Kilo kaybı ile tamamladı etkili tarifleri

Bir görüş var, bu bileşenler kullanılan karışımlar kelimenin tam anlamıyla yanmış deri altı yağ dokusu, ve zaten bir oturumdan sonra zayıflama ise 3-4 cm Daha büyük olasılıkla aktif madde sağlamak ve gözle görülür belirgin bir drenaj etkisi. Ulaşmak istikrarlı bir ilerleme ağırlık azaltılması için yönetir sonra, sadece tam bir tedavi için.

şal cilt için

Fark şal zayıflama kalça ve bacaklar hareket, daha verimli, daha benzer bir prosedür için karın bu onaylamak ve yorumlar. Bir olgu nedeni, vücudun alt kısmı meyilli birikir daha fazla konjestif sıvı – o ve görüntüler nedeniyle drenaj. Güçlendirmek zayıflama mümkün ise, yürütmek için şal birlikte fiziksel kompleksleri, masaj ve diyet. Çıkış balast maddelerin vücuttan özellikle hızlandırmak için sıcak sarar, ama onlar gösterilen herkes için.

Sonuç, sadece zayıflama ve kapsamlı bir iyileşme vücudun:

 • zenginleştirme, vitaminler, makro ve mikro elementler;
 • iyileştirme mikro;
 • kurtulmak şişlik;
 • artan lipoliz;
 • kalınlığı azaltmak yağ mevduat;
 • cilt kaldırma, yumuşatma, onu usulsüzlük.

Teknoloji tamamladı. Endikasyonları ve kontrendikasyonları

Güvenli, uygulanan, evde veya salonda ayrılmıştır 4 aşamasında.

 • Alarak sıcak bir duş, cilt temizlenir Azgın tabaka hücrelerinin açık gözenekler.
 • Temiz cilt kapak karışımı içeren çamur, yosun, çikolata, bal, kil. İleri üretilen şal gıda-film – zayıflama. Bu önemli bir nokta, geciktirici ısı ve takviye, sıvı atık. Yukarıdan don sıcak ha
 • Bittikten sonra bütün malzemeler yıkanıp akan suyun altında.
 • Uzatmak ve sonucu düzeltmek için izin verir bir uygulama, bir krem veya losyon.

Oturum sayısı, nasıl, zayıflama belirlenir, ne kadar başlatılan selülit, nedir, sapma miktarda vücut norm ve yaş nedir. Bir ders olabilir 6-15 seans 0,5-2 ay.

Endikasyonları şal için aşırı yağ birikimleri, herhangi bir derece selülit, zayıf cilt, doğum sonrası çatlakları, yaş kıvrımlar ve kırışıklıkları cilt pokrov. Önceden emin olmalısınız, herhangi bir alerji bileşenleri kompozisyon. Yordam yasak hamile ve emziren kadınlar, kontrendikasyonlar vardır ve bazı hastalıklar:

 • kardiyovasküler;
 • tümör;
 • kronik veya yakın zamanda geçirilmiş jinekolojik;
 • deri – egzama, yaralar, deri döküntüleri;
 • hipertansiyon;
 • varisli damarlar.

Staghorn şal kullanamazsınız en ufak bir hasar deri – yaralar, çizik, güneş yanıkları. Ancak ayak ile kalınlaşmış damarları sirke yararlıdır – o, sizi daha az görünür kılcal damarlar ve «yıldız».

Nasıl doğru yapmak için vücut maskeleri evde? Popüler seçenekleri

Nasıl teyit yorumları, etkin bir zayıflama oluyor kullanırken en uygun ürünleri: bal, hardal, acı kahve.

Hardal bal ile

Bal ihraç etti toksinler, parlak bir cilt ve subkutan katman eser elementler. Hardal büyük ölçüde kan dolaşımını hızlandırır, vücut ısınır ve intensificare eylem tamamladı. Bal-hardal kompozisyon en popüler zayıflama yöntemi, bir pratik evde.

staghorn şal

Tarifi karışımı basit, ama kendi özellikleri vardır. Kalın bal eritmek su banyosunda (ısıtılarak daha fazla 60°). Hardal, biraz su ile seyreltilmiş. Hardal bileşeni daha önceden hazırladıkları tozu: 2 yemek kaşığı öğütülmüş tane hardal 2 çay kaşığı şeker, biraz tuz, 0,5 çay kaşığı sirke, 1 yemek kaşığı zeytinyağı. Hepsi karıştırılır, su ile seyreltilmiş, kalın ekşi krema ve zaman 24 saat karanlık bir yerde.

Uygulamak için zayıflama hardal-bal şal gerektiğini hatırlamak için birkaç kural:

 • ilk oturum karışımı konur en az hardal, miktarı yavaş yavaş artan bu kişiden kişiye değişir algı;
 • her bir sorunlu bölge var ayrı bir prosedür için yükleme kalp;
 • oturum süresi – en fazla yarım saat, ama ilk 15-20 dakika.

