Program kapsamlı ve doğru zayıflama

Acele etmeyin kırıklığına. Sonuçta, gerekirse, ilk olarak, programa devam etmek için, ve ikinci olarak, bu gerçekten istikrarlı bir sonuç ve ağırlık, ve iyileştirilmesi ile, sağlık ve zindelik, görünüm ve ruh hali.

Gün 1-3. Gün besleyici bir diyet önce kilo kaybı.

Kadar temizlenir, bağırsak ve ayarlanabilir çalışma SİNDİRİM sistemi, başlangıç kilo: tehlikeli bir organizma için çaba göstereceğiz özümsemek için en az miktarda bir gıda akmaya başlar, sınırlı sayıda, çünkü henüz bir meydana bağımlılık miktarı azaltılmış gıdalar ve düşük kalori günlük diyet.

Bu ilk günlerde içmek önemlidir, çok sayıda su: 2-3 litre. Bazı su içmeyi seviyorum. Zorunda kalacak, buna alışmak için zaman: bir gelecek için yeterli su miktarı, öğünler arasında, vücut başlayacaktır almak için onun hücre ve özellikle yoğun, kalın bağırsak. Sonuç olarak, gevşek deri, kabızlık ve parçaları sindirilmemiş artıkları ve yerine zamanında gıda birikmesine başlar olarak fekal taş.

Aynı zamanda, yetersiz geldiğinde, su, başlar sadece Kaydet vücut, ama aynı zamanda stok; bunun bir sonucu olarak ortaya çıkması, ödem ve bozulma vardır.

Eğer tanıdık menü – kızarmış ve baharatlı yiyecekler, konserve gıda, sosis ve fast-food, önce bu diyet kaydırın ön komple temizlik – verecek daha somut sonucu ilk 3 gün olmasına rağmen arabayla daha fazla 7-10 gün. fast food

     Ağırlık azaltma için bu gün belki 1 ila 3 kg sadece nedeniyle bağırsak temizliği. Genel olarak, ağırlık için ekstra bir şey giymek kendinizi bile benizli adam ulaşabilir, 1-10 kg bağlı olarak yapılı.

Gece, 3 gün, içki aktif karbon hesaplama: 1 tablet 10 kg ağırlık. Bu doğal bir adsorban devam eder vücudun detoksifikasyon.

4. gün-.. Kaydırın sebze oruç gün. Salata-süpürge faydalanın tam adını: nedeniyle içerik lif büyük miktarda, bir şişer bağırsak, iliklerine toksinlerin etkili bir şekilde onları görüntüler, uyarıcı, bağırsak peristaltizm. Böyle bir salata düşük kalorili ürün, aynı zamanda malzemeyi oluşturan ürünler sıfır kalorili. Vücudu yavaş yavaş başlayacak alışmak fractus beslenme miktarı azaltılmış porsiyon. Kadar boyutlar mide civarında tarafından kesilmiş olması, hissedilecek bir açlık hissi. Yapılacak tek şey var: ne zaman ortaya çıkar bu duygu, sadece su içmek ya da her zaman ulaşılabilecek meyve ve fındık: ilk verecek miktarda gıda, ikinci protein, yağ ve kalori. Daha iyi yemek için, birkaç fındık fıstık kaju veya 1-2 ceviz ceviz arasında ana yemekten daha doyurucu ve kalorili bir akşam yemeği, çünkü vücut elde etmek için çaba tanıdık kalori ve gıda.

Gün 5-10.. Şimdi oluşturabilirsiniz kendi kişiselleştirilmiş menü için doğru bir zayıflamaolduğu, düşük kalorili, 1200-1400 kcal olacak, dengeli bir kompozisyon, tüm besin ve besin için gerekli organizmanın yaşam bu temel program, doğru bir zayıflama.

İlk hafta için zaman ve artan vücut üzerinde yük ve senin irade kullanabilirsiniz hazır seçeneği haftalık bir menü değil sadece kilo kaybı teşvik, ancak ve iyileştirilmesi, cilt ve saç.

Daha kolay yapacaktır, diyet, sağlıklı ürünler göz önüne alındığında, uyumluluğu ve kalorili ve mevsimsellik.

Gün 11.. Zaten özetle, sizin için kapsamlı ve doğru bir zayıflama. Hacimli bir bel ve kalça azaltılmalıdır. Vücudun alışması gıda kısıtlamaları ve miktarı azaltılmış gıdalar. Barsak – tamamen normale döner. Ağırlığı düşük, en az 2-3 kg gider bağırsak temizliği ve devam ettirilmesi süreci yağ yakma. Daha sonra kilo olacak, daha yavaş bir hızda, bunun için hazır.

Ağırlık azaltma programı kullanarak zayıflama izin vermez oluşumu belirtileri sarkma ince çizgileri ve kırışıkları azaltır cilt, yüz ve vücut. Sayesinde düzenli jimnastik ve sabah kontrast ruhunu, normal metabolizma.Kullanarak yüz masajı kaydedilir cilt elastikiyetini ve izin verilmez kırışıklıkların görünümünü, ince çizgileri ve kırışıkları azaltır, kendine masaj, vücut yardımcı olur yoğun bir şekilde vücuttan toksinler ve kaydetmek için cilt sıkılaştırıcı vücut görünümünü engeller kıvrım yerinde eski yağ mevduat.  Ağırlık azaltma

Olması nedeniyle menü dengeli bir kompozisyon, vücudun yeterli miktarda her türlü madde. Sık yeme ve çok sayıda içecek bir gün su, meyve ve fındık için izin ile başa çıkmak için açlık ve yeme hissi kısıtlamalar olabilir.

Şimdi can 2 seçenek daha kapsamlı bir zayıflama.

1. seçenek – herhangi bir vaziyette bir gün. Daha sonra her hafta tekrar seçerek gün ve menü.

2. seçenek – güçlü ruhu için ve en motive. Sunulan 3 gün kolay olmayacak. Evet, onlar olabilir, belirli bir stres vücut için, ama o zaten hazır 10 günlük sınırlama yiyecek. Bu nasıl bir pislik bitiş çizgisine. Zamanlama bu gün daha iyi bir şekilde oldu cuma-pazar. O zaman pazartesi başlayabilirsiniz tanıdık kahvaltı ve devam etmek için normal bir menü bulunuyor.

Cuma – oruç gün.

Cumartesi - yoksa hastalıklar, dikkate kontrendikasyonları, geçirebilirsiniz, bir gün sadece su: su, filtre içmek gerekir en az 2,5 litre bir gün. Bu zor ilk kez. Daha bu gün planlamak önemli randevuları ve egzersiz zayıflık hissedilebilir.

Bu 16-17 saatlik bir infüzyon st john's wort, nane, kuşburnu: 2 yemek kaşığı toplama buğulama bir saat bir litre kaynar su, zorlanma ve içki için bir bardak her saat. Bir bardak bırakmak için yatmadan önce içki.

Akşam – salata-süpürge.

Pazar. – sebze oruç gün.

Akşam salata + haşlanmış tavuk veya balık fileto, istediğiniz kadar pişirin benmari veya gaz ızgara, folyo.

Bu tür aşırı 3 gün aykırı değil programı kapsamlı ve doğru zayıflama – salata vardır bitkisel yağlar, lif, vitaminler ve mineraller. Gerekli miktarda protein, vücut için aldı önceki gün oluşan baklagiller, süt ve et ürünleri. süt

Ama bunları yapmak için sadece ayda bir kez önleme ve uyarıcı değişim süreçleri.

Ve öğrenmek, vücudunuzun dinlemek – eğer ortaya dayanılmaz bir açlık veya halsizlik – araç kullanmayın kadar aşırı ve arıza atalım: mutfakta görünür bir kavanoz kurutulmuş meyveler: kuru üzüm, kuru kayısı, kuru erik ve incir, fındık ve ayçiçeği tohumu.

Gerekli meyve ve sebzeler. Eğer çok isterse tatlı, seçin bal (o-meli var olmak emin – eser elementler ve vitaminler + metabolizmayı hızlandırır) ahududu reçeli (ev yapımı) ya da kayısı marmelat. Yerine pasta – siyah çikolata, çikolata fıstık (çok kalori!) veya hünnap.

İnan bana, ben veriyorum daha ne tavsiye ederim. Ama ben de biliyorum, zaman zaman benim kız dayanılmaz özlemi, sevgiliye ve lezzetli. Ve ne olursa olsun bu bina arıza sona erdi. Madem ihlal modu, kullanımı: fıstık reklamını yapma, çikolata, marmelat – bu pektinler, sağlıklı deri ve iskelet sistemi, vücut temizliği için. Tavsiye hakkında makul bir miktarda ve nadir kullanılmış, bence gereksiz.

Vücut hiçbir şey boşuna istemiyor – tatlı için gerekli normal çalışma karaciğer, zihinsel yorgunluk, düşüş zorlar. Ama aşırıya kaçmadan ve ilgili.

Kilo vermek için doğru, yavaş yavaş, sağlığına zarar vermeden, oldu, kendi kişisel kilo kaybı programı temelinde o, ne teklif etti ben zor, ama gerçek. Ana sonuç – istikrarlı bir ağırlık ve vücudun iyileşme.

17.08.2018