Basit yöntemler etkili zayıflama

Makalede tartışmak, nasıl etkili bir şekilde kilo vermek. Anlatmak için çeşitli yollar hakkında kilo kaybı gibi bir diyet, egzersiz. Uygulayarak, öneriler, nasıl öğreneceksiniz ortadan kaldırmak, aşırı kilo, doğum sonrası ve motive etmek için kendinizi zayıflama.

Temel zayıflama yöntemleri evde

Tartma için teraziler

Bu bayanlar başardık, kendi, kilo, sık sık bağlı, kendi zayıflama ile güçlü faktörler motivasyon:

 1. arzu sağlık geri yüklemek;
 2. özlem sevmeye erkekler;
 3. ihtiyaç hissetmek, kendine güvenen ve çekici olmak.

Ama orada engelleyen kilo kaybı:

 1. açlık tatlılar;
 2. alışkanlık sıkı yemek;
 3. tembellik ya da irade eksikliği.

Bu faktörler göz önünde tutarak, önde gelen beslenme uzmanları ve eğitmenleri ile fitness yöntemleri geliştirdiler, nasıl etkili bir şekilde kilo vermek.

Onlar esas alan 3 ana bileşeni vardır:

 1. Diyet.
 2. Düzenli spor yük.
 3. Doğru psikolojik yükleme.

Yöntemlerin her biri hak ettiği daha ayrıntılı bir çalışma.

En iyi diyet, kilo verme

Olmayan diyetler geliştirilen bir sürü. Bu nedenle bazen zor oluyor seçmek için nasıl etkili bir şekilde kilo vermek? Hangi beslenme tercih vermek?

Kolaylaştırmak için bir seçim, beslenme uzmanları tavsiye takip için aşağıdaki önerileri:

 1. Seçin ve size en uygun fiyatlı yemek. Çoğu diyetler üzerine inşa kullanımı kolay bir ürün. İçin tavsiye edilir, böylece her zaman onu satın almak.
 2. Düşünün bir tat. Gıda, önerilen bir diyet olması gerekir, seviyorum. Aksi takdirde uyum önerilen güç haline gerçek bir test.
 3. Unutmayın kendi konfor. İçin tarafından cazip gıda, gerekir mümkün olduğunca az olmalıdır mutfak. Bu yüzden pick up olduğu güç, tüm yemeklerde hızlı ve kolay.

İstiyorsanız, acil kilo vermek için en etkili diyet size yardımcı olacaktır:

 1. Protein diyeti. Bu için gerçek bir nimettir et. Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek? Diyet hariç süt, şeker, karbonhidrat, alkol. Avantaj verilir protein ürünleri, hayvansal. Süresi bu güç ise 10 gün.
 2. Diyet Dukan. O biri olarak kabul edilir en etkili diyetler dünyada. Fransız beslenme uzmanı Pierre Duke geliştirdi, belli bir düzeni güç, oluşan 4 aşamalı bir süreçtir. Eğer güzel bir yöntemi, kilo nasıl 20 kg olacaktır bu diyet. Kadın tutun bu güç, sizi dökümü ağırlığı, deneyim duygusu açlık.
 3. Karabuğday diyet. Düşünüyorsanız, nasıl, kilo vermek için, haftada 7 kg olacaktır bu güç düzeni. Ana ürün mono – karabuğday. Tahıl açısından zengin pek çok besin, o yüzden stimülasyon sağlar, tüm vücut sistemleri. Sonuç olarak, bir kişi kurtulur toksinler, toksinler ve sizin ağırlığını azaltır. Karabuğday diyet, yorumlar ve sonuçlar bu teyit kurtulur 7 ila 12 kg 2 hafta. Nasıl yenir, kilo vermek için

En etkili bir şekilde kilo vermek – bu sopa için bazı öneriler.

