Kız fotoğrafları önce ve sonra kilo kaybı

Çoğu insan başlar kilo heyecanla, ama hızlı bir şekilde atmak. Tekrar başlıyor - pazartesi, yeni yıl, yarının.

Böyle geçmektedir yıl: rüyalar - ince vücut, gerçeklik - aşırı yağ.

Sunuyoruz haritayı fotoğraf insanlar uzun bir süre tam olarak, sonra da ince ve tutun ağırlık - tahrik davayı bitirmek için.

Sır, incelik basit! Bu doğru beslenme ve egzersiz.

Bulun ve «kendi» bir spordur. İyi bir seçim çok büyük: yoga, pilates, dans, fitness ekipmanları, evet en azından bir striptiz plastik. Şartlar her zaman sarmak, onların lehine. Ve eğer senin fiziksel özelliklerini koymak için önünüzde herhangi bir limitleri - bu demek değil ki, lazım pes! Azim ve kararlılık çok önemli bir rol oynamaktadır!

Hikaye no 1

Tamamlandıkça okul yayıldı, genişlik durdu aslında görünen herhangi bir okul ya da sınıf faaliyetleri. Geldi, hatta gitmek istemediğini mezuniyet ve almak için vesika. Annem ikna kızını alarak ona balo için şık bir elbise. Ama balo daha hayal kırıklığına uğrattı.

Ve sonra kız karar değişebilir.

Her gün, oldu yürüyüş 6 kilometre. İnceledikten sonra uygun bir edebiyat haline gelmiştir dengeli bir şekilde, doğru yemek. Ve sonuç verdi, kendiniz hakkında bilmek zaten bir ay. Ve işte sonra tam bir yıl, yerine tombul "teyze", görünür inanılmaz güzellik kız, ağırlığı 50 kg.

Hikaye no: 2

Kendimi bildim bileli, her zaman büyük ve tek hayalim buydu - kilo. Bu nedenle hayat bir roller coaster gibi: bir şey yemek, bir şey yemem. 2,5 yıl önce büyüme ile 176 cm ben hastamız 73 kg.

Görünüşte nispeten küçük bir anormallik, ama baktım tüm üzülerek, ekstra kilo bana açıkça yürüdü. Bu, yağ ertelendi karın ve yanlarda bir şey olamazdı geliştirmek bende bir aşağılık kompleksi: «Ben değil miyim bakmak çok daha iyi, neden yararlanmak değil???»

İstikrarlı aralıklarla diyet verildi Mach ve ağırlığı bir yere gitme. Yerine başvurmak için favori eylemleri çoğu, yani sızlanan ve şikayet kötü genler buldum dik antrenör ve... ona aşık oldu.

O zamandan beri başladı - ben bilmiyorum, kendi yaşam spor olmadan ve benim koç — şimdi, benim gelecekteki kocası — tüm beni destekler.

kız yeşil mayo

Hikaye no 3

40 yaşındaki ingiliz televizyon sunucusu meydan vücudunuzun.

Fotoğraf kurnaz Claire, yeşil mayo anında alay konusu oldu milyonlarca ve teşvik kilo vermek için istediğiniz Claire.

6 ay sonra sabit eğitim içeren kickboks egzersizleri, dambıl, şınav, mekik ve koşu, önce küresel bir topluluk karşısına çıktı, yeni bir Claire kaybetmiş 10 giyim boyutu 16 6. Sonra sürpriz ve hızlı bir başkalaşım kahraman dedi ki:

"Olsun, ben 40 yaşında bir anne, ama benim vücut 20 yaşındaki bir kız"

23.08.2018