Masaj zayıflama göbek ve yan

Ahenkli bir rakam her zaman dikkat çeken cinsten, bu yüzden gelmesi ile sıcaklık kızlar ve kadınlar aktif ve başlar neden olabilir vücudunuzun sırası. Karın – sorunlu bir alanı çok güzel bayanlar, özellikle de son zamanlarda yaşamış bir doğum. Var birkaç alışkanlıklar-e doğru yapmak onun gösterişli ve seksi. En başarılı – masaj zayıflama, karın ve yanal. Yapın bunu sistematik ve unutmak nedir yağ önlük.

Masaj zayıflama göbek ve yan

Gibi karından yağ çıkarmak ve yanal ile masaj

Ayarlamak için bu bölgeye gerekli akıllıca. Kilo vermek, karın ve yanları ile mümkün kendi kendine masaj, ama o-meli var olmak bilgili. Birkaç önemli kural:

 1. Herhangi bir manipülasyon karın ve yan gerçekleşmesi gerekir önce birkaç saat yemek yedikten sonra. Sonra yemek yemeyin, bir saat boyunca.
 2. Tüm hareketleri düzgün olmalı. Özellikle hassas olun çalışma, yan bölgeler, karın, çünkü bunlar genellikle genişlemiş damarları ve lenf dokusu.
 3. Mutlaka yağlayın cildi masaj veya başka bir yağ. Eğer kullanıyorsanız, bal veya diğer aktif bileşikler, sonra manipülasyon ile tedavi, karın ve boca nemlendirici krem.
 4. İşlemden önce herhangi bir test aktif bileşim etkileri alerji-ebilmek var olmak çok güçlü.
 5. Hızlı bir şekilde kaldırmak için yağ ile karın olur maç ile masaj, diyet, egzersiz. Uyum su (içme suyu) modu – ön koşuldur.

Yağ kıvrımları karın başlayacak belirgin bir şekilde eriyip sonra 2-3 yordamlar, ama şartıyla etmiş sayılırsınız doğru bir yaşam. Anahtar alternatif masaj ile sarma, o zaman etkisi daha da iyi olacak. Olarak geçerli bir karışımı kullanın bal, kozmetik kil, yosun. Hakkında teknikler, avantajları, farklı masaj türleri için karın ve yanal verilecektir.

Temizlemek için yağ ile bel ve yan

Konserve

Temizlemek için yağ ile bel ve yanal kullanın silikon bankalar. İşlem öncesi ısınmak gerekir cilt, işlemek çözüm alkol yağı uygulayın. Sonra biraz sıkıştırmak kavanoza koyarak onu karın yan (medyan hattı), gidelim. Oluşturulan bir vakum etkisi ve cilt yüzeyi çekilir banka. Dikkat edin onun içinde vardı en fazla 1,5 cm epidermis. Sürücü zayıflama masajı karın ilerledikçe saat yönünde çizerek onlara zikzak veya spiral. Süresi ilk oturumu en fazla 5-7 dakika sonra ekleyin 10 dakika kadar.

İşlemden sonra sırt üstü uzanın, rahatlayın. Yarım saat dinlenin. Korkma, varsa çürükler çok yaygın bir yan etkisidir. Onlar-ebilmek geçmek kurs boyunca masaj zayıflama, karın ve yanal. Durum kötü, eğer vücut yağ bir sürü. İyi bir sonuca ulaşabilmek için gerekli 10-15 prosedürleri, değer geçirmek için haftada iki kez. Masaj kan dolaşımını artırır, esnekliğini artırır, kas tonusu, cildi sıkılaştırır, akupunktur noktaları uyarır.

Temizlemek için ekstra mevduat

Vakum

Müdahalede güzellik yoluyla makinenizin pompalar ve berbat bir şey hava, vücudun bazı bölgelerinde. Temizlemek için ekstra mevduat ile çok keyifli bir iş, ama etkili. Makine oluşturur basıncı düşer, bu sayede çalıştı derin dermis. Buna ek olarak, bazı fotoğraf önce ve sonra yordamı olduğunu göreceksiniz 10-15 seans sürdü, yaklaşık 3 cm, hacmi.

Abdominal masaj yapılır:

 • Master zararlı deri yağı, yoğuran kumaş hareketlerle – vuruş, ekran, sıkar.
 • Sonra aparatı içerir, taşır kase ve cilt.
 • İşlem tamamlandığında teknisyen yatıştırır elleriyle.

Önemli detaylar:

 • Sonra ilk manipülasyon kontrol geliştirmek.
 • Donanım masaj engellendi ödem, kalp hastalıkları, damar, deri, varsa, pıhtı, varis.

Masaj ile gelip

Birkaç çeşit masaj:

 1. Vakum. Mağazalarda satılan el masaj, mevcut prensibine göre kutular. Gelişmiş cihazları kablo ekleri, hangi aracılığıyla ayarlanabilir yoğunluğu etkisi. Güvenli imkanlar kopyalar gibi salonda sağlayan hızlı zayıflama.
 2. Vibro massagers. El, sabit modeller güçlendirmek, kan dolaşımını hedefleyebilirsiniz. Bunun sonucunda cilt, oksijenli, çalışır aktif bir süreç atılımı cüruf. Cihaz yapar drenaj masaj.
 3. Heat massagers. Onlar ısınmak sorunlu arsa, teşvik şubesi ter, atık ürünlerin vücut. Şeklinde üretilmektedir dilimleri.
Donanım masaj

Balayı

Göbek ve yanları çok iyi gidiyor masaj bal ile. Yordamı kullanın sıvı bal doğal kökenli. Ürün uygulayın sorunlu bölgelerde, bekleyin biraz emilir. Sonra «yapıştırıcı eklemek» hurma mide ve hızlı bir şekilde çek denemesi. Bu teknik, kan dolaşımını hızlandırır, görüntüler, atık, toksinler. İşlem süresi – 5-7 dakika. Azaltmak için karın 15 seans.

Pizzicato

Kendi kendine masaj yapılır duran bir ayna. Aşamaları prosedürler:

 1. Önce iyice cildinizi hazırlamak – uygulamak üzerine krem selülit, uçucu veya masaj yağı.
 2. Ne zaman yağlama madde emilir, okşayarak başlayın cilt – kasları gevşetir.
 3. Sonra biraz püre onun tarafından germe, şekillendirme kıvrımlar.
 4. Tekrar uygulayın yağı (zeytin, şeftali) cilde eşit bir şekilde sürün.
 5. Püre alt karın kapma kıvrımları arasında avuç içi.
 6. Yapın karıncalanma hissi olarak farkedilebilir üzerinde göbek iki el birbirine doğru.
 7. Gerekir, kolay kısma cildi göbek çevresine karşı ve saat yönünde (15 kez).
 8. Yürüyün, ellerinizle bir hat boyunca omurga (manipülasyon kasları güçlendirmek için periton).
 9. İyi püre boca güçlü tweaks. Hareket ve bel yukarı-aşağı.
 10. 14.08.2018