Nasıl hızlı ve etkili bir şekilde kilo vermek için evde bir kadın değil, uygulayarak, sıkı bir diyet?

Yararlı bilgiler hakkında, nasıl hızlı bir şekilde kilo vermek bir kadın için evde başvurmadan, ağır fiziksel egzersiz ve diyetler, sağlık zayıflatmak, yardım getirmek için hızlı bir şekilde, şekli, sipariş, iade, kendine güven ve cazibe. Bu yüzden bir yaklaşım bu sorunu çözmek olmalıdır özel, daha doğrusu kapsamlı bir içerir ve doğru beslenme ve uygun fiziksel yük. Ve eğer zaman bir spor salonu değil, şarj yapmak ve evde bunu yapmak için yeterince ayağa yarım saat erken sabah.

zayıflama kadınlar için

Kadın vücudu biyolojik düzeyde tam anlamıyla programlanmış bir şey koymak için küçük stokları deri altı yağ tabakasının. Bu gereklidir, için, yapmak, doğurmak ve beslemek, sağlıklı çocuk. Ve bu nedenle, ... korumak, gelecek kuşaklar, yağ ve biriken karın, bel ve kalça, ama ondan kurtulmak oldukça zordur. Ama kalp kaybetmek değil, ve tanımak, doğru kilo kadın tüm sorunları etkili ve hızlı bir şekilde çözmek, bir tavsiye dinlemek ve önerilerini uzmanları ve doktorlar, ve gerçekleştirmek için tüm doğruluk, teslimiyet içinde ve verimli değil doğada.

Önemli bilgiler! Ayrıca unutulmamalıdır ki kontrolsüz kullanımı sıkı diyetler ve bir sonraki durak beslenme, ciddi bir zarar vücut. Uzun süreli diyet kısıtlamaları için en iyi yoldur ve düşünülebilir olarak vücut tarafından tehlike açlık ve sonraki ölüm. Döndükten sonra günlük diyet için akıllı bir vücut yapmak için denemek rezervleri, muhtemel bir «kara gün».

Birkaç kolay yolu etkili bir şekilde kilo vermek için evde

İçin bir rakam getirmek için evde mükemmel bir şekil, yöntemleri, bir dizi vardır. Ve, örneğin, bir kutlama ya da başka bir festival olay için gereken şekil, kullanmanızı öneririz bizim ipuçları.

 • Sauna, buhar banyosu, buhar odası , sıcak ve nemli prosedürleri katkıda bulunmak, aynı zamanda vücuttan dışarı atılır sadece toksinler ve atık. İle birlikte daha sonra çıkan sıvı, ne pahasına olur hızlı zayıflama ve ağırlık azaltma. Yeterli hatta evde banyoda aramak, bir sıcak su, bir süre sonra görünecektir. par. Bir odada olması gerekiyor sadece zaman, ne kadar izin, sağlık. Sonra soğuk bir duş almak için hemen süpürülüp sonucu kilo kaybetme.
 • zayıflama kadınlar için egzersiz
 • Zorunlu fiziksel yük – görünüşte, peki nasıl yardımcı olabilir basit şarj, yaptığımız, örneğin, bir okulda, beden eğitimi derslerinde? Çok basit: çünkü aktivitesini hızlandırmaya yardımcı olur metabolizma, vücutta, neden olur, kilo kaybı. Bir hafta sabah jimnastik yardımcı olacaktır, daha verimli, daha sıkı bir diyet.
 • İştah kontrolü – vazgeçmek gerekir zararlı ürünler ve azaltmak için porsiyon yemek için küçük tabak. İçin künt açlık, yemekten önce içmek için bir bardak temiz içme suyu veya bitkisel çay.
 • Özel sarar – yardımcı değil, sadece kilo kaybetme, onlar da karşı etkili selülit. Cildin görünümünü ve hacimleri oldukça hızlı bir şekilde geliyor normal demek için harika bir yoldur geri bir güzellik ve incelik.

Doğru beslenme için metabolizma hızlandırmak süreçler ve metabolizma

Nasıl olmalı beslenme, kilo kaybetmek için mi?

Bazı inanıyorum, ve bu arada, yanlışlıkla, bu girişimleri kilo döken onlar değil, onlardan rahatsız metabolizma. Onu hızlandırmak için kuvvet altında her birimiz için yeterli uymak için sadece bazı ipuçları ve kurallar.

