Kilo vermek için, haftada bir? Bu gerçek!

Çoğumuz çalışıyoruz, kendinizi formda tutmak için: takip ağırlığı, oturup diyetler. Ve her zaman kalır 2-3 bazen 4-5 kg olan bir şekilde başarısız temizlemek için! Sadece lanet bir şey.

Çıkıyor, yenmek için «lanet son kilo», sadece sopa için üç kural.

Gerçek zayıflama
 1. Hile ile karbonhidrat

  İçin aşırı kilo kurtulmak için, ortadan kaldırmak gerekir nedeni onun ortaya çıkması. Ve ana nedeni, bütünlük, denge bozukluğu, vücuttaki hormon.

  Baskın bir rol oynar insülin. Bile diyebiliriz üzerinde yağ hüküm insülin, işte insülin, özünde, yönetmek karbonhidrat. Bu nedenle, en etkili diyetler vardır ya da düşük karbonhidratlı.

  Nasıl çalışır? Kadar sınırlamak onun diyet un, tatlı, meyve, insülin, serbest bırakılır. Yağ hücresi olmayan emer yağ asitleri. Sadece yedik gıda karbonhidrat, salgılanan insülin, işlevi – geri dönüşüm geçirilir kan glikoz (sadece bu şekilde vücudumuzun metabolize herhangi bir karbonhidrat), yağ asitleri akın içeri yağ hücreleri. Ve orada olacak büyük yağ eğitim.

  Sınırlayıcı, karbonhidrat, biz kontrol seçimi insülin ve böylece teşvik aktif zayıflama. Bu ilke esas alan tüm protein-yağ diyet.

  Sonuç:kilo vermek için , haftada vazgeçmek aşağıdaki ürünleri: şeker ve şeker içeren bir şey şeker, patates, beyaz, cilalı pirinç, ekmek, şekerli meyve suları, bal. Onlar ilk etapta üretimine katkıda insülin.

  Uygun bir diyet Dukan. Olamaz ekmek, herhangi bir un, tatlı, patates, meyve. Ama herhangi bir miktarda yağsız et, balık, az yağlı süt ve süt gıdaların. Ve mutlaka sabah - iki çorba kaşığı yulaf kepeği. Yanı sıra önemli bir kural, daha fazla su içmek.

 2. Uyku doğru

  Bir kişi kilo kaybeder pahasına değil, gıda yoluyla hormonları üzerine etkisi. İşte biz konuştuk hakkında insülin, oynadığı en büyük rol biriken yağ dokusu. En önemli hormon düzenleyici yağlar, vücutta, somatotropin. Bu çok güçlü bir maddedir. Üretilen ve hipofiz bezi, beyin. Bundan sonra orada vücutta yaklaşık 50 dakika sonra dağılıyor karaciğer. Bu kısa zaman yapabiliyor yakmak 150 gram yağ dokusu! Ama fizyolojik olarak bu hormon tarafından üretilen sadece bir rüya. Derin onun faz, yaklaşık, 23 x 24 saat. Bazen bir saat kadar gece. Bu nedenle, etkili bir şekilde kilo vermek, bu süre içinde kişi mutlaka uyku. Ve eğer uyku yok, somatotropin hormonu, size üretilir ve kilo vermek mümkün olmayacaktır.

  Uyku

  Adam gerçekten kilo kaybeder, eğer yeterli uyku. Ve kontrol etmek kolaydır, yükselen terazi yatmadan önce ve sabah. Eğer bu bir şey yemedim gece, şaşıracaksınız: 200-300 gram kilo bir yere «gitti»! Bir kısmı, tabii ki, bu su buharlaşıp birlikte nefes. Ama, temelde bu eylem sonucu somatotroponogo hormonu.

  Sonuç: Deneyin uykuya ve 11 pm. Ve mutlaka uyku yeter! O zaman tam olarak sıfırlamak mümkün olacak kaç kg gider sadece doğru yapılan gece.

 3. Overclock yağ ne Zaman bir kişi zaten kilo önemli miktarda kilo, yağ gibi hücre küçülür, - açıklıyor uzman. Membran onu kalınlaşır ve kalın asitlere daha zor dışarı çıkmak. Gerek hayatta bu plato dönemi, zaman, ağırlık kalkar. Plato devam edebilir bir süre için bir ay kadar.

  Eğer son kilo gider olarak, stimülasyon ile yardımcı olabilir herhangi bir fiziksel etki sorunlu bölgelerde, yağ mevduat. Bu olabilir, LPG, vakum masajı, normal, lenf drenaj masaj, tüm yardımcı oymak yağ asitleri yağ hücreleri. Ancak, bu mutlaka mutlaka uygulamak fiziksel yük, bu yağ yakmak yardımcı. Bu amaç için idealdir aerobik, yürüyüş gibi açık havada. Eğer aynı yağ değil harcanan, onlar yine akın edecek yağ hücreleri.

  Sonuç: eğer devam ederseniz, diyet, kilo gitmiyor — umutsuzluk yok. Boyunca çeşitli masajlar ve aktif açık havada yürüyüş.

SORUYU

Ve protein diyetleri zararlı mı?

Gerçekten, protein-yağ erzak oluşumuna katkıda böbrek ürat taşları, gut gelişmesine ve diğer birçok hastalık. Bu durum, vücudun zehirli bozunma ürünleri olan protein, vücut mümkün değil geri dönüşüm ve bu protein aslında çürümeye bizim bağırsak. Oluşur otoimmün zehirlenme. Ancak, bu sorun, uzun süreli diyetler, ne zaman etmiş sayılırsınız onun için uzun bir süre!

Diyet Dukan

Eğer biz örnek olarak Noel öncesi bir diyet, o zaman atanır sadece bir kaç gün. Ve hiçbir ürat taşlar bu dönemde oluşmuş olabilir. Gut senin de pek bir hafta kaparlar. Ama, eğer «oturmak», bir tür kısıtlayıcı diyet ve sınırlamak ya da hiç kural yağlar veya proteinler, yani sadece hızlı ve tencere meğer siz yılbaşı masası yağlı salata olivier, Mimoza altında varlık, ücretsiz ve güçlü bir darbe, karaciğer ve pankreas. Protein-yağ aynı diyet yemek protein ve yağ her gün. Oturarak için bir festival masa, yemek, tüm, aynı proteinler ve yağlar. Bu nedenle, herhangi bir sorun ile karaciğer olmaz. Özellikle safra kesesi boşalma gibi bir kez olur ve yağ değil, karbonhidrat. Ve böylece önlemek gelişimi, safra taşı. Yani bu diyet, bu onun prensibi.

Konusunda Dukan diyet eklemek gerekir, o yardımcı oldu kilo milyonlarca insan var. En azından onu azarladı, ama hiçbir zaman tek bir adam öldü, bir sonucu olarak diyet veya alınan herhangi bir hasar için organizmanın bu diyet. Bu nedenle, evrensel bir çare olarak, bu diyet daha verimli bir şekilde tüm. Ama herhangi bir diyet vardır eksileri vardır. Ana eksi herhangi bir evrensel bir diyet olmasıdır tasarlanmış değil, belirli bir kişi ile benzersiz bir organizma. Bu nedenle, yine de, daha güvenli ve daha verimli bir şekilde sadece yardım kilo vermek için, profesyonel doktorlar. Uzmanlara uygun çözümü aşırı kilo sorununu kapsamlı bir şekilde.

17.09.2018