Kız ile meyve ve santim

Aşağıda en etkili yöntemler:

 1. Düşürün bir miktar tatlı. Şeker, vücudun içine alma, üretir hormon insülin oynayan baskın rolü oldukça dayanıklıdır yağ dokusu. Daha fazla insülin – daha «büyük» olur rakam. Kim düşündü, nasıl etkili bir şekilde kilo vermek, vazgeçmek gerekir.süt.
 2. Azaltın yağ alımını. Diyetisyenler tavsiye tüketilmesi, günde en fazla 25 gr. Ancak ezberlemek için vücuduna hiçbir zarar, böyle bir diyet uzun olmamalıdır. En fazla 2-3 hafta.
 3. Su içmek. Bu salgılar, vücudun stres hormonları sağlayan bir yağ yakıcı. Günde içilmesi tavsiye edilir-2 litre temiz gazlı su, ama daha fazla değil. Vücudun aşırı değil.
 4. Değiştirin kalorili beslenme. Tablosunu kullanarak kalori yapın yemek şemada. İlk üç gün – günlük oranı 1500 cal. (bölünmüş 4 yemek). Dördüncü gün – 1900 cal. Sonra tekrar üç gün – 1500 cal. Yeme bu kadar, izleyin duygu. Tecrübe gerekir yorgunluk ve uyuşukluk.
 5. Azaltın diyet tuz miktarı. Bu önemli bir kural, eğer ilgileniyorsanız, nasıl etkili bir şekilde kilo vermek. Azaltarak vücutta sodyum içeriği, kurtulmak aşırı sıvı.
 6. Vazgeçmek, geri dönüşümlü ürünler. Kilo kaybı için tamamen yararlı değil, makarna, konserve, cips ve benzeri ürünleri içeren çeşitli katkı maddeleri. Kullanın yemek için sadece doğal ürünler.
 7. Yiyin daha az karbonhidrat. Bu miktarını azaltır, vücutta sıvı, bu nedenle, azaltmak sizin boyutlar. Ama uzun sopa böyle bir güç sağlık için tehlikeli!
 8. Yiyin daha fazla protein. Onlar kaslarınızı besler.
 9. Besin takviyeleri. Kendilerini sınırlayan bir diyet, sen-ebilmek deneyim eksikliği, mineraller ve vitaminler. Açığı doldurmak sağlayacak vitamin kompleksleri.
 10. Bol bol taze sıkılmış meyve suları. Zayıflama yararlı içecekler lezzetli meyve, narenciye. Unutulmaz bir reset kilo sağladığı domates ve elma suyu.
 11. Atılımı vücuttan su. Önemli değil, sadece sayısını artırmak için tüketilen su, ama aynı zamanda sağlamak için çıktı. Olmadan doktor raporu son derece tehlikeli başvurmak idrar söktürücü ilaçlar. Daha iyi dikkat, doğal ürünler. Size yardımcı yeşil çay ya da sıradan bir siyah ilavesi ile zencefil veya limon.
Dinleyin bu öneriler, eğer ilginizi çeken bir soru: nasıl etkili bir şekilde kilo vermek? Ama kaybedilen kilo da hızlı bir şekilde geri, gibi, gitti, eğer çalışmaz başka önemli kural. Herhangi bir diyet tarafından desteklenmesi gerekir fiziksel aktivite – dersleri sunmaktadır.

Egzersiz için güzellik vücut

Tonlu, sağlam vücut, hatta birden fazla gereksiz kilo görünüyor çok daha cazip şekilsiz, durgun, ama kötü.

Bu nedenle, kişinin aşırı kilolu, sadece gerekli düzenli fiziksel yük. Ayrıca onlar izin kilo bile diyet yapmadan.

Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek kullanılarak ideal ve geniş donanımlı bir yapı bulabilirler? Mükemmel bir sonuç sağladığı özel olarak tasarlanmış kompleksleri:

 1. Cartimare;
 2. pilates;
 3. aerobik;
 4. dans.

Ne yazık ki, her zaman zaman ve para spor salonuna. Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek için bu durumda?

En iyisi birkaç geçirmek için ideal ve geniş donanımlı bir profesyonel koç. Yani ezberlemek temel egzersiz ve geliştirmek beden kendinizi. Egzersiz Kız ölçer bel

En etkili kompleksleri olanlar birleştiren kuvvet egzersizleri ve bu kadar kardiyo. Bu nedenle, koyarak hedefi: kilo vermek nasıl, bir ay, mutlaka düşünün fiziksel yük.

