İçmek için çay zayıflama

Pek çok kadın, isteyen, hızlı bir şekilde bu ekstra kilo kaybetmek yerine uyum ilkeleri, doğru beslenme ve spor tesisi yardımcı çeşitli çaylar için zayıflama. Miyim bunları içmek prensibine sahip olup, beklenen etki ve getirecek zarar mı?

çay

Deyim

 1. Ne yazık ki, bir çay içmek için zayıflama ve fazla bir şey yapması için değil, yakmak için yağ çok işe yaramaz. En fazla ne elde edilebilir – kolay vücut temizliği. Bu, nedeniyle, nedeniyle, aynı zamanda bir idrar söktürücü ve müshil etkisi çay ağırlığı biraz azalır, ama sadece biraz.
 2. Ancak bu demek değil ki, böyle bir çay içmemiz sürekli. Mesele şu ki, o yol açabilir sağlık sorunları nedeniyle sıvı kaybı bazen geliyor, dehidratasyon, ve birlikte cüruf yıkanır vücut için gerekli maddeler, örneğin, potasyum. Onun kaybı verecek, kendiniz hakkında bilmek halsizlik ve ağrı böbrek bölgesinde. Başka bir kötü yan etkisi uzun tüketen böyle bir içki bağımlılık ona. Sonuç olarak, vücut vazgeçirmek kendiniz çıktısını alabilirsiniz ürünler organizmanın yaşam.
 3. Ama bu demek değil ki, çay içmek için zayıflama kesinlikle değmez. Sadece uyulması gereken birkaç kural vardır. En önemlisi – sadece satın almak, kaliteli çaylar, doğal olmayan tatlandırıcılar ve renklendiriciler içerir otlar. Kendinizi korumak için satın alma sahtecilik, gitmek lazım, bu tür içecekler eczaneye. İkincisi, alın çay, kesinlikle yönergeleri izleyerek ambalaj aşmayınız önerilen doz. Ve son olarak, kullanmaktan kaçının ürünler, söz rahatlatmak değil, sadece fazla kilolu, ama her türlü hastalık.
 4. Ayrıca, satın almadan önce mutlaka dikkat bileşimi çay zayıflama. Sen şüpheleniyorsanız, en az bir bileşen içki neden olabilir alerjik bir reaksiyon, daha iyi sigorta ve durdurmak için seçimi başka bir çay. Nimet – eczaneler şimdi birçok benzer malların farklı ülkelerde üretim. Çay zayıflama yapabilir ve kendiniz için birkaç uygun otlar, çok sayıda halk yemek tarifleri. O zaman tam olarak emin olacak onun doğallık.
 5. Ancak, en iyi seçenek – içme, sıradan bir yeşil çay. Harekete geçirir, vücudun metabolik süreçleri ve gerçekten çok yardımcı olur indirim ekstra kilo. Özellikle iyi sonuçlar verir Oolong çay, yaprakları çok polifenol maddeler – teşvik eden bir arıza yağ.

Gibi zayıflama çayı içme

Bugüne kadar bilinen pek çok yolu kilo verme, dışlayıcı uygulamalar, kimyasal ilaçlar. Bu yollardan biri içme çaylar için özel olarak tasarlanmış bir zayıflama. Böyle çay satın alınabilir raftan herhangi bir eczane veya kendiniz pişirmek için evde. Bu içki olumlu etkiler, metabolizma teşvik, yağ parçalanmasını.

Deyim

zencefil çayı
 1. Her şeyden önce, anlamak gerekir, ne çay kendisi verecektir etkisi, eğer sınırsız miktarda var, tatlılar, un ve diğer yüksek kalorili gıdalar. Ayrıca, tercihen aktif bir yaşam tarzı yol. Çay bağlanabilir araçlar gibi işlem kolaylaştırmak zayıflama. İdrar söktürücü ve müshil etkisi, bitki, içerdiği, yetenekli sıkıcı açlık. Bu nedenle, başlamak için gerekli değişiklikler, yaşam tarzlarını ve daha sonra başvurmak için bakım zayıflama çayı.
 2. Temel çaylar, zayıflama oluşturan otlar, sahip olan, idrar söktürücü etkisi. Yaygın ilaçlar alıç, çiçek, krizantem, Elsholtzia, saman, nane, elecampane, ısırgan, rezene ve papatya. Tüm bu bitkiler olarak bilinen birçok laksatif özellikleri, hızlanan çekme işlemi vücuttan sıvı.
 3. Orada çaylar içeren şifalı otlar, teşvik, sağlıklı bir vücut ve normale sindirim sistemi. Onlar ortadan kaldırmak için vücuttaki toksinler çıkararak onların idrar. Bu tür ilaçlar almak için tavsiye edilir, sadece doktorunuz danıştıktan sonra. Özellikleri için katkıda kilo kaybı, sahip bazı çeşitleri, normal çay. Örneğin, yeşil çay, metabolizmayı hızlandırır, zencefil – uyarır, metabolizma. Bu içeceklerin sağlık için yararlı, ve neredeyse yok kontrendikasyonları.
 4. Bazı çaylar yakmak mümkün yağ hücreleri sayesinde urinam etkisi görüntüler ile birlikte idrar. Bu yüzden kilo vermek için gerekli sıvı bol.
 5. Başka bir sorun, aranan kullanımı herbal tea, ortaya çıkan bağımlılık gibi psikolojik ve fiziksel. Genellikle, insanlar, uzun bir süre için kabul çaylar, mümkün değil, onları reddetmek, çünkü vücut vazgeçirmek kendi çıkışı atık ürünleri. Video konu