 • İlk değer verme, git – fraksiyonel küçük öğünler yemek. Eğer kilo vermek istiyorum, bir şeyler yemek gerekir, bölerek tanıdık daha önce bir porsiyon, 2-3 yemek. Ağırlık her porsiyon aşmayan 250 gr ve hacmi – standart tek bir bardak.
 • Doğru ve dengeli beslenme – hızlı bir şekilde dönmesini kilo evde. Yani şöyle bir şey, gerekli olan 60% protein ve %20 karbonhidrat ve yağ günlük normal.
 • İçin kilo gerekir, kurma modu uzunluğu ve mutlaka uyumaya, o zaman ve metabolizma düzgün çalışması için.
 • Zorunlu ve içme modu gün boyunca içmek gerekir 2 litre temiz içme suyu ve gazlı su ve buraya dahil değildir çay, kahve ve diğer içecekler.
 • Alkol ve tütün ihlal herhangi bir diyet, onlara değer vermek, onlar için çok zararlı bir insan.
 • Gıda almak için tavsiye edilir, ve aynı zamanda, bu yardımcı olacaktır izin vermeyin çıkması açlık bir gün. Gıda gelmelidir SİNDİRİM sistemi düzenli olarak.

Ne olmalıdır diyet, etkili kilo kaybı için evde?

Ana özü kilo azaltmada bu yavaş ama kademeli bir düşüş kalori alımı, kullanımı reddi zararlı yiyecek, tuz ve şeker. Tam da bundan dolayı olacak zayıflama, diyet, yanlış, menü, dengesiz, kısa bir süre görüntülenir depresyon ve kötü ruh hali, sinirlilik, genel ya da hastalıkların ortaya çıkmasını.Nasıl düzgün kilo?

Kesinlikle, eğer yemek için yulaf ezmesi ve pirinç, su, yemek için bir yumurta ve greyfurt boyunca uzunluğu, ağırlık, olabilir, ve gitmek için yeterince hızlı. Üzerinde herhangi bir zarar neden sağlık? Böyle bir güç neden en az olunmuş, ve kilo geri yolda köpeğimle birlikte başka bir ek olarak, vücut yağ, bel.

kilo kaybı kadınlar için diyet

En etkili bu durumda, basit ve doğru beslenme içerecek olan kendi içinde sadece kalori miktarını, ne kadar iyi hissediyorum ve fiziksel yük. Vitaminler ve mineral maddeler olacak yutulur dahil ederek sebze ve meyve kaynağı olarak karbonhidrat – tavsiye edilen tahıl ve ekmek, kepekli un değil, tatlılar ve hamur işleri. Peki, bir sincap, bir kişi-ebilmek almak baklagil, mantar, süt ürünleri ve az yağlı et çeşitleri veya balık.

Unutmayın, sadece ılımlı ve dengeli beslenme için değil size yardımcı olacaktır kurtulmuş, kilo vermek ve önderlik rakam sırası. Peki, nasıl doğru bir şekilde atmak için aşırı kilo?

Etkili kompleksi, egzersiz, zayıflama, evde

Alabilirim bir ev kurtulmak için can sıkıcı sizin ekstra kilo başvurmadan, basit fiziksel egzersizler? Eğer egzersiz düzenli olarak, hiç gitmemekte, yağ mevduat ile bel ve yanal gidecek, yeterince hızlı. Tabii ki, eğer gece yemek kek sınırsız sayıda.

Hangi egzersiz en etkili?

 1. Yatar pozisyonda dizlerinizi bükün ve bunları gerçekleştirmek için bir dairesel hareket, 15 kez kaldırmadan havzası yüzey, ve sonra başka bir 15 kez, ama neyse. Ders için çok iyi düzeltme, kalça ve bacaklar vermek.
 2. Unutmayalım çömelme, onların yardımı ile kilo bacak, kalça ve görünür bir basın, yani, olacak, kilo ve karın bölgesi.
 3. Yatar pozisyonda konumlandırmak elinizin altında, kalça ve yavaş yavaş yükselterek düz bacak yukarı.
 4. Mide için çok yararlı salıncak basın. Gidecek değil sadece, yağ, ama kasları güçlü olacak.
 5. Peki ya altında dans ruhlu müzik? Bu egzersiz ile birleştirmek için basit bir temizlik için, örneğin, silme, toz kapalı. Aynı otelde, zayıflama, iyi gelişir ve vestibüler sistem.
 6. İstemiyorum, koşmak atlamak, ip ve büküm halahup. Her iki yöntem de çok etkili ve yararlı şekil için.

Kurallar mükemmel bir günlük rutin ve menü zayıflama

İlk hakkında daha hatırlamak, toplam günlük kalori diyet hiçbir durumda altına düşmemelidir 1500 Kcal. Bu minimum değer için vücudun normal çalışması ve erteleyerek hisse senedi şeklinde yağ tabakası.

Çoğumuz hemen düşünür: madem böyle bir kural, o zaman sadece yeterince tüketmek günde bu değer kalori ve yeterli kilo kaybı için. Bu biraz değil, çünkü 1500 Kcal – iki dilim kek veya dengeli ve tam ideal bir diyet. Bence düşünmeye değer, bu iki seçenekten getirecek vücudunuza büyük bir iyilik değil mi?

Başlamak için nasıl sıfırlayabilir, kilolu bir kadın mı? Sadece iyi ezberleyin bu kurallar ve onları izleyin.

Başlamak için iyi bir kahvaltı, sonuçta kahvaltı şarj enerji bize yemekten önce ve yemek için öğleden sonra. İçin tavsiye edilir oluşuyordu karbonhidrat ve protein için iyi bir seçenek olacak lapası, haşlanmış yumurta, kızarmış ekmek ve peynir, omlet, sebze, peynir ve tatlı bir şey ile, örneğin, bal veya reçel.

Deneyin yemek için koşarken, otur ve sessizce almak yemek, iyice çiğnemek.

Porsiyonlar küçük olmalıdır, ama kesmek gerekir yavaş yavaş. Bu nedenle acelesiz çiğneme gıda sakin bir ortam doyurmak olacak daha hızlı, ki sen daha az.

Mutlaka değer bir yemek, bir gün için tam bir porsiyon sebze her türlü. Onlar çiğ olarak salata, pişmiş ya da buharda haşlanmış, onları fırında bir miktar ham yağ. Mümkünse tavsiye üzerine vurgu mevsimlik ürünler, örneğin, sonbaharda çok kabak, patissons , kabak. Ve bahar bu lahana turşusu, havuç ve pancar, farklı bir tür lahana. Mutlaka kullanınız taze yeşillik, o zengin lif açısından yararlı.

zayıflama kadınlar için spor

Uymak doğru içme modu ve tamamlıyor onu 1-2 meyve, bir gün, çünkü bu ekstra bir vitamin kaynağı. Aynı zamanda, örneğin, muz azaltabilirsiniz özlem addicting şekerli ve zararlı ürünler.

Bir akşam yemeği olmak zorunda, protein, sebze, örneğin, sebze güveç ile yalın çeşitleri et. Bu sadece lezzetli ve yararlı, ama aynı zamanda oldukça doyurucu, yani sizi çeker gece buzdolabına.

Ve burada bir öğle yemeği en büyük ve geniş bir diyet, sizin uyması, örneğin, tavuk veya sebze çorba, garnitür (buğday veya pirinç) balık veya buhar pirzola ve basit bir salata sebze.

Yine de eğer öğünler arasında bir açlık hissediyor, o zaman sabredin ve gazete bayisi meyve veya bir avuç dolusu kuru meyve (fındık) veya basit doğal yoğurt (bardak yoğurt).

İşin garibi, ama basit bir menü çok çeşitlendirmek, eğer farklı şekillerde kullanmak ve ısıl işlem. Sadece kaynatın, ama fırında bir üflemeli çalgı dolap, ızgara, pişirme, mikrodalga veya yavaş ocak, bir çift. Ama kızartma değil – bu daha da büyütür kalorili yemekler.

Eğer yapmak istemediğiniz bir sabah egzersiz, daha fazla yürümek, açık havada, tercihen hızlı bir tempoda ve rahat bir ayakkabı. Ride kayak yapın bisiklet, egzersiz, dans, yoga, ve yakında siz de öğreneceksiniz kendinizi yansıma, aynalar, olmak, ince ve çekici.

13.08.2018