Ürün listesi zayıflama

An geldiğinde bilinci ne olur bu sonuç sağlıklı ve doğru yaşam tarzı olduğunu bilmeliyim, hangi gıdalar oluşmalıdır diyet prima amacı kilo vermek insan. Süreç, kalori yakma sonucu yüksek düzeyde metabolizma korumak için, hangi vücut sağlamak için gereklidir girişi gerekli miktarda besin.

Verim oruç — efsane ya da gerçek

Çoğu insan düşünün kök sorunları, aşırı kilo, kelimenin tam anlamıyla tüm ürünler, iddia, en hızlı kilo verir reddi gıda. Açlık aciz bir kişi getirmek iyi bir şey, buna zarar sağlık. Sınırlı ya da tam bir reddi gıda girdiğinde, vücut bir stres durumuna. Yoksun birincil enerji kaynağı, o çalışmaya başlar ve yavaş modda düşüşü hız değişim süreçleri. İlk belirti, sinyal hakkında «kompakt, çevik modu» vücut işleyişi vardır: konsantrasyon bozukluğu, halsizlik ve aşırı yorgunluk.

Düşük miktarda tüketilen gıda, kesinlikle, yol, hızlı kilo kaybı, ama yakarak vücut yağ. Yağlar, vücut için — bu, her şeyden önce, değerli bir stratejik rezerv enerji tüketir ve en az. Artık kilo alıyorsanız sıvı ve yok kas dokusu. Bu yol daha yavaş bir metabolizma, hangi sonucu olur aktif doldurma gibi kayıp, ve bir dizi yeni kilogram.

düşük kalorili

Zayıflama sağlığına zarar vermeden, ilk etapta, ima azalma vücut yağ. İdeal olarak olması gereken denge arasındaki ilişkiyi yağ ve kas dokuları. Bu-ecek olmak değil, sadece daha ince, ama aynı zamanda satın almak için güzel ve uyumlu bir vücut.

Hangi ürünleri teşvik, doğru diyet nedir?

Miktarını azaltmak için yağ ve doku zarar değil, vücut, gıda olarak tüketilen bazı ürün kategorileri. Bazı yardımcı olur, metabolizmayı hızlandırmak, diğer teşvik extinguere açlık uzun bir süre var ve olanlar nedeniyle büyük miktarda getirmek tokluk hissi. Doğru kombinasyonu ve yemek yiyecek satın almak için izin değerli, uyum, sağlık geliştirmek.

Düşük kalorili

Mükemmel insanlar, alışık sık sık atıştırmalıklar. Düşük kalori içeriği ile karakterizedir, narenciye, taze yeşil sebze ile. Onların temelini su ve lif. Onlar hızlı bir şekilde doyurmak, dolgu, mide, tüketilen kalori miktarı hala çok düşük. Yetenek lif çıktı cüruf ve arıtma bağırsak da önemli bir rol oynar, düşük vücut ağırlığı.

İçeren düşük yağ yüzdesi

Her bir gram yağ içine yaklaşık dokuz kalori. Bu sizin için herhangi bir yağlı ürün aynı zamanda en yüksek kalorili. En büyük tehlike ve sağlık ve şekli temsil eder, böyle bir kategori gibi yağlar doymuş. Onlar tıkar damarları ve gelişmesine neden farklı patolojiler. Zarar vermeyecek şekil ve vücut, diyet bulunması gerekir rumperet yağ ürünleri. Bunlar: deniz ürünleri, beyaz balık, tavuk göğsü, sakatat ve az yağlı yoğurt ve süzme peynir.

İstisna bazı yağlı deniz balıkları içeren çoklu doymamış yağ asitleri. Onlar sorumlu yağ metabolizması riskini azaltır kan damarlarının tıkanması. Bu tür yağ asitleri değil, vücutta üretilen. Ana onu kaynaklarıdır ringa balığı, somon, uskumru, yanı sıra salmon pink.

Protein

Her sporcu derse, bu kategorideki ürünleri ana «güreşçi» ile yağ dokuları. Yüksek düzeyde protein kas liflerinin büyümesini uyarır, teşvik için erken olduğu sonucuna dokularda aşırı sıvı, metabolizma hızlandırır. Arasında protein ürünleri, katkıda bulunan etkili bir kilo kaybı için en iyi olanlar olarak kabul edilir, oluşan mevcut en az bir yağ. Sağlamak için vücut protein, menü içerir gibi ürünler, dana ve kuş karaciğer, sığır eti, hindi, yumurta, kalamar, yağsız lor peyniri ve tavuk göğsü.

Düşük glisemik

İçin doğal adipem burners, normal şeker seviyesi ve kontrol iştah. En yararlı olanları düşünün salata, yeşillik, çiğ veya pişmiş sebze, mantar, kepekli tahıllar, baklagiller, şekersiz çilek meyve. Onlar etkisini önlemek duyguları artan bir arzu bayram tatlı deneyimleri bir kişi tüketildiğinde şeker içeren gıdalar. Daha şeker, daha güçlü bir iştah, bir ana düşman yolda bulunmasının ince ve güzel bir rakam.

Katkı ve uzun süreli doygunluk

Korumak için metabolizma gün boyunca yüksek bir düzeyde yaşamadan uzun süre açlık hissi sağlar ve akıllıca seçilmiş menü kahvaltı içeren bir zengin ve az sayıda kalori yemek. Bu, her şeyden önce, içeren kompleks karbonhidratlar için geçerlidir ürünleri: kepekli ekmek, pişmiş italyan, yani «al dente» makarna makarnalık buğday, yanı sıra pek çok tür tahıl. Bu ana nedeni beslenme önerilir kahvaltı için doyurucu ve yararlı yulaf ezmesi.

yararlı ürünler

Aşırı sıvı almak

Kilolu oluşmuş gibi yağ ve artı biriken sıvı. Ve ürünü en iyi olarak kabul kilolu mücadelede dikkat etmek gerekir onun yeteneği değil, sadece teşvik, metabolizma hızı, aynı zamanda vücuttan sıvı. Bu tür ürünler arasında hazırlanan şekersiz meyve meyve içecekler, taze sıkılmış portakal suyu, yeşil çay, kereviz. Vazgeçirmek için amassment sıvı alımını sınırlamak gerekir, glikoz ve tuz almak için değil yetenekli sağlığına zarar diüretik takviyeleri ve ilaçlar.

Korumak için nasıl sonuçlar elde etti?

Yetersiz sadece belirli bir miktar kaybetmek vücut yağ gerekir kilitlemek etkisi. Doğru beslenme gerekir. Atıştırma tavsiye için yararlı zayıflama ürünleri. Yerine yoğurt, kefir içmek gerekir, çikolata şeker yerine kuru meyve ve hamur işleri — fındık.

Günlük menü dışında istediğiniz, fast-food, gözden geçirilmiş endüstriyel ortamlarda et ve pişmiş fabrikalarda tatlılar. Onların yer almalıdır sebze, organik et, mantar, tahıllar. Bu sayede kilo vermek için herhangi bir stres olmadan ve vücuda zarar.

25.08.2018