Sonra kompozisyon üzerine kaplanmış karın, uyluk ya da kalça, uygun arsa vücut sarılmış, çok katmanlı film ve sıcak giysi veya battaniye. Eğer hissedilir bir artış ısı, ama yanma hissi – yani karışım oranı iyi seçilmiş. Karışımı ılık su ile yıkayın, lekeli cilt için yatıştırıcı krem. Ders şal hardal ile bal içerir 15 prosedürleri ile aralıklarla 3-4 gün.

Tarifi asetik tamamladı

Gerekli çarşaf, film, cam veya seramik sofra, sıcak bir battaniye. Zevk mağazadan alınan sirke, pişirir onu elma kendi elleriyle: doğal ürün, en güvenli. 6%-nı sirke seyreltilmiş su ile 1:1 oranında, emprenye çözeltisi çarşaf ve sıkın. Sonra bitti şal karın ve yan nemli bir bez rüzgar plastik wrap. Sarmak için ayak don batırılmış, asetik çözeltisi ince bir pantolon ve üstüne film – yün tozluk.

İlk başta bir his var soğuk, sonra sıcak olmaya başlar ve ayrılık ter. Bu süreci teşvik, içme sıcak ahududu çay. İlk oturum devam ediyor, 0,5 saat, aşağıdaki yordamlar, yavaş yavaş edene kadar 2 saat. Sirke, ılık su ile yıkayın olmadan sabun, uygulanan nemlendirici veya antivarikozny krem.

Derse girer 15 prosedürleri, düzenlenen iki kez bir hafta. Elde edilen görüşler, sonunda döngü zayıflama sırada birkaç santimetre, bel ve kalça, eğer aynı anda meşgul için özel egzersizler.

Tarifi zayıflama bacak ve kalça

Başarılı kompozisyonlar için prosedürleri evde vardır: bal ve tarçın, bal, zencefil ve greyfurt yağı, mavi kil. Etkin bir şekilde çalışmak sarar zeytin-yağ bazlı: ilavesi ile zemin eczane yosun veya çikolata ile tarçın. Popüler tarifi hangi zeytinyağı ile bağlamak çekilmiş kahve keyfi orantılı olarak böyle bir kompozisyon olabilir daha fazla bilgi ve göbek için zayıflama kompleksinde gerçekleştirildi.

şal

Duştan sonra iyice dövülerek, bir bez, kuru ayakları kapak ısıtılmış kompozisyon: tabaka kalınlığı yaklaşık 5 mm. Ayak sarılır film bir sarmal 4-6 katmanları. Çözüm değil aktı, yakalama ve 10 cm yukarıda ve aşağıda işlenen bölgesi. Sonra ısı sığınmak ve dinlenmek için 1,5-2 saat sonra yıkayın kompozisyon. İçin zayıflama göze çarpan yapılmalıdır 10-12 seans kez iki gün.

Nasıl kilo ile tamamladı? İpuçları ve öneriler

Zayıflama, kanıtladığı gibi yorumlar, daha hızlı gider tabi, bir dizi basit kural.

 • Koşturarak prosedürleri, evde istenmeyen yapmak için karışımı araçları, üretilen farklı üreticileri.
 • Anti-selülit kremleri ve formülasyonlar uygulamak için tavsiye edilir, öğle yemeğinden önce.
 • Çift kaydırma etkisi, önceden kabul deniz tuzu ile banyo. Sırasında su yordamı açılır gözenekler temizlenir, deri örtüsü, go ödem ve onlarla aşırı sıvı
 • Geleneksel prosedürü sarma gıda şal ve battaniye yapabilirsiniz ile dönüşümlü olarak en az etkili bir seçenek. Kaplama vücut karışımı, düşmek, sıcak bir banyo (sıcaklığı 37-38°). Yöntem verimli çalışır, ilke-balneo prosedürleri: temizlenir ter, yağ kanalları, kapiller kan dolaşımını hızlandırır. Oksijen ve yararlı bileşenleri daha hızlı girer hücre.
 • Eğer sarmak için seçilen kil, onu hazırlamak değil, metal bir kap, cam veya pişmiş topraktan. Yerine normal su almak, maden, erime suyu veya şifalı otlar.

Ayırt soğuk ve sıcak sarar – her tür uyarır zayıflama kendi. İlk karakteristik uygulama karışımları, oda sıcaklığında – onlar gözenekleri ve kılcal damarlar, bu nedenle, toksinler lenf taşır, boşaltım sistemi, hangi onlar atılır doğal olarak. Sıcak sarar sınırdışı balast madde ile açıklanan deri gözenekleri.

23.08.2018