Kilo nasıl. Adım adım talimatlar

Fazla kilo sorunu için önemli bir çok insan var. Ve genellikle, bu etkiler sadece sağlık, ama neden az kendi benlik saygısı. Çok çalışıyoruz, bir sonuca ulaşmak, çeşitli uygulamak, etkili ve çok iyi bir diyet. Ama harcanan çaba hiç verecek sürdürülebilir toplam bozulmadan sadece sinir ve ruh, ve rakamlar ölçeklerde olduğunu kanıtlamak için gerçekten kilo vermek gerekir hayatınızı değiştirmek için hiçbir döneminde diyet ve sonsuza kadar. Ayrıca pick up ve böyle bir kompleks aktiviteler ve ürünleri düzenlemek için tüm, bunları uygulama haline getirmek için sadece bir sevinç her gün. Ve bu zor değil, sadece sıkıca çözmek için başlatmak için, ve sadece kilo vermek, yani zevk!

Zayıflama

İlk adım

Birisi ile ilgili bir sorun kilolu çıktı doğumdan sonra bebek, birisi sadece gerekli şekil gelişine sıcak mevsim, her durumda, kabul edilmesi gerekir, eğer bu sorun belirdi ufukta, o zaman vücut zaten bir program başlattı kilo ve kısa süreli bir diyet değil burada yardımcı olacaktır. Anlamak gerekir, hangi nedenler yol açmıştır bu durum, sil onları hayatından. Tabii ki, bu gerektirecektir herhangi bir kısıtlama ve burada karar vermeniz gerekir sadece istediğiniz ne en önemlisi, lezzetli bir yemek ve yatmak için bir kez daha bir kanepede ya da dışlamak bazı ürünler başlatmak için devam, daha enerjik bir yaşam ve zevk almak yansıması ve hayran bakışları çevreleyen?

Sıkıca karar zaten yarım bir başarı, şimdi devam etmeniz gerekmektedir uygulanması. Başlamak değer ile ilk etapta özel durum diyet tüm ekmek, unlu mamuller, şekerleme ve diğer tatlı ürünler. Yaparak sadece bu değil, değişen fazla bir şey yok, bir hafta terazi çok hoş ve beklenmedik bir rakam, bu süreci kesinlikle devam etmek istiyorum.

İkinci adım

Kendini şehre bırakmak isteyenler için düşmanları ile mücadele, kilo, yemek ve gece, bu nedenle lezzetli ve doyurucu bir akşam yemeğinden vazgeçmek zorunda kalacak. Elde etmek için sürdürülebilir bir sonuç için gerekli bir kez ve herkes için karar sonra, akşam altı. Ama unutmayalım ki, sert bir çerçeve koymak gerekmez ve bu nedenle, madem çok istiyor, göze bir yemek değil çok tatlı bir meyve, bir sebze, yada bir bardak yoğurt. Yavaş yavaş feragat gıda altıdan sonra normale gidecek ve akşam hiç istemem, evet, neden, bu bir süre alabilir gibi eğlenceli ve yararlı bir egzersiz? Ve sabah ok ölçeklerde mutlaka gösterecektir güzel bir rakam.

Yemek zayıflama

Üçüncü adım

Şimdi dikkat edilmelidir özellikle dikkat beslenme ve tüm bileşenler, egzersiz ile birlikte bir önemli faktör hızlı ve doğru bir zayıflama. Açlıktan ve çok fazla kendinizi sınırlamak olamaz, unutmayın ki kilo kaybetme süreci geçmesi gerekiyor sadece zevk ile. O zaman gerçekten bir yaşam biçimi olacak getirecek ve mükemmel sonuçlar!

Öncelikle değiştirin, diyet, yağlı gıdalar daha düşük kalorili. Örneğin, yerine yağlı domuz eti tüketmek, tavuk veya balık, salata doldurulmuş değil mayonez ve zeytinyağı küçük bir miktar ve limon suyu yerine zararlı tatlılar yemek için yararlı meyve, denemek için değil tüketmek, kızarmış ve yağlı. Her yağlı bir ürün yerine daha sağlıklı ve lezzetli, hepsi bu. Ve tabii ki önemli bir faktör, iyi ve doğru zayıflama – bu temiz ve taze su. Gün çalışmalısınız içme yaklaşık iki litre su için. Onun yerine şekersiz çay, isteğe bağlı olarak. Benzer bir diyet değişikliği değil, sadece işlemi yapacak zayıflama rahatsız edici, daha ziyade getirecek önemli bir hayat çeşitliliği nedeniyle daha fazla yeni ve ilginç yemekler sadece lezzetli, ama aynı zamanda yararlı.

Dördüncü adım

Hazırlamak için lezzetli ve sağlıklı bir yemek kendisi için bir değer, özel bir dikkat ve aslında skeet, her bir yemek servis edilecektir. Bu bir şaşırtıcı şekilde kandırmak, kendi bilinçaltı ve almak için yeteneği yeterince daha küçük bir kısmı. Seçmeniz, kendiniz için güzel bir küçük tabak, parlak, neşeli renkler, hangi koltuğun sadece yarısı genellikle yemek porsiyon. Salata için olabilir sadece derin değil, aksine düz bir tabak oluşturmak ve verimliliği büyük miktarda, ama nedeniyle küçük bir derinlik porsiyon küçük olacaktır. Bu yapmak için yardımcı hacmi yemek gıda daha ılımlı, dolayısıyla çok hızlı bir şekilde etkileyecek ölçekler, ve en önemlisi neden olmaz sıkı kısıtlamalar. Devam eden zayıflama isterim.

İp atlama

Beşinci adım

Ve işte sonuçlar zaten çıplak gözle görülebilen – bel oldu ince, kalçalar daha dar, ama aynaya bakarken değer dürüstçe kendinize itiraf, henüz her şey mükemmel ve şimdi önemli bir faktör getirmek rakam mükemmellik olacak egzersiz. Ama yine söylemek gerekir ne tüm yapmanız gereken sadece bir zevk, bu nedenle gerekli almak için en iyi egzersiz ve vurgulamak için uygun bir zaman ideal ve geniş donanımlı bir. Bir şey olmalı bir yük, teslim, sadece bir sevinç ve zevk.

Bazı en iyi seçenekler gibi aktiviteler için atlama ip ve burulma çember. İp atlama yakar sadece düşünülemez kalori sayısı ve tutar tonda hemen hemen tüm kasları ve çember yardımcı olur ayarlamak için şekil bölgesinde, kalça ve bel. Çok meşgul bir ev kullanarak bir video diski spor ile veya bodyflex. Benzer aktiviteler ağırlık. Sadece seçmek için en iyi seçenek sizin için. Nasıl iyi planında fiziksel aktivite yürüyüş, temiz havada, hatta hafif koşu, altında iyi bir iyimser müzik çalar. Çok iyi bir seçenek olacak havuzda. Genel olarak, bir çeşit fiziksel aktivite ağırlık, en önemlisi seçmek hoş ve kullanışlı bir seçenek.

Lezzetli ve sağlıklı diyet, tesis bünyesinde plandaydı ve iyi bir ruh hali iş yapacak hızlı ve kolay! Böyle bir diyet alır ve sadece eğlenceli ve zamanla dönüşecek, keyifli bir yaşam. Ok ölçeklerde hızlı bir şekilde ulaşmak ve istenen rakamlar, aynada yansıyacak güzel, ince ve genç bir kız.

Sadece başlatmak ve emin zayıflama ile eğlenmek için en keyifli ve en hızlı şekilde hedefe ulaşmak için!

14.09.2018