İçme papaz külahı zayıflama

İçin zayıflama kullanılır papaz külahı kafkas, hangi sağlar geliştirilmiş metabolizma, toksinler getirmek, vücudun normale iş, gastrointestinal kaldırmak için ödem ve onarmak için vücudun canlılığını nedeniyle uyarılması, kardiyak aktivite nedeniyle içerik glikosidler. Hareket papaz külahı , yavaş yavaş ve gevşek cilt elastikiyetini gelen ani kilo değişiklikleri. Çünkü, ancak çim gibi zehirli maddelerin alınması gereken belirli bir düzeni ve hiçbir durumda aşmayacak şekilde doz nedeniyle arzuları hızlı sonuç elde etmek için.

papaz külahı

Gerekir

 • -bir bardak;
 • -kaynamış soğuk su veya kaynar su;
 • mutfak bıçağı ya da ölçme bitkisel kaşık;
 • hammadde çöpleme ya da damla.

Deyim

 1. Uygulandığında, papaz külahıve sınırlamak gerekir içme, yağlı, kızarmış ve şekerli gıdalar. Belirli bir diyet takip. Beslenme dengeli olmalıdır ve çeşitlidir. Sonra, direkt olarak bir ilaç var sadece 4-5 saat.
 2. Pişirmek için papaz külahı iki yolu vardır. İlk dökün çim, yerden bir bıçak ucuna 50-70 ml kaynamış su, sabah içmek. İkinci yol, dökün, hammadde, alınan bir bıçak ucuna 50 ml kaynar su, 20 dakika, içmek, aç karnına.
 3. Her 10 günde bir doz için arttırılabilir iki kat kadar artış oranı dört kat hacim ilk doz. İçme papaz külahı olabilir uzun bir süre boyunca, yani bir süreç olarak zayıflama için gerekli olan sonuç, her durumda farklı olabilir.
 4. Ayrıca papaz külahı satılan sıvı halde şişelerde pipet ile. Alarak başlamak gerekir, üç damla, her 10 gün dozu arttırmak için iki kat. Son derece geçerli bir sayı 12 damla damla ilave edildi. Resepsiyon da uzun olmalı.
 5. Yiyerek papaz külahıve gerekli tamamen vazgeçmek alkollü içecekler ve ilaçlar onlara göre.
 6. Ayrıca, unutulmamalıdır ki henüz icat aracı, yardımcı olan yenmek kilolu, saygı, diyet, aşırı yemek ve yiyerek kalori yemek geç akşam veya gece. Yararlı olur olacak ve egzersiz, fitness dersleri, aerobik, yüzme, koşu vb

Beyaz çay zayıflama

Çay partisi — yeni bir trend kilo kaybetme. Her ne kadar fikri aslında yeni değil: çinliler ve japonlar, temel, tüketicilerin çay gezegende, farklı uyum, güçlü bir sağlık ve uzun ömür. Dünyanın bilinen yüzlerce çeşit çay, mutlak çoğunluğu başkan iyileştirici özellikleri farklı nitelikte. Bazı çaylar tonlayan ve canlandıran, diğer yatıştırır ve uyku geliştirmek, üçüncü — bağışıklık sistemini güçlendirmek ve tahrip eden serbest radikaller.

beyaz çay

Orada çaylar, metabolizma, uyarır, sindirim ve düşük kolesterol ve kan. Uzmanlar, ortaya, düzenli kullanımı son savaşmaya yardımcı olur, kilo. En etkili kilo kaybetme sona erdi zencefil çayı, sütlü oolong, tüm çeşitleri yeşil. Ve henüz beyaz çay, hangi biz durur ve daha fazla bilgi edinin.

Beyaz çay çeşididir yeşil ayrılmış ayrı bir sınıf özellikleri sayesinde, toplama ve işleme. Erken bahar tarlaları kaynar iş: hassas el, çiftçilerin hasat genç tomurcukları ve yeşil çay, pek maledictus. Bir çok ihale, daha fazla beyaz kaplı tüy tomurcukları çiçek. Onları geri dönüşüm geçer 2 aşaması: ilk dökün feribot, daha sonra belirli bir sıcaklıkta kurutulur.

