Alabilirim bir kilo

Alabilirim yapmadan kilo vermek için belirli bir diyet? Tabii ki, eğer bilmek hangi ürünleri neden kilo alımı ve hangi tersine teşvik, vücut ağırlığının azaltılması. Kilo bir durumda, eğer tercih vermek için son.

Aynı şekilde, söz konusu zayıflama yardımcı hakkında bilgi, günün hangi saatinde, hangi ürün daha iyi. Tercihen bilmek, daha iyi yemek, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Bu şekilde, oluşturduğunuz diyet kendi yazarlık.

Şimdi ilan ne bir liste var ve kilo vermek.

sebze salatası

Sebze salata

Açık ürün listesi sayesinde kilo sebze, salata. Sebze bol lif, vitamin, mineraller ve çok az kalori.

Onlar teşvik hızlı metabolizma, bunların kullanımını düzeliyor barsak.

Dikkat! Yağma yarar bu tür yemekler çok yağlı yakıt ikmali, örneğin dayalı, ekşi krema ya da mayonez, hiç de yardımcı oluyor kilo vermek.

Ama eğer sen-ecek ederek sebze, salata ham yağı, soğuk preslenmiş, o zaman onlar-ecek getirmek daha büyük bir iyilik. Zaman tüketen sebze, salata olabilir herhangi bir. Onlar sindirimi hızlı, onları yemek olsa, akşam olsa, gece seyir, bu arada, yakıt ikmali için onlara da hizmet edebilir kefir.

Süt ve süt ürünleri

Ne zaman kilo , yemek süt ve süt ürünleri. En iyisi, eğer vereceksiniz kendi tercihi süt ürünleri orta yağlı. Yemek bu ürünler gerek, ne zaman kilo , özellikle süt, onlar doldurmak için bağırsakları yararlı mikroorganizmaların neden olduğu. Eğer hakkında konuşmak için bir süre süt ve süt ürünleri tüketen, daha iyi için bir ilk oldu, yarım gün.

Bu süre içinde vücut onları daha iyi öğrenir. Yemeyin, peynir gece. Öğleden sonra olmasına rağmen mükemmel bir içecek kefir. Eğer olsa, bazen akşam yemeği yerine içki kefir akşam, bir kilo olacak çok daha hızlı. Ayrıca, hatta bazen oruç gün, ne zaman olacak, içmek için sadece yoğurt, öğleden sonra ve akşam.

Çorbalar, pişmiş sebze

Bir kilo vermek çok yararlıdır sebze çorba. Onlara az kalori, onlar yararlı ve onlar sizin doldurmak mide. Özellikle iyi bir yemek gibi çorba, soğuk mevsimlerde, o zaman onlar başka olacak, sizi ısıtmak için. Pişirmek için bir diyet çorba, bir kaybetmek yardımcı olacaktır, kilo, herhangi uygun bir sebze.

Sadece duygularına kapılmak yok çorbalar patates bazlı, oldukça kalorili ve nişastalı bir sebze. En iyisi, eğer yemek için böyle bir çorba öğle vakti, ona ulaşabilir şirketi yağsız bir parça et. Kilo vermek için böyle bir öğle yemeğinde bir zevk.

Greyfurt suyu

Geçilemez dikkat meyve suyu bu meyve, o işler size iyi bir rol kilo kaybetme. Mesele şu ki, bu suyu sizin insülin seviyesini düşürür. Eğer tüketilen greyfurt suyu 100 ml, her yemekten önce en az iki hafta, o zaman size başarılı sıfırlamak ağırlık 1,5 kg.

Ama değer düzgün kullanımı ile bu suyu olanlar için çok hassas bir gastrik mukoza. Bu durumda onun değerinde içme seyreltilmiş.

tatlılar

Bazı tatlılar

Tamamen vazgeçmek tatlı bir kilo vermek çok akıllıca gelmiyor. Bunu önlemek için mümkün kendinizi izin, bazen tatlı, ama o-meli var olmak belirli bir tatlılık. Tatlı bir yerdir marmelat, lokum, şekerleme ve başka bir göze, bazen bir dilim strudel. Kekin içinde çok az test.

Eğer isterse, sevgiliye, bilin ki en iyi zaman için kullanımı ilk yarısı bulunuyor. Olamaz, yemek, tatlı, akşam yemeği, akşam veya gece seyir.

Meyve

Meyve ve başarılı bir şekilde kilo vermek için her şey, sahip olduğu düşük glisemik indeksi. İsterseniz başarılı bir şekilde ve hızla kilo vermek, yemek yiyemezsin, üzüm, muz, kuru meyveler.

En iyi zaman kullanımı için diğer meyve ilk yarısı uzunluğu, akşam yemeği yerine, daha da iyisi, eğer var bunları sabah aç karnına, yani sizin temiz gastrointestinal sistem ve normalleştirmek bağırsakları. Değil yemek veya meyve akşam yemeği için akşam veya gece seyir.

Elma

Ayrı ayrı vurgulamak kilo vermek böyle bir ürün elma gibi. Ne zaman kilo , açlık hissi oluşabilir sık sık. Çok iyi elma vardır. Elma iyi ne çok ekşi, çok tatlı, elma ve uygun olanlar için hassas mukoza.

Elma harika doldurmak mide. En iyisi, eğer var elma bir bütün olduğundan, onlara yararlı bile kemik. Şekersiz elma yiyebilir hatta gece seyir. Sizin böyle bir akşam yemeği tamamlayacak kefir.

Ne var ve kilo vermek hamilelik?

Ve hangi ürünler olmalı diyet gebelikte kilo vermek istiyorsanız? Gebelik sırasında prensip olarak yenebilir yukarıdaki tüm ürünler. Gebelikte sadece daha fazla dikkat reaksiyonlar vücudunun belirli bir ürün. Eğer düşünüyorsanız bir şey değil, o zaman daha iyi olacak, ondan vazgeçmek.

Gebelik sırasında, örneğin, oluşabilir şişkinlik sonra taze meyve veya sebze, daha iyi olur bu durumda tüketilen bu ürünler hazır olarak.

Ayrıca, alerjik reaksiyon, belirli bir ürün, hamilelik sırasında. Vücut olur aşırı duyarlılık gebelik.

Gebelik sırasında özel bir dikkat süt ürünleri. Onlar boyunca telafi annelere stokları vücutta kalsiyum, silik, gebelik sırasında.

Ne var antrenman öncesi ve sonrası?

Herkes bilir, kilo vermek için gerekli değil, sadece gözlemlemek için doğru beslenme, ama yine de spor yapmak. Ve daha ne kadar vardır ve bir sonra egzersiz için kilo vermek daha etkili?

Önce egzersiz için mükemmel bir besine yararlı karbonhidrat. Bu olabilir herhangi bir meyve ya da yararlı bir tatlılık, aniden onu istedim. Karbonhidratlar enerji verecektir için egzersiz.

Egzersiz sonrası mükemmel olacak bir şey yemek, protein. Bu olabilir, süt ve süt ürünleri. Egzersiz sonrası da yemek ve bir parça et. Eğer istemiyorum, çalışmadan sonra bir içecek kefir. Egzersiz sonrası kas kütlesi geri yükleme gerektirir, ve bu ona bir kez yardımcı bir protein.

hangi ürünleri edilemez bir kilo

Hangi ürünler değil yemek sırasında kilo listesi

İsteyen, kilo, kız azaltmak porsiyon, ama gidermezse, diyet yüksek kalorili gıdalar, abur cubur, hızlı karbonhidratlar.

Ne büyük düşmanları olan ince bir bel, güzel bir vücut ve bu kesinlikle olamaz vardır bir kilo kaybı? Bu konuda konuşalım, aşağıda.

Gıdalar önlemek, kilo vermek:

