Nasıl, hızlı kilo, 10 kg bir hafta?

Her şeyden önce şunu söylemek istiyorum, hızlı kilo, 10 kg sağlığına zarar vermeden – bu harika bir fikir. Çünkü, eğer bir kademeli azalma, kilo, vücut ağırlığı azalır yağ yakma, ani kilo kaybı vücuttan uzaklaşır su ve protein, yani «yapı malzemeleri» vücut hücrelerinin. Bu kayıp kas kütlesi, ve kesinlikle herhangi bir sorunu görünür bir hastalık. Söz değil, herhangi bir diyet, diğer yandan, nasıl, kilo vermek için, haftada olur sonra bırakır kurtarma, vücut kitle indeksi ve hatta artırmak.

Hızlı bir şekilde kilo vermek için, haftada yakarak sadece yağ kütlesi imkansız, çünkü bunun için gerekli gerçekleştirmek için böyle bir miktarda egzersiz, bir değil, yürüyerek değil, yalnızca bir kişi aşırı kilo, aynı zamanda güçlü bir destekçisi, sağlıklı bir yaşam tarzı. Yani, örneğin, tarafından basit hesaplamalar yapabilirsiniz ne olduğunu bulmak için bir gün çalıştırın, orta rüzgar rüzgar 10 km/h yaklaşık 19 saat! Hiçbir kilometre, not, saat, değil, gerçek temelde.

Elma

Nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek

Yani, beklenmedik bir şekilde, hiç bir düşünce geçti, yakında Yeni yıl, doğum günü veya tatil için mutlaka gerekli bir diyet, kilo vermek için, haftada özen görünüşüne ve sağlık şimdiden. En az üç ay önce, iddia edilen olay. Bu ortadan kaldırmak için anlık bir diyet ve açlık azaltmak ve yavaş yavaş kilo. Zayıflama böyle zamanlarda hiçbir korku yoktur, kendi cilt, sağlık, kas tonusu ve cilt güç ve iyi bir ruh hali.

Buna ek olarak, uyulması gereken bir dizi basit kuralları olan bir çocuk için bir kişi diyor ki: «Ben gerçekten kilo vermek istiyorum!»

İlk kural, oldu konusu, espriler ve hikaye için anekdotlar, ama, ancak, hem, değil yiyecek almak için altı saat sonra, akşam, zaman, vücudun zaten çok verimli bir şekilde sindirmek ve metabolize gıda, yol, birikimi, aşırı kilo.

Ayrıca düzenlemek için yemek bağlı kalarak, belirli bir süre. Bu durumda, toplu yemek mi zorunda, öğle, yani 11-13 saat bir gün. Akşam yemeği değil karbonhidratlar içermelidir, daha iyi yapmak, kendi akşam yemeği haşlanmış sebze. Ve kahvaltı olarak kullanmak yararlı süt ve süt ürünleri, meyve, ayrıca göze bal ve diğer tatlılar küçük miktarlarda.

Ve unutmayalım, saf olmayan karbonatlı su. Gerekiyor bir kişi hızlı zayıflama, evde, mi, içme, bir iki su bardağı kadar yemek.

Kilo hafta

Eğer karar verirseniz, radikal önlemler ve gidiş kilo vermek, kısa sürede hazır olsun cidden kendinizi sınırlamak yakında. Varsa tanıdık bir kilo verdim bu şekilde sormak, onun etkileri ve yan etkileri hakkında kaçınılmaz neden olan bir haftalık zamanın önemli ölçüde kısıtlamalar yemek.

Yani, bulmak isteyenler için hızlı kilo kaybı kabul edilebilir kendiniz için bir seçenek, size bir sonraki diyet, uygun ve oluşan düşük maliyetli ürünler.

Pazartesi. Dedikleri gibi, bir gün ağır - çıkmak için yardımcı olur bir şişe maden suyu gaz olmadan, bölü altı resepsiyonlar. Ayrıca su, bu gün hiçbir şey verilse hoşlanırlar.

Salı. Sabahları bir elma yemek, bir desteklenmiş litre az yağlı süt, bölünmüş bir gün.

Çarşamba da vaat sert test: ilk gün olduğu gibi, bugün sadece bir şeyler içmek için bir şişe maden suyu, bölünmüş altı resepsiyonlar.

Perşembe görünüyor gerçek bir muamele üç gün sonra sert bir austerities: bugün hazırlamak için, yarım litrelik, bir kase salata, taze havuç ve lahana, sokmak onun çeşitli yeşillik ve bir kaşık bitkisel yağ. Ayrıca göze bir iki bardak su veya çay... tabii ki şekersiz.

Su ve diyet

Cuma tekrar bizim için pişmiş yağsız süt. Bu eğlenceli germek gerekir bütün gün, çünkü bugün daha hiçbir şey var olamaz.

Cumartesi, sonra, sert, hafta, olacak, gerçek bir muamele. Sabah aşağı yıkanabilir, çay haşlanmış yumurta, ve saat 11 yemek sebze suyu, patates, lahana, havuç ve diğer kokulu ve lezzetli sebze, ancak, kullanılmamalıdır, sadece içerik kaynatma. Kraliyet öğle yemeği temsil eder, 100 gram haşlanmış yağsız et ile konserve bezelye garnitür olarak da 100 g. geri Kalanı diyet oluşturacak elma: bir öğleden sonra snack ve akşam yemeği, ve bir dokuz pm.

Diriliş hazır bizim için 100 gram süzme peynir ve bir kaç bardak yoğurt ya da süt. Akşam, göze bir fincan aromalı çay.

Kullanıyorsanız bu diyet ilk kez güvenle saymak kilo 10 kilo. Bir ay içinde uygulamak için tavsiye edilmez böyle bir diyet daha sık bir kez. Bu göz önünde olanlar bir gün kilo 10 kg, daha sonra olacak kurtulmak 3-4 kg. Ve önce kendinize söylemek istediğim kilo 10 kg kısa bir süre için, unutmayın, kısa süreli bir diyet sık sık alevlenmesine kronik hastalıkların ortaya çıkmasına ve yeni hastalıklar. Bu nedenle, önceden ziyaret daha iyi bir uzman ve danışmak var.

31.08.2018