Kilo doğru

Öncelikle, daha önce yollarını aramak gibi kilo doğru ve etkili bir şekilde, gidip randevu endokrinolog, özellikle eğer çok aşırı kilo ya da uzun süredir başarısız kilo. Eğer sorun hormonal arka plan ihlali, tüm girişimleri olabilir sonuçsuz. O zaman, önce tedavi ve ardından kaybetmek ağırlık gözetiminde hekim. doktor</1_img>

İpuçları, nasıl düzgün kilo kaybetme başlatmak için ayrıldığını yağ, tanışmak artık her yerde. Artık sadece kendi Çevrimiçi. Yemek tarifleri hızlı zayıflama yazdırır her onurlu kadın dergisi. İsterseniz randevu, eğitim, yardımcı ayar ağırlık azaltma programı psikolojik olarak.

Ama böyle bol bol bilgi kaybolmak çok kolay. Özellikle kurullarında beslenme. Örneğin, bir dergi önerir kilo başına protein diyetler, diğeri de otoriter baskı, yazıyor, ne kadar zararlı. Bir kişi bile bilmiyor temelleri sağlıklı beslenme, okuduktan sonra tüm bu malzemeler tamamen anlaşılmaz, nasıl düzgün kilo kaybetme başlamak için ile durum dönüşü kilo tekrarladı.

Daha iyi, tabii ki, gidip diyetisyen geliştirecek bir kişisel olarak sizin için mükemmel bir diyet. Ancak bu danışmanlar sadece büyük şehirlerde.

Kim nasıl açıklayacağız düzgün kilo bir kadınla yaşıyor, taşra ve de olmak istiyor, ince ve güzel. Biz sadece bunu öğrenmek evde kendiniz. Ve aslında o kadar da zor değil gibi görünüyor ilk başta.

Doğru düzeni

İçin nispeten hızlı bir şekilde kilo vermek için evde gerekli bir yaklaşım bu sorunu çözmek için kapsamlı bir şekilde. Güzel bir rakam değerinde üç balinalar: doğru beslenme, fiziksel aktivite ve sağlıklı alışkanlıkları. Yokluğunda en azından biri bu bileşenlerin ağırlık gidecek çok isteksiz, ve yakında sadece pas tutucuya top atmak -- fikrini zayıflama.

Bu nedenle, başlamak için unutmak gerekir, kelime «hızlı» sil uzak dur dergisi, reklam sıkı bir diyet ve çaba için her şeyi rahat bir vücut için.

Evet, biz kilo doğru yok ne mide ağrısı, ne de vahşi bir açlık, ne bir sinir stres! Şaşırtıcı, değil mi? Ama bu gerçekten mümkün. İşte en popüler ipuçları, beslenme, düzenlemek için nasıl bir diyet ve rutin, hangi biz kilo doğru değil, bırakın yağ hiçbir şansı dönmek.

Beslenme

En çok soru var yeni başlayanlar oluşur ile ilgili bu veya diğer diyetler. Unutmayın, yolu, doğru kilo üzerinde buğday, yoğurt veya herhangi başka bir (hatta çok yararlı!) ürün yok! Beslenme</2_img>

Diyet olmalıdır çeşitli ve haftalık menü dahil tüm hayati bir ürün. Ancak o zaman vücut çalışmaya devam eder en iyi modda ve test edecek stres, normal bir zaman aşırı kilo kaybetme.

İşte hangi kurallara uymak zorunda, ne zaman biz doğru kilo evde:
 1. Diyet mutlaka içermelidir taze sebze, hayvansal protein, az miktarda yağ ve yavaş karbonhidratlar. Hiçbir besin grubu tamