Gerçekten kilo, öykü ve fotoğraf

Eğimli bir dolgunluk çocukluk, gebelik - ilk önce bir, sonra ikinci bir kız aldım daha 30 fazla kilolu.

Kilo 35 kg (90 55)

fotoğraf önce ve sonra

Çocukluğundan beri, ben, dedikleri gibi, "kan" süt ile. Bu durumda, ben yedi yıldır aktif olarak yaptığı judo ve halk dansları. Ve olsa vardı kazançlar için benim çabaları, cilt vermedim kendini kanıtlamak gibi istiyorum. Ben kıskanmadım kırılgan ve kolay gibi kabartmak, kızlar koreografi. Beni koyarak ikinci bir dizi ve hiç tanımadığın yalnız oda benim görünümünü değil, dikkate benim azim ve çalışkanlık. Ergenlik durum sadece kötüleşti. 15 yaşında ben bir arka plan üzerinde hormon daha var 73 kilo. Hatırlıyorum, çocuklar çekti domuz ve imzalama, bu karikatür resimler benim isim. Çok yazık, büyüdü kompleksleri. Sonunda mezuniyet balosuna okul, gerekçe göstererek, bir hastalık, ben bile gelmedi - böyle bir filament ulaştı durum.

İlk darbe, hayatımda ... ... üçüncü ders, üniversite, ben denemeye karar verdi sınırlamak tüketilen kalori miktarı kadar kritik 300-500 ve birkaç ay içinde kilo verdim 78 60 kilogram. Ben kazandım, mide ülseri, anlamıyorum hala, ama işte kırılgan tırnaklar, dişler ve dışı kalmasının saç, kendimi iyi bilinmektedir.

Bu formda başardı kalmak kısa ömürlü. Sonra ben evlendim ve hamile kaldım, ok ölçeklerde koştu yukarı. Ben aldım 25 kilo ve başarısız atmak aşırı kilo, doğum sonrası, hamile ikinci çocuğuna. Bu kez oldu, bir zam daha 18 kilogram. Sonunda olan iki çocuk ellerinde, ben bir kızla ağırlığı 90 kilogram. Ancak ne bu "iyi", ben zaten biliyordum.

20.08.2018