 1. Tatlılar. Nedeniyle yüksek içeriği şekeri hızlı bir şekilde yağa dönüştürülür insan vücudunda. Bir kilo kaybetme daha iyi hiç şeker vermek, o kendi içinde herhangi bir yararlı eser elementler ve zarar şekli getiriyor önemli.
 2. Fırın ürünleri. Herhangi bir hamur işleri içerir kalori çok, daha çok, eğer ona eklenen krem, yoğunlaştırılmış süt, çikolata ya da diğer güzellikler.Maya ürünleri, ayrıca, ihlal, bağırsak mikroflorası bu olumsuz etkiler, metabolik süreçleri, vücuttaki.
 3. Soslar, ketçap, mayonez. Eğer tüketmek bile en düşük kalorili yemekler, şeker, tuz ve yağ, ama sezon onları soslar, etkisi olmayacak ya da aynı kişi, tam tersi, eklemek ağırlık. Çünkü onlar, içeren, kendi içinde bir sürü koruyucu madde, renklendirici, tatlandırıcı katkı maddeleri, kurşun, yağ mevduat.Bu durumda bozulur normal çalışması, gastrointestinal sistem ve karaciğer daha fazla etkiler harici olarak.
 4. Şekerli ve gazlı içecekler, meyve suları. Ne zaman bir kişi kullanıyor, sıvı, o bile düşünmüyor, o olabilir daha fazla kalori, örneğin, bir porsiyon salata. Ama yemek sırasında bir bardak gazoz olmaz. Hatta suyu ne de meyve (çünkü yemek sırasında diyet) de düşman için zayıflama – sıkma esnasında şeker konsantrasyonu önemli ölçüde artar.
 5. Süt ve süt ürünleri, yüksek yağ içeriği. Onlardan, elbette çöp değil hiç, çünkü bu olmayan şey vücut mümkün değil beslenen. Sadece tercih vermek için kefir, yoğurt, süt ile en az yüzde yağ.Lor daha iyi değil kötüye, ekşi krema, krema ve tereyağı tamamen vazgeçmek.
 6. Fındık. Vücudu için çok yararlı, ama, ancak, çok besleyici ve kalori. Önemli bir zarar şekilleri, onları yiyebilir geçmeyen miktarlarda 15 adet gün. Bunu yapmanın en iyi yolu öğle yemeğinden önce, sonra kalori daha az olacaktır emilmesi.
 7. Yağlı et ve balık. Vazgeçmek bu ürünleri, süt ve süt değmez, çünkü onlar önemli bir protein kaynağı vücutta. Bu nedenle, gerek tüketmek, az yağlı, onların çeşitleri: tavuk göğsü, tavşan, sığır eti, turna, hake, morina. Ürün yemek veya bir çift.
 8. Yarı mamul ürünler. Kimse garanti edemez üretici gerçekten dahil ürünün bir parçası, bir şey ambalaj üzerinde belirtilir. Bu nedenle, yemek pirzola bir çift sözde tavuk fileto bunu yiyebilir miyim tüm kalori onun için günlük rasyon.
 9. Beyaz pirinç. Pek çok kişi bu ürün, düşük kalorili, çünkü vardır hatta pirinç bir diyet. Ama aslında, ne zaman pirinç geçer tüm aşamalarında, işleme, ondan kalır değil hemen hemen işe yarar bir şey yok, buna nişasta, katkıda ikmal.
 10. Dondurulmuş gıdalar. Onlar kayıp onların tat, üretici ekler onlara sodyum. O su tutma neden vücutta şişme ve bozulma metabolik.
 11. Patates temel gıda ürünü çok insan var. Ama o, nişasta bir sürü içerir, arayan bütünlüğü. Bir patates daha ve kızartma, sonra kalori miktarını aşarsa, geçerli bir norm onlarca kez.
 12. Makarnadaha iyi yerine tahıllar. Madem çok istiyor, o zaman vermek lazım, tercih, ürün, makarnalık buğday.
 13. Alkol. Bu salgılar toksinler, bu nedenle, bu çalışma, karaciğer yönlendirilir değil, gıda işleme ve sonuç vücudun gereksiz yağ kurtulmak zararlı maddeler. Aynı sarhoş adam rahatlatır ve kötü izler kendini yiyecek seçimi ve miktar porsiyon.
 14. Cips, kraker, fast food, gerekmez yorum.

Gördüğünüz gibi, liste, zararlı ürünler tam olarak içerir tu gıda, bir tanıdık çoğu insan için. Ve hatta, eğer bir yemek çok az, ama yüksek kalorili gıdalar, istenilen sonucu elde etmek mümkün olacaktır.

Ayrıca kullanımı gıda çok küçük miktarlarda bozukluklarına yol açacaktır bağırsak, kabızlık neden olabilir, bu da tam olarak yararlanacaktır.

kuru meyveler zayıflama

Kurutulmuş meyve bir kilo kaybı: var ve ne

Kullanımı kurutulmuş meyve bir kilo – efsane ya da gerçek? Yardımcı olup, kuru kayısı, kuru erik, kuru üzüm ve hurma şekli yapmak ince? Bu soru uzun zamandır umurumda değil, sadece değiştirmek isteyen, kendi şekil ve görüntü güç, ama aynı zamanda doktorlar, kurucu özel programı.

Onun açlığını gidermek için tatlı dilimleri ve dikkat ulaştığı sonuç... Birçok inanmayı reddediyorum bu kanının aksine, onay: çok sevilen birçok ürün farklı, büyük bir şeker.

Evet, ve yüksek enerji değeri, bu lezzetleri sorgulamıyor onların lehine. Kendiniz için yargıç, kalori, kurutulmuş kayısı, özel bir tabloda sindirim – 268, kuru üzüm, hangi biz isteyerek ekliyoruz, hamur işi – 286.

Ancak, bu sadece bir klişe yanıltıcı: birkaç meyve, kahvaltı, eklenen püresi veya temeli haline tatlı salata iyi bir alternatif zamanki sabah gıda alımı. Karışımı kurutulmuş meyve zayıflama – sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı bir şartla: eğer biz onları tüketmek ve daha birleştirmek için iyi kurutulmuş bir incelik.

Neden bu kadar önemli bulmak yerine tatlı

Mesele şu ki, açlık sırasında değişen iş ve beyin aktivitesi azalır. O çalmaya başlar bize sinyalleri hakkında yardım: biz görüyoruz ki, artık çalışabilir tanıdık bir hızda gerginiz hiçbir şey, hızlı bir şekilde yorgun. Kötü bir ruh hali ve hatta en sevdiğim şey artık sevinç verir.

Diyelim ki kocaman bir «hayır» gibi zararlı ve aynı zamanda çok kalori içerir. Çünkü el altında kullanışlı yardımcıları – kuru meyve.

Küçük bir avuç kuru üzüm kuru kayısı ile anında vücut doyurabilecek olacak ve bize geri getirir eski işlerliğini.

Beyni kandırmak kolay: yerine yağlı ve sadece sonraki ekstra inç bel sunmak, ona iyi bir alternatif. Tatlılık getirmek gerekir sadece sevinç değil, yeni ve yeni kilogram.

Yiyin kuru erik veya kuru kayısı ve ruh yavaş yavaş artıracaktır. Neden böyle ani bir değişim? Her şey tasarruf karbonhidratlar sağladıkları enerji şarj, vücut için uzun bir süre. Bir daha burada kuru meyveler? Onlar neredeyse tamamen oluşur, bu vazgeçilmez bir enerji kaynağı ve pozitif bir.

Ancak bu resepsiyon lezzetli uyarıcı aktivite maliyeti sınırlamak. Unutmayın, bu ürünler çok kalori ve dikkatle takip enerji değeri her tüketilen yemekler.

Daha nedeniyle olumlu bir etkisi kurutulmuş meyve ile vücuda? Doktorlar doğruladı: onlar korumak birçok bileşenleri içerdiği olgun ve taze meyve. Kuru kayısı, kuru erik, üzüm – bu gerçek bir kiler için gerekli maddeler bizim sizinle sağlık:

 • potasyum bir mineral, sorumlu, doğru iş, kalp ve kan damarları;
 • lif – kaba bitkisel lifler, önemli bir besin öğesi;
 • enzimler organik maddelerin daha hızlı bir reaksiyon vücudun hücreleri.

En faydalı kuru meyveler zayıflama

İşte onlar, parlak dilimleri, kurutulmuş kayısı, üzüm, oldu bir az, ama bir kayıp değil, kendi özelliklerini, hurma ve diğer birçok yardımcıları, güzel bayanlar, isteyen bir veda ile gereksiz kilo.

Onların yardımı ile biz:

 • ... ... hızlı bir şekilde açlığını gidermek;
 • olur depresyon ve ani ruh hali;
 • olsun sağlığı için önemli mineraller ve antioksidanlar.

İşte liste:

 • Kuru erik
 • Kuru üzüm
 • Hurma, lif yönünden zengin, potasyum ve demir.
 • Kuru kayısı
 • Süt
25.08.2018