Zayıflama egzersiz bacak evde - etkili kompleks

Birlikte, bu önlemler verebilir, mükemmel bir sonuç. Düşünün, hangi zayıflama egzersiz, ayak yapmak, ve hangi önlemleri tamamlamak için fiziksel aktivite.

zayıflama ayak evde

EN ETKİLİ ZAYIFLAMA EGZERSİZ AYAK EVDE

Önerilen egzersizler bir dizi gerçekleştirebilirsiniz. O etkili olur ömrün sorunlu bölge

SUMO AĞIZ KAVGASI

Ağız kavgası – en iyi zayıflama egzersiz yanı sıra kalça, iç yüzey ayak. Biri en etkili türüdür ve adı sumo.

Dik durun, geri tutun ve düz, ayaklar ayrı çok daha geniş pelvis, eller (alın onları dambıl) yerleştirin ve vücut boyunca. Şimdi geri pelvis ve yavaş yavaş bodur kadar diz oluşmuş değil bir dik açı. Ayağa kalkın ve sağ diz. Bu boyunca bir yaklaşım takip etmek önemlidir duruş, başını düşürmek değil. Bazı yaklaşımlar ve 15 reps.

LUNGES BİR KENARA

Lunges verimli döngüleri ve dış iç uyluk ve kalça şekillendiren güzel bir kabartma ayak.

Ayağa kalkın, ayaklarınızı omuz genişliğinden daha geniş, bükün, eller dirsek yerleştirin kemer. Adım bir kenara sağ ayak esneme, onu diz. Bu ağırlık beden mi hesap üzerinde sağ bacak ve sol olacak hareket destek. Takip duruş, kaldırın çene. Çalışmak gerekiyor, sadece alt vücut. Buna ek olarak, bazı hamle sol ayak. Her bir bacak buna ek olarak, bazı 2-3 yaklaşım 15 kez.

ROMEN ÖZLEM HALTER

Bu egzersiz kurtulmak yardımcı yağ ayak ve ömrün kalça oluşturacak, ince uyluk. Dik durun, biraz dizlerinizi bükün. Şimdi yalın, bükme, onları doğru açı. El ile halter hareket ettirin ve ön uyluk kadar orta tibia ve geri gel kadar dur. Buna ek olarak, bazı 2-3 yaklaşım 12-15 kez

MAHİ TEKME

Aynı zamanda gerçekleştirmenizi öneririz mahi tekme için zayıflama ayak – bu gün boyunca egzersiz için kas dış ve iç uyluk, kalça. Kullanın ağırlıkları.

Düz durun, ellerinizle tutunun herhangi bir pervane. Çekin düz bir bacak, bir kenara yaparak max ile maksimum genlik. Egzersiz yapmak yalan.

Kontrol duruş, sırt düz olmalı, boyunca egzersiz, gövde eğmeyin. Çalışmak zorunda ve sadece bir ayak. Her bacak için buna ek olarak, bazı 2-5 yaklaşımlar 12 kez

EGZERSİZ «SANDALYESİ»

Bu statik bir egzersiz olsa görünüyor basit ama güzel çalışma kalça ve bacaklar. Ayağa kalk duvara ve yarım adım ondan uzak durun. Dayanarak geri, aşağı çalışmayın hayali bir sandalye. Kalça ve diz eklem zorunda oluşmaya açılar, ... bir sandalyede oturuyor. Elini indir aşağı ya da modern savaş onların göğüs. Bu pozisyonda tutun 1-2 dakika. Optimum tekrarlama sayısı – 2-5.

GERİ BASIN

Evde bu egzersizleri yapabilirsiniz kullanmak için iki tabure veya sandalye koymak yakın. Tasarım dayanıklı olması gerekir – bu önemlidir. Yalan, onun göbek ve böylece konut yerleştirildi yüzeyinde yer omuz kadar kalça eklemleri. Bacaklar yere yalan eğilerek yere ayak parmakları. Eller uygun koyun meme altında. Nefes verirken bacaklarınızı kaldırın üzerinde bir çizgi gövde, nefes, indirin onları geri. Tekrar 8-10 kez.

MAKAS

Makas – güzel zayıflama egzersiz kalça ve bacakları da onlar iş sırt ve basın. Bunları gerçekleştirmek için yalan yere, eller yerleştirin paralel gövde, bel bastırın yere. Çek denemesi zemin düz ayak altında küçük bir açı. İdeal olarak, onlar olmalıdır imkanlar yakın bir yere dokunmadan. Yapın, hareket, taklit makas, diz bükme. Genlik hareketleri değil, büyük olmalıdır. Tekrar en az 10 kez.

YÜRÜYÜŞ PLATFORMU

Bunları yapmak jimnastik tezgah veya kullanmak yerine düşük bir tabure. Onlar yük ön, iç ve arka kısmını kalça, iş ve kalça.

Al eline bir dambıl ve bir adım platformu sol ayak. Bir platform üzerinde duran, o oluşturmak için bir dik açı. Düzeltin, diz ayak ve gökyüzünde bir platform üzerinde iki ayak. Tutun saniyede yürümek paul. Buna ek olarak, bazı gerekli adım sayısını, önce bir, sonra başka bir ayak. Kontrol denge. Sayıda reps her bacak için 10-12, çeşitli yaklaşımlar.

LUNGES İLE ZIPLAYAN

Bu harika bir egzersiz yağ yakar, güçlendirir kalça kasları ve alt bacak, kilo kaybı teşvik etmektedir, bacaklarda.

Ayağa tam olarak, sağ ayak bir adım ileri, aktarma, ona şiddeti vücut. Bükün dik açısı ve diz sol ayak yerleştirin ve hemen hemen yere paralel. Kaydedin duruş ile dağıtılan omuz ve sırtınızı düz. Yalın ayak üzerinde sağ ayak, sıçrama yukarı ve aşağıya açılan bir aynı yer. Bir atlama yardım edebilirsiniz kendinizi tokatlamak el. Bir sonraki hamle yapmak, benzer şekilde başka bir ayak. Tekrar sayısı ise 12 ile birden fazla yaklaşımlar.

AĞIZ KAVGASI «TABANCA»

egzersiz tabanca

Büyük bir egzersiz için karın ve bacak bir maksimum yük ayak. Ama unutmayın bu oldukça karmaşık, ve onun tavsiye edilir gerçekleştirmek için, zaten belirli bir düzeyde eğitim. Bodur tek ayak üzerinde, çekerek ikinci bir ileri. Egzersiz aynı zamanda iyi geliştirir koordinasyon (ilk tek elle kullanabilirsiniz sopa için bir çeşit pervane). Sonra tekrar onun için başka bir ayak. Her otelde 10-12 kez. Egzersiz bu harika kalori yakar ve yardımcı ayak kasları güçlendirmek.

Değil amaç kilo vermek çok hızlı. Pek zayıflama egzersiz bacak boyunca onları temizlemek için bir hafta gibi uzun süreli kullanım için daha fazla ihtiyaç zaman, ancak önemli olan düzenli olarak egzersiz yapın, ve zaten kısa bir süre sonuçları göreceksiniz. Yararlı zayıflama ve ayak bu kadar kardiyo koşu, ip atlama, bisiklet ve eliptik bir eğitmen. Dikkat edebilirsiniz pilates, solunum egzersizleri. Mükemmel hareket ve farklı bir tür dans.

NASIL YAPILIR KURTULMAK KALIN AYAK İLE DİYET

Bu nedenle diyet zayıflama ayak, ne de karın yok. İhtiyacı doğru ve sağlıklı bir diyet bir formüle yararlı maddeler, ve bu durumda, o olacak en az bir miktar basit karbonhidrat ve yağ. Önemli tüketilmesi, yeterli sebze ve meyve, içinde az kalori, ama çok değerli bileşenleri.

Kurtulmak istiyorsanız, gereksiz miktarda, tavsiye miktarını en aza indirmek için diyet aşağıdaki ürünleri:

 • hayvansal yağlar, mayonez ve diğer soslar tereyağı;
 • unlu mamuller, beyaz ekmek, çeşitli kek ve diğer hamur işleri;
 • çikolata, dondurma ve diğer tatlılar;
 • yağlı etler;
 • sucuk, sosis, turşu;
 • kızarmış yemekler;
 • şekerli gazlı içecekler;
 • alkol.

Eğer kilo vermek istiyorsanız, diyet dahil etmek önemlidir ürünleri, hızlandırarak vücutta süreci metabolizma. Bu sadece bahsedilen zaten sebze ve meyve, aynı zamanda tarçın, yeşil çay ve kafein. Önemli tüketmek yeterli protein – o kilo vermeye yardımcı olur ve katılan kas bina. İçerdiği yağsız et ve balık, süt ürünleri, az yağlı peynir, tavuk yumurta.

Ayrıca gerekli kompleks karbonhidratlar. Onlar uzun enerji doyurarak ve önlenmesi, aşırı yemek yeme. En iyi onların kaynakları tahıllar (buğday, pirinç, darı). Yemek pişirmek için kullanmak için tavsiye edilir su ya da süt, 2,5% yağ içeriği.

Değmez yazmaya diyete sıkı kısıtlamalar aksi takdirde sonuç, kararsız ve kısa ömürlü. Yiyin sık sık ve küçük porsiyonlar, kendinizi aç gitmesine izin vermeyin, yiyin yararlı ürünler

SARAR İLE MÜCADELE İÇİN SORUN

Sarar – güzel bir şekilde sıkın sorun alanı, işlemleri hızlandırmak için yağ yakma, selülit kurtulmak. Çıkabilirsiniz güzellik, ama aynı zamanda yapabilirsiniz şal zayıflama ayak evde. Onlar hızlandırmaya yardımcı kan dolaşımını, yıkmak, yağ çekmek vücudun toksinler ve cilt tonunu geliştirmek/

şal

Önceden bir duş alın ve tedavi sorun alanı fırçalayın. Temiz cildinize uygulayın ona seçilen kompozisyon, bir spiral sarın ayak film birkaç kat ve yalan battaniye altında 30-60 dakika (bağlı bileşenlerin bileşimi). Sonra durulayın kompozisyon ve sıcak su ile cilde uygulayın anti-selülit kremi. Sarar tavsiye edilir ders yapmak 10-15 prosedürleri aralıklarla aracılığıyla gün.

Çok sayıda yemek tarifleri tamamladı. İşte bunlardan bazıları:

 • Isı, sıvı bal, bir su banyosu ve shuffle ile uçucu yağlar ( almak için biberiye, limon, greyfurt, portakal) uygulayın ayak. Alın 4-5 damla yağ iki yemek kaşığı bal.
 • Alın mavi kil, seyreltik su ile, ısıtılmış 40 derece almak için krem bir tutarlılık, bir üzerine yapıştırılmış ayak.
 • İhtiyacınız kahve telvesi, ... gerek karıştırın uçucu yağlar ( almak sardunya, rezene, ardıç ya da bu belirtilen ilk tarifi). Kompozisyon eşit uygulanır sorunlu bölgelerde.

Gerçekleştirmeden önce, şal, emin olun ne var alerji bileşenleri kompozisyon.

Yapın sarar düzenli olarak tamamlayan bunları doğru beslenme ve fiziksel aktivite – ve zaten yakında göreceksiniz, ayaklarınızı çelik önemli ölçüde daha ince ve tonda. Unutmayın çok hareket ve aktif bir yaşam sürdürmek için – bu da geliştirmek için yardımcı olacaktır şekli için geçerli değil bu herhangi bir çaba.

07.09.2018