Fitness eğitmenleri tavsiye oluşturmak için bir şey olurdu şeması:

 1. Küçük bir ısınma.
 2. Güç yük. Şu 3 egzersiz her kas grubu: bacak, sırt, el, tuşuna basın. Sürer ve yaklaşık 3 dakika.
 3. Bu kadar kardiyo. Bu süre (1 dakika) yoğun egzersiz. Çok yararlı atlama, koşu. Mümkün değilse, yapmak için küçük bir koşu, koşmak, bir yerde. İyi bir etki sağlayacaktır egzersiz «değirmen».
 4. Önerilen adımları tekrarlayın 2 ve 3. Böylece önemli ölçüde daha iyi olacak iş gerekli kas.
 5. Kaslarını germe ve gevşeme.
Bisiklet egzersiz bisikleti

Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek? Sağlamak için maksimum sıfırlama kilo birleştirmek için tavsiye edilir egzersiz. Bu sayede müzesi, sonuçları önemli ölçüde daha hızlı.

Çok yararlı, en azından haftada 1 kez, çok daha Cardio. Yani eğer aktif hale getirirseniz, kas kitle. Sonuç olarak, vücudunuzun alacak, güzellik ve uyum.

En başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için bu egzersiz birçok egzersiz bisikleti. Onun yokluğunda, zaman ayırın ve sadece havuzda bir bisiklet. Çok istekli bir cevap bulmak için soru: nasıl kilo bacaklarda, pompalama kas. Eğer çare bu eğitim haftada 1 kez, o ayaklar olmayacak gibi ayak atlet, ama siz koruyun onları gevşek ve uyuşuk cilt.

Bisiklet egzersiz bisikleti — oldukça etkili zayıflama yöntemleri.

Koşu

En favori yerleri, vücut yağ – göbek ve kalça. Bu vücudun ihtiyacı daha yoğun çalışır.

En etkili ve ucuz yöntem zayıflama, koşu. Güzel sonuçlar dikte yüksek enerji tüketimi. Onu telafi etmek için vücut yıkmak başlar yağ depolar.

Bakımları zayıflama

Olumlu, kendilerini belirli prosedürleri, yardımcı ekstra ağırlık kurtulmak. Hızlı kilo vermek için evde?

Aşağıdaki yordamları kullanın:

 1. sarar;
 2. maske;
 3. masajlar;
 4. sıcak bir banyo.

Bu tür faaliyetler teşvik geliştirmek, metabolizma teşvik, yarma, yağ, adım lipoliz, çıkışı sağlar vücuttan aşırı sıvı, toksinler.

Ayrıca, onlar için kullanılabilir bileşenler her zaman olacak evde. Bu kahve, kırmızı biber, tarçın, tuz ve diğer birçok ürün. Soda kullanarak, katma sıcak bir banyo elde edebilirsiniz mükemmel sonuçlar.

Eğer ilgileniyorsanız, nasıl etkili bir şekilde kilo vermek, kullanarak, teknik yenilikler, dikkat edin böyle bir donanım tedaviler:

 1. Liposuction – kaldırma, cilt altı yağ cerrahi ile.
 2. Kavitasyon, kurtulmak, vücut yağ ultrason.
 3. Vakum masaj – istediğiniz efekti kullanılarak elde masaj kutular ya da özel bir makine ile çeşitli ekleri.
 4. Pressotherapy – sorunlu bölgeye sıkılır özel bir korse ile dolu, basınçlı hava.
 5. Kas sıkılaştırma – elektrotlar bağlı, vücuda kuvvet kasları küçültmek.

Bu tür tedaviler, özellikle desteklenen, fiziksel aktivite ve diyet, teknolojiyle genç bayanlar, hangi yola: nasıl kilo 20 kg.

Kozmetik zayıflama

Kozmetik, izin, kilo vermek için evde, çok popülerdir. Eğer onlar ile birleştiren doğru seçilmiş fiziksel aktiviteler, sonuçlar görünür hale yeterince hızlı.

Verim kozmetik nedeniyle aşağıdaki etkileri vücut üzerinde:

 1. Render besleyici, nemlendirici, delenimenta ve tonik etkisi kapakları cilt. Bu son derece gerekli bir ani sıfırlama kilo.
 2. Yarma deri altı yağ.
 3. Normalleştirme, lenf drenaj, arazi iyileştirme, damar, stimülasyon kan dolaşımını.
 4. Yavaşlama yağ hücreleri.
 5. Selülit ortadan kaldırılması.

