Fotoğraf öncesi ve sonrası zayıflama – ilham ve motivasyon

Tabii ki, böyle bir mod dayanabilir her, bu nedenle dikkat etmek çok önemlidir, böyle psikolojik bir yönü motivasyon zayıflama yardımcı değil kurtulmuş ve hedefe ulaşmak.

zayıflama öncesi ve sonrası

Detay hedefler motivasyon için

Pek çok kız, isteyen ekstra ağırlık kurtulmak, vazgeçmek, yarı yolda sahip olduğundan, sisli bir fikir, bir şey istiyorlar. Bu en yaygın hata. Sadece fark neden olarak kilo kaybetmek, gerçek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Motivasyon olarak hareket edebilir, aşağıdaki amaçlar:

 • Kilo vermek için favori kot girmek.
 • Karşı cinsten dikkatini çekmek.
 • Geri eski şekli, gebelik sonrası.l
 • Girip güzel bir elbise bu, gelecek için önemli bir tarih, örneğin, mezuniyet, okul, düğün ya da doğum günü.

Sonra koyacağız bir amaç için çalışın onun iyi bir ayrıntı. Örneğin, sen-ebilmek çizmek kontur vücut şekli, ve karşısında – atlama şekilleri sonra yeniden yüklediğinizde ekstra kilo.

Sık yapılan bir hata, bir kız yatıyor, onlar koymak önce kendine zorlu hedefler ve üzülür, hem ulaşmadan önce söz etmektir. Örneğin, sıfırlamak, 15 kg ağırlık 75 kg 1-2 hafta. Tabii ki, böyle bir durumda, gergin bir yüz ile erken gitmek için mesafe.

Amaç gerçekçi olması gerekir. Bu değer, bir beslenme uzmanı danışmak, doğru çıkaracak bir diyet dayalı, bireysel özellikleri zayıflama. Ayrıca maksimum hassasiyet ile uzman işaretler, başarılı olduğunda istenen sonuçları elde.

Sağlık – önemli kilo kaybı teşvik

Her şeyden önce gelmelidir anlayış nedeniyle aşırı kilo belirgin bir şekilde bozulur sağlık. Nedeniyle içme sınırsız miktarda tatlılar, unlu mamuller, yağlı ve kızarmış yemekler gözlenir aşağıdaki sonuçları:

 • Ortaya bir yük gibi hayati organlar, mide, karaciğer, kalp.
 • Yüksek olasılık sahibi olmak için buket hastalıkları olmak üzere diyabet ve hormonal bozukluklar.
 • Görünür kalp krizi riskini ve diğer patolojilerin yanı sıra arızaları işleyişinde kalp-damar sistemi.

Sadece gereksiz yağ depoları gidecek, bu da kurtulacaksınız aşırı terleme, hızlı kalp atışı, ödem.

Kontrolü başarı yolu kapalı

Oturan herhangi bir diyet veya spor yaparak, gereken ayrı bir not defteri (uygun hatta mini günlüğü) tamamlama sonuçları ve günlük tartı ve ölçüm aletleri gibi vücut parçaları, bel ve kalça. Başka bir gösteri ayarları — meme hacmi.

Gibi sadece değerleri çelik etkileyici, örneğin, terazi çıktı aziz «eksi 3 kg» değer teşvik etmek için küçük bir hediye. Ne hizmet verebilir rolü son?! Tabii ki, bu bir satın alma değil, zararlı yemek ve keyifli bir herhangi bir kız için bir çok şey — bir ayakkabı, elbise, takı. Ayrıca, yanlış olmayacaktır «almak kınama» yenmiş dondurma ya da ekler. Olun siz önce bir samimi ve dürüst olduğu yolunda bir ön koşul, incelik.

Spor-teknik direktör – asistan kilo

Başka bir seçenek kendinizi motive etmek için kilo kaybı için satın almak için bir satıcı iyi bir fitness kulübü. Maliyeti ucuz değil, bu yüzden amacıyla, anlayış, para ödenen bir şey için değil, zorunda dersleri ve egzersizleri var. Daha sonra, ne zaman vücut için kullanılan alır, düzenli fiziksel aktivite ve sonuçlarını fark olacak görsel olarak, o-ebilmek girmek bir alışkanlık ve zevk getirmek için.

Fotoğraf öncesi ve sonrası zayıflama – ilham ve motivasyon

Birisi döner mükemmel şekiller bırakarak 5-10 kg, ve birisi – 40 kg. Bu sonuçlar şaşırtıcı ve iyi motive ediyor. Bu hikayeler, başka ve büyük bir fırsat almak için önemli ipuçları alanında zayıflama. Kim kendi kendine geçti böyle, zor bir yol öğretmek çok şey var.

zayıflama

İçin ekstra kilo «eridi» gözünde önemlidir ayarlamak için diyet ortadan kaldırarak, ona zararlı yemekler.

Olmak bir sahibi güzel şekiller sağlayacak, havuzda yüzme, dersi, spor ve dans.

Çoğu kez bir kadın oturdu, çeşitli diyetler, rekor sonuçlar.