Göksel beyaz çay lakabı «iksiri ölümsüzlük ve ebedi gençlik». Kabul edilir bir yaşlılık için bu çeşitli beyin işlevlerini uyarır, temizler, zihin. Bilim adamları, içinde bulundu enzimler, güçlendirme damarları ve hızlı yaşlanma cilt. Başka bir özelliği yararlı içecek — yetenek rahatlatıcı etkisi zararlı ultraviyole radyasyon. Ve çin eski çağlardan beri tüketilen beyaz sınıf korumak için uyum ve cilt elastikiyetini.

İçin beyaz çay zayıflama gösterdi tüm özelliklerini tam olarak, onu doğru bir şekilde demlemek. Alın kil çaydanlık ve kaynak veya şişelenmiş su. Haşlanma kaynar su bir kap içinden, sonra bir kadeh biraz dik kaynar su, sıvı kaplı alt. Sıkı kapak ve birkaç dakika bekleyin. Suyu boşaltın ve hızlı bir şekilde atmak ve 1-2 çay kaşığı kaynak.

Kavanoza doldurun ağzına kadar su — kaynar su, sıcak (75-80 derece), daha yüksek olamaz, çünkü beyaz bir çeşittir bu durumda ayırır artan konsantrasyonu uçucu yağlar. Aynı kaynak, bir içki için kullanabileceğiniz üç kez.

İçki böyle bir çay, sıcak veya soğuk, şeker veya bal. Düzeni kilo şudur: sabah aç karnına bir — yarım saat sonra kahvaltı. Sonra bir bardak yerine, atıştırmak, sonraki yarım saat önce öğle yemeği. Yine beyaz çay yerine bir çerez. Ve başka bir çanak içki kısa bir süre önce bir akşam yemeği. Deneyin en dengeli ve az yağlı beslenme.

Pitch bakliyat, narenciye, sebze, haşlanmış et, karides, balık, yeşillik, deniz lahana, kepekli ekmek. Bakılırsa, beyaz, sınıf, şifalı çay yardımcı olur dayanıklı bir diyet ve ilkelerine bağlı olarak, sağlıklı beslenme, önemli ölçüde kilo kaybı hızlandırır.

Zayıflama çayı: mitler ve gerçekler

Gibi davranır zayıflama çayı

çay içmek

Çoğu durumda, bir kompozisyon zayıflama çayı dahil sadece doğal bileşenler, özleri, otlar, çiçekler, tohumlar, davlumbaz vb. En sık bileşenleri şunlardır: sinameki yaprağı, knotweed's, mısır püskülü, iskender yaprak, nane, ayı üzümü, papatya, yeşil çay, yanı sıra otlar ve kurutulmuş meyveleri vermek için tat ve lezzet. Diyagramı kullanımının araç marka bağlıdır ve kompozisyon, sık sık onu almak, günde birkaç kez veya yemeklerden sonra.

Eylem zayıflama çayı dayalı urinam veya müshil etkisi bir veya daha fazla bileşen. Sonuç olarak, bir kişi, tüketmek böyle bir içki, gerçekten kurtulur birkaç kilogram. Çay müdahale doğru emilimini yemek, sindirimi uyarır, etkisi neden olur hazımsızlık. Etkisi altında araç organizma «sıfırlar» birikmiş sıvı ve sonuna kadar digesta gıda. Çok sık içtikten sonra çay zayıflama görünür sık ve gevşek dışkı. Sonuç olarak, ağırlık azalır, ama nedeniyle yağ yakma ve hızlandırarak metabolizma sonucu sıvı kaybı ve keskin bir düşüş kalori alımı. Anlamda kullanımı çaylar zayıflama çok farklı değil, yapay kusma inducing bulimia.

Zarar zayıflama çayı

Zayıflama çayı vücudu için zararlıdır. O neden dehidratasyon (özellikle içerir idrar söktürücü bileşenleri). En tehlikeli durum, yaz aylarında, ne zaman vücut ihtiyacı artan sıvı hacmi. Düzenli kullanımı zayıflama çayı gelişen kronik kaybı yararlı eser elementler, mineraller ve vitaminler, onların denge bozulur. Bu gelişmesine neden olabilir ciddi bir hastalık.

Eğer bir kişi sürekli çay içiyor zayıflama, geliştiriyor bağımlılık eylem laksatif ve diüretik ilaçlar. Sonuç olarak, sindirim ve lekelerin sistemi yavaş yavaş azaltmak işlevleri. Daha sonra reddi çay görünebilir sindirim sorunları ve urinariorum. Kullanımı bu tür araçların yol alevlenmesi GASTROİNTESTİNAL hastalıklar. İnsanlarda gelişebilir yeme bozukluğu.

Bu nedenle, verim zayıflama çayı yanılsamadır. Sırasında kullanmak, bir kişi-ebilmek kaybetmek kadar 3-7 kg, ama bu kilo kaybı olacak nedeniyle diüretik ve/veya müshil etkisi. Yani, kesildikten sonra yeme içecek ağırlığı döner, bu nedenle etkinliği zayıflama çayı konuşmak zorunda değil.

17.08.2018