Ama unutmayın en etkili bir şekilde kilo vermek — bu kapsamlı bir yaklaşım. Kozmetik hem pozitif bir sonuç, yalnızca birlikte onun ile diyet ve fiziksel aktivite.

Renk: etkileyen nasıl bir şekil

Bilim adamları sonucuna varmışlardır kurtulmak aşırı kilo kullanarak doğru renk. Sırasında önemli bir zayıflama ile kendini çevreleyen ve belirli bir palet ve elbise giymek, Olgun «renklerle uyum».

Çeşitli öneriler sağlayacak doğru tonları tercih yaklaştırmak için uzun zamandır beklenen sonuç:

 1. Kırmızı. Bu renk, uyarıcı bir yağ yakma işlemi de hızlanan metabolizma.
 2. Sarı. Giy antrenmana sarı bir t-shirt ve yaşayacaksınız, fiziksel aktivitenin artırılması. Sağlayacaktır en iyi ders.
 3. Mavi, mor. Bu paleti açlık hissini azaltır. Eğer olacak yemek tabakları ile gök buzlanma, sonra da bir porsiyon ne olursa olsun, size kendi cinsinizden, önemli ölçüde azalır. Ancak, aşırıya kaçmayın ile mavi. Aşırı hayranlık, masmavi denizlerle çevrili tonları ön işleyişi bozabilir, merkezi SİNİR sistemi ve kötüye metabolizma.
 4. Yeşil. Bu renk, izlediği kendinizi çevreleyen zaman, kilonuz normale döner. Böyle bir renk sizi koruyacak bir set ekstra kilo.

Kendinizi nasıl kilo

Kız karşı fast food

Azlık şekiller ile başlar kafa. En önemli zayıflama yöntemi – bu doğru bir tutum. Unutmayın motivasyon hakkında.

Donatın çeşitli öneriler psikologlar, kendini korumak için «arıza»:

 1. Doğru seç bir diyet. Yeni bir beslenme olmalıdır favori ürünleri.
 2. «Yasak» bırakın yarın. Eğer oluşur yemek için güçlü bir istek olduğunu, herhangi bir yetkisiz, kendinizi ikna, bu ürünü deneyin yarın, ama sadece günün ilk yarısında.
 3. Küçük başarılar, büyük zafer. Koyun önünde basit bir hedef. Ve mutlaka raduyte kendini kazandı zaferler. Çekimser pasta – bak harika bir film. Durdu ilk hafta diyet – kendinize bir masaj yaptırabilir veya satın almak istenen şeyler.

Kilo vermek için 1-2 gün mümkün olmayan zarar

Hızlı kilo vermek için evde? Beslenme, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz, hatta birkaç gün.

Ekspres diyet sıfırlamak için izin verir 2 gün ekstra kilo. Ama zarar vermemek için kendi sağlığı için, 7 gün oturup böyle bir diyet yasaktır.

İhtiyacı kilo başına 1 gün kadınlarda ortaya çıkar, hangi sadece bakmak gerekiyor herhangi bir olay için mükemmel.

Alabilirim acilen kilo? En etkili diyet gelecek yardım için. Sonuçta, bu tür amaçlar için tasarlanmış ve hızlı bir diyet.

Çoğu zaman, bu beslenme sağlayan, kullanımı sadece 1 ya da 2 ürün. En etkili bir şekilde kilo vermek — bu bir sopa, aşağıdaki diyetler:

 1. tavuk;
 2. üzerine yoğurt;
 3. üzerinde elma;
 4. üzerine bal ile karabiber serpin.

İstediğiniz bir favori bir diyet yoğurt. Bu sindirime yardımcı olur, metabolizmayı normalleştirir, sağlar güçlendirilmesi koruyucu vücut fonksiyonları.

Seçin, yağsız bir ürün. Ancak unutmayın, yağsız yoğurt oldukça yararlı vücut için, bu nedenle üzerinde durmak değildir.

Ne hatırlamak

 1. Etkili zayıflama mümkün durumda uyum gıda diyet, fiziksel egzersiz ve doğru zihinsel tutum.
 2. Sopa diyetler sadece eksikliği durumunda ciddi bir hastalık.
 3. Herhangi bir diyet eşlik etmelidir fiziksel aktivite.
14.08.2018