3 basit motivasyon zayıflama

3 yolu vardır, motive ve izin kurtulmuş sürecinde zayıflama:

 • Boya haysiyet kazanıyor ince rakam. Bir kağıt parçası üzerinde yazmak artıları zayıflama. Bu olabilir gibi ifadeler: ben kendine güvenen ve evet, kompleksleri nedeniyle varlığı, aşırı kilo; ben yıkanmak, dikkat erkekler; ben çarpıcı bir görünüm; kurtulacağım nefes darlığı; ben de kolaylıkla ... ... yüksek topuklu ayakkabılar giymek. Kendi kendine telkin, gerçekten harikalar yaratıyor ve bu doğrulayabilirsiniz şahsen.
 • Gibi düşünen bireyler ile bağlamak. Şu anda sosyal ağlarda çok sayıda grup. Katılarak onlara, misafirler için büyük bir fırsat tartışmak hakkında temel sorular kilo kişilerle alakalı oldukları. Bu, aynı zamanda yapıyor ve forumlarda. Eğer birisi slims daha hızlı, o zaman çağırın kendinizi bir spor ruhu, ve onları yenmek için «rakip».
 • Olması göz önünde bir fotoğraf, bir gazete baskılı normal kendiniz için kilo. Sadece bir dilek «biraz kilo» işe yaramaz, eğer sürekli bakmak bir resim, bir kendine delicesine seviyorum, çok daha kolay olacak hedef gidin. İnan bana, net bir vizyon, sonuç — başarı garantisi! Seçebilirsiniz ve ağ resimleri bir vücut ile kız ya da yıldız rüya. Onlar boyunca unutmak için değil, hangi sonuçlar için çalışıyoruz.

Motive edici filmler hakkında zayıflama

Listeleyebilirsiniz onlarca resim, hangi kahramanları başardık halletmek — ekstra ağırlık kurtulmak. Eğer ve eğer bu gerekiyorsa, o zaman gerçekten ilham hissediyorum ve bir enerji patlaması sağlayacak aşağıdaki motivasyon filmleri zayıflama:

 • Okul için şişkolar. Kahraman olduğuna inanıyorum bir formda değildir, bu nedenle kendinizi sınırlamak ve yemek abur cubur. Bu durumda, onlar hızla kilolu erkekler ise zaman kaybetmek onlara her zaman ilgi. Yakında onlara ne anlama geliyor yani yaşamak imkansız ve her çaba, onlar kazanç, güzellik ve uyum, her şeyi geride bırakarak engeller.
 • Aynanın iki yüzü. Bu filmde Gregory Rose nedeniyle sevgili değiştirdi ve sıfırlar aşırı kilo. Zaten bu yeni görüntü, dahil olmak üzere, sizin formları, başarıyor onu fethetmek kalp ve anlamak ne kadar duygularını güçlü.
 • Ulus fast food. Resmi motive hariç diyet zararlı yiyecek ve tercih vermek için yararlı bir ürün. Modern dünyada, olmasına rağmen, fast food ederken, bu yarar, sadece defaces şekli.
mücadele abur cubur

Bir dizi film için kullanılan anlamak gerekir çok fazla kafayı kilo kaybetme, çünkü bu onarılmaz sonuçlara neden olabilir. Yararlı olacak böyle bir haritayı bir resim gibi:

 • Mükemmel bir rakam.
 • Açlık.
 • Dans hayat daha.

Öğrenmek çok yararlı bilgiler hakkında, zayıflama, zarar kullanımının belirli bir gıda için izin verir ve çeşitli tv şovları ve gösterileri. Bunlar arasında sayılar:

 • İnce dünya kalın.
 • Kilo vermek ölüm.
 • Dikkat: yemek!
 • Ben kilo .
 • Ölümcül bir gıda.
 • Çift porsiyon.

Konuya yaklaşım fazla kilolu kurtulmak gerekir, akıllıca, zarar vermemek için, kendi sağlığı için.

Psikoloji zayıflama: motivasyon

Psikologlara göre, bir kişi kilo vermek istiyor, gelemiyorum hedefe olmadan kişisel-psikolojik değişiklikler. Örneğin, birçok kız kendi kendilerini ikna gibi, onlar korkunç görünüyor, bu yüzden artık hiç dikkat etmem, tutukluk tüm sorunları. Çok, çok önemlidir, sizin benlik saygısı artırmak ve çıkmak için «yağlı» kabuğu:

Gerekirse sıfırlamak için 20 ve daha fazla kilo, gerekli psikolojik eğitimler sağlayacak güçlendirmek, irade ve güvenle «Hayır» demek için tüm temptations. Kabul, etkili bir yol üzerinde çalışmak için kendi iç ve dış görünümü – bu yoga.

Kişiye özel hayatın zorlukları ile kolay, bu nedenle bir psikolog görmek için yardımcı olacak bir kendi iç sorunlarını çözmek. Bu iş önemli bir adım hedeflerine ulaşmak için de güçlendirecek bir motivasyon.

19.09.2018