Etkili bir program için zayıflama yanal ve karın

Bir

Zayıflama yanal ve karın — bu oldukça zor ve zahmetli bir işlemdir. Genetik olarak kadının doğasında var kurtuluşu olacak bel bölgesinde en acil bir durum sağlamak için yaşam ve yaşam yavrular. Günümüzde, bu yeteneklerin özellikle gerekli, ama, ancak, stok kaydedilir.

Özellikleri zayıflama, karın bölgesi ve yanal

Farklı bir «açlık» diyet kurtulmak yardımcı olabilir 2-3 kg ile bel, ama onların etkisi kısa ve kayıp kilo geri bir intikam ile. Çok dengeli ve zararsız diyetler ve güç sistemleri için tasarlanmış bir zayıflama yanal ya da göbek de yok, sihirli bir eylem ve faaliyet için en etkili ile birlikte sadece iyi seçilmiş egzersiz.

Altın kural herhangi bir zayıflama için atık kendi kaynakları vücudun «daha fazla harcamak, daha fazla tüketmek» burada çalışan çok hoş. Analiz kendi normal uzunluğu, yaklaşık olarak hesaplayın kaç kalori günde harcamak ve ne kadar alabilirsiniz. Yeterli olup motor aktivite, hayır mı ağır yağlı yemekleri, sık sık beslenirsin? Belki, siz de göreceksiniz, sizin «günah», kendiniz çözün onları ve zayıflama gidecek kendi yoluna, ya da sadece güvenin sistemimizde beslenme ve egzersiz en iyi fitness eğitmenleri.

Güç sistemi için karın ve yan

İki

Genel öneriler zayıflama karın ve yanal öneririz reddi ürünler için zararlı bel, düşük toplam kalori alımı ve kesirli güç. Yemek, sık sık küçük porsiyonlar beklemeden açlık. Sıklık gıda alımı olmalıdır 2,5 saat. Ayrıca zayıflama yanal karın ve hariç beslenme ürünleri ve besin takviyeleri içerir doğal olmayan gibi gıdalar, mayonez, sosis, margarin ve diğer. Vazgeçmek, alkol, pirinç, makarna, şekerleme.

Zayıflama göbek atın üzerinde zaman ve nişastalı besinler yerine normal ekmek ürünü ile kepek. Sayısını artırmak için tüketilen yeşillik, meyve (muz hariç) ve taze sebze. Meyve, patates ve tahıl yemelisiniz günün ilk yarısında. Akşam yemeği için seçin proteinli gıdalar (yağsız et, peynir, balık) ile birlikte salata, yeşil sebzeler, doldurulmuş limon suyu.

Normalleşmesi için gastrointestinal sistem dahil, günlük menü süt ürünleri. Etkili yağ yakma işlemi, zenginleştirmek diyet protein yiyecek.

Bakalım somut bir örnek gibi görünüyor güç sistemi için zayıflama yanal ve karın.

Aç karnına içmek bir bardak su, oda sıcaklığında herhangi bir gaz.

15 dakika sonra 100 gr yulaf ezmesi, 100 g meyve püresi ve yeşil çay şekersiz.

Sonra 2,5 saat sahanda 2 yumurta kuru bir tavada sebze salatası ile, doldurulan zeytinyağı.

Sonra 2,5 saat içinde 70 gram karabuğday lapası ile sebze salatası (buna havuç ve pancar).

2.5 saat sonra 150 gr fileto hindi, tavuk veya yağsız dana eti, salata.

2.5 saat sonra 3 yumurta haşlanmış, protein ile sebze salatası.

Sonra 2,5 saat 180 gr az yağlı peynir, şekersiz çay.

Ayrıca bir gün içmelisiniz en az 2 litre su, gaz olmadan.

Olmaz şeker, kızarmış. Kadar 15,00 yiyebilir günde bir greyfurt.

Spor: egzersiz kilo kaybı için yan ve karın

Üç

Zayıflama yanal ve karın olmadan imkansız bir kaçı. Ana kural bu tür bir egzersiz — bu sistematik gerçekleştirmek. Yetiştirmek gerekir en az haftada 5 kez, aksi takdirde sonuç belli olmaz. Maç için en uygun egzersiz sizin için, ileri ince bel.

  • Zayıflama karın iyi uygun karın egzersizleri. Lomber olmalıdır tutturulmuş yarı, diz bükük, ayak yerde eller kapalı başının arkasında. Egzersiz için üst karın kasları gövde yükseltmek için, alt karın için bacakları yükseltmek gerekir, düz, dizler bükük. Yan karın kasları seçin moral gövde ile büküm. Yükselen gövde, talip dokunmak, sağ dirsek sol diz ve tam tersi sol sağ. Tekrarlama sayısını olmalı rahat sizin için, her geçen gün artan 3-4 kaldırma.
  • Çember — son derece etkili bir araç oluşumu, bel. Zayıflama çember ile yardımcı değil sadece tutmak için kasları gergin, ama aynı zamanda bir masaj yapmak ve tüm dokuların sorunlu bir alanı sağlamak için maksimum kan akışını ona fazla sıvı almak, vücut vermek için bir itme zayıflama. 15-20 dk günde sonuç beklemek olmaz.
  • Planck. Büyük bir egzersiz tüm gruplar karın, sırt, kas ve bazı bacak kasları. Onun en büyük cazibesi olduğunu sürer, yürütme sadece 1-2 dakika. Her kadın gibi o ne ile meşgul oldu, bulur o zaman kendinize.
  • Gerçekleştirmek için yalan yere, karın, alın toe-düz duruş, tüp mide, sırt düz. Bu pozisyonda, en ıkınma, karın kasları, gerekli uzatmak için en az bir dakika. Madem hiç de zor ile başlayın, 30 saniye, her gün artan süre 10 saniye. Gerçekleştirmek için bir sonraki egzersiz uzanın yere, bacaklarını çapraz ayak, parmaklarınızı yan diz. Yakın el kale arkasında baş ve uygulayın artış, baş ve üst sırt (kanat) prensibine göre büküm. Buna ek olarak, bazı 30 tekrarlar.
  • Bisiklet. Bisiklet açık havada yürüyüş, tabii ki olumlu etkileyecek bir rakam, ama şimdi değil. Egzersiz yapılır yatar. Kollarınızı çapraz, başının üzerinde bacaklarını kaldırın ve dik bir vücuda uygulayın ve ayak hareketi, sanki pedal bir bisiklet. Önce ileri, sonra geri. Asansör üst gövde, dokunmaya çalışırken, dirsek, diz ve yavaş yavaş getir ayakları yere, bu nedenle artıracak yükünü karın kasları.

Çubuk yukarıda güç sistemleri ile birlikte basit egzersiz ve bir kaç hafta sonra mide ve boca kazanacaklardır çok farklı bir görünüm: idare eder yağ, görünür cilt esnekliği ve kas.

14.08.2018