi gerekiyor kalori. Her ürün farklı bir enerji değeri, yani içerir farklı miktarlarda kalori.

Bunun dışında, herkes kendi oranını kendi addicting. Örneğin, yetişkin bir erkek olduğunda, daha yüksek fiziksel aktivite ihtiyacı 3000 kalori bir gün. İken bir kız ile sedanter çalışmaları gerekir sadece yaklaşık 1700 kalori. Çalıştırmak için, süreci zayıflama gereklidir tüketmek daha fazla kalori tüketmek. Yani eğer norm 1700 kalori bir gün bir diyet yemek gerekir yaklaşık 1200 kalori.

İlk sayma işgal edecek çok zaman var. Ama sonra buna alışmak olacak zaten göz miktarını belirlemek için kalori belirli bir tepside. Kolaylık sağlamak için tavsiye edilir kayıt için bir günlük menü ile sayma kalori not defteri. Ayrıca ihtiyacınız olacak elektronik mutfak ölçekler.

Böyle bir zayıflama yöntemi çok etkilidir, çünkü siz seçin menü. Gerek yok, sıkı kısıtlamalar. Tüketilebilir, hatta çikolata ve tatlılar, ama içinde olduğu anlamına gelmemektedir. Ayrıca, çok önemli, böyle bir diyet olabilir ömür boyu güç sistemi. Sonuçta, sen-ecek her zaman bilmek ne kadar kalori veya başka bir çanak.

Diyet Eksi 60

Yaratıcısı bu diyet, Catherine Mirimanova kaybetmiş bu sistemde güç 60 kg. kitaplarında paylaşıyor tarihinin başarı ve ayrıntılı olarak anlatıyor, ne gerek var kilo vermek için. Bu diyet için çok uygun bir tatlı diş. Çünkü Catherine inanıyor yenen öğle yemeğinden önce yemek ertelendiği şeklinde ekstra kilo.

  • Kahvaltı. Bu yemek bir zorunluluktur. Eğer alışık başlamak için sabah sadece bir fincan kahve ile, bir şey eklemek gerekir, ona en azından bir dilim peynir ya da ekmek. Birkaç saat sonra gidip bir sonraki daha yoğun vermektedir. Sırasında yemek bile kek ya da çörek.
  • Öğle yemeği. Öğle yemeği sırasında uyulması gereken ilkeleri ayrı bir güç kaynağı. Et ve balık tüketilebilir sadece sebze, baklagiller veya tahıllar. Yemek hafif bir çorba (veya et ya da patates ile). Tatlı olarak idealdir, meyve veya meyve.
  • Akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Akşam içmek için bir şey, ya da bir garnitür ya da ana yemek. Örneğin, birleştirmek, et, tahıllar olamaz. Bunun dışında yemek, meyve ya da süt ürünleri. Akşam yemek yok patates, mantar, baklagiller, makarna, şeker.

Birçok tavsiye var, 18 saat sonra. Ancak, eğer yatağa geç, içmeye, birkaç saat yatmadan önce bir bardak yoğurt ya da az yağlı yoğurt. Artı bu diyet, onun çok yönlülük. Burada kesin bir menü, karmaşık tarifleri veya yolun bir ürün. Sen bunları kendileri için ve kendi zevkleri vardır. Bu yüzden böyle bir sistem güç olmak mümkün olacak, sizin ömür boyu diyet. Bu yardımcı olur stabilize ağırlık ve kazanç değil.

Ne olursa olsun diyet veya güç sistemi seçin, her zaman, dinleyin ve vücut adapte edin ve ona. Bu iş için bir rehin için başarılı bir zayıflama.

20.09.2018