Nasıl kilo erkek — basit bir strateji zayıflama çocuklar için

Öncelikle, unutmamak gerekir ki, bu ana kural-kilo – ölçü. Büyük miktarda yiyecek henüz hiç vücut için faydalıdır. Ancak, iyi, odalar temiz, asırlık erkek bir zayıflık. O zaman kadınlar olarak kullanılan, kendini kısıtlamak, birçok erkek için bu bir sorun olabilir.

zayıflama erkekler için

Bu durumda iyi bir yardımcı uyulması, doğru diyet, zayıflama, erkekler için bir gün. Gıda alımı belirli bir süre içinde, küçük porsiyonlar 4-5 günde alıştırmak vücut kısıtlamaları kaldırır ebedi açlık ve miktarını azaltır, mide.

Yağlı gıdalar vermek için, buna değer değil ama tavsiye sınırlamak onun sayısı. Doğal olarak daha iyi değil kötüye abur cubur, soda ve diğer zararlı ürünler. Gece yemek zararlı çünkü, tüm gıda kötü hazmı ve sindirimi artırır ve aşırı kilo. Son gıda alımı olmalıdır 2-3 saat yatmadan önce.

Strateji hızlı zayıflama

Genellikle obez çocuklar ve erkekler kilo vermek için mümkün olduğunca çabuk koyarak hedefi sıfırlamak spor salonunda 4-5 kg yağ bir ay. Ancak vücut yapabiliyor yakmak değil daha 400-700 gr yağ dokusunda bir hafta — eğer sen kaybetmek daha fazla ağırlık, su veya kas.

Önemli bir şey bu 400-700 gr yağ eşdeğer sıkıntısı 500-900 kcal / gün. Bu yüzden gerek yok kesmek için beslenme daha güçlü, daha %15-20 günlük kalori değil, yardımcı olur kilo vermek ve hızlı kilo vermek, sadece yakacak, kaslarınızı.

Nasıl bir diyet olmadan kilo kaybetmek?

Anlamak gerekir ki, imkansız olmadan kilo diyet uyum ve başarısızlık zararlı yiyecek ve diğer sorumlu seti yağ gıda. Sonuç olarak, aktif bir spor salonunda egzersiz ya da yeterince uzun bir koşu yakmak değil daha 300-600 kalori.

Bunun dışında, orada özel bir egzersiz zayıflama, 12-15 reps değil yağ yakmak için, genellikle kabul edilir. FitSeven defalarca yazdım, bu ekstra kalori çok daha kolay sınırlamak aşamasında düşen bir ağız değil, yakmak, sonra egzersiz.

Nasıl kilo bir erkek için: kurallar

İyi haber şudur ki, erkekler çok daha kolay kilo vermek, daha kazanıyor kas. Tam da bu nedenle, kurtulmak için kilo kaybı doğru; aksi takdirde risk yakmak ile birlikte yağ ve kaslar, sahibi olma yassı bir vücut sarkık bir cilt.

  1. Gerek ayırt etmek için zararlı ve yararlı karbonhidratlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız, size vermek zorunda, hızlı karbonhidratlar yüksek glisemik indeksli (tatlı, şeker, beyaz un ürünleri), bunun yerine onlara öncelik vererek, yeşil sebzeler ve tahıl. Sorun tatlı şudur ki, bu tür iştah ve yemek yapar.
  2. Hızlandırın metabolizma, egzersiz. Bunun yerine, koşu ve diğer girişimleri yağ yakmak ile kardiyo evinizden ağırlık egzersizleri değil sadece hızlandırmak, metabolizma ve normalleştirir metabolizma, ama izin, kas kütlesi, şüphesiz artıracak genel bir vücut şekli.
  3. Çalışmayın ölçüde yemek vazgeçmek. Bir erkek ile kuru vücut ağırlığı (kilo eksi yağ) 70 kg gerekli en az 2000 kcal / gün. Azaltılmış kalori içeriği düşük bu rakamlar bir metabolik bozukluk tetikler, artırır stres hormonları ve testosteron üretimini azaltır sonuç olarak, bir organizma için çaba göstereceğiz stoklamak yağ yakmak değil.
  4. Kullanın yağ brülörleri. Olmaması durumunda, kalp sorunları, kan basıncı ve diğer kontrendikasyonlar alabilir kanıtlanmış yağ brülörleri ve thermogenics — onlar sıkıcı iştah, aynı zamanda, artan aktivite düzeyi insan. Rağmen, onlar yağ yakmak kendilerine yardımcı olabilecek bir üründür.
  5. Takip değil hızlı sonuç. Aşırı hızlı kilo kaybı tehdit olarak ortaya çıkması sağlık sorunları ve geri dönüş hala ağırlık üzerinden birkaç ay. Eğer hedef değer değil, sadece yağ kurtulmak, ama aynı zamanda normal bir kiloyu korumak gerekir kilo fazla değil 2-3 kg / ay.

Koşu zayıflama

Eğer vücut ağırlığı daha fazla 80-90 kg ve hiç profesyonelce değil, okuyan koşmak, aktif egzersiz bir koşu bandı üzerinde sadece bir şut dizlerinizi değil, aşırı yağ yakar. Unutmayın, etkili kilo kaybı için önemli bir tercih değil kardiyo (koşu veya tempolu yürüyüş) ve nabız.

Uzun süreli egzersiz bölgede nabız (en az 40-45 dakika nabzını, yaklaşık 130-140 atım / dakika) — en iyi yolu, uygun bir diyet. Bu durumda normale metabolizma ve kandaki insülin 3-4 saat önce böyle bir egzersiz tavsiye edilmez bir şey var.

Egzersiz aç karnına

egzersiz kilo kaybı için

Hızlı zayıflamak için erkekler için tavsiye edilir, yavaş ve uzun süreli kardiyovasküler kahvaltıdan önce sabah erken. Olmasına rağmen spor yapmak, aç karnına çok zor, bu vücut neden yeniden metabolizma ve aktif olarak kullanma hakkını saklı tutar.

Ayrıca etkili bir araç için kilo kaybı, aralıklı oruç — gıda kullanılan, sadece bir dönem ile 12 ila 20 saat her gün için, geri kalan 16 saat vücut aç. Metabolizma bu yavaşlama değil, çünkü, gün boyunca vücudun yeterli kalori.

Kilo vermek için ve kilo, erkekler ve çocuklar için tavsiye edilir öncelikle gözden beslenme alışkanlıkları, ve sonra düşünmeye gösterecektir. Bu süreci kilo kaybı kademeli olmalıdır, aksi takdirde vücudun başlayacak kurtulmak kas.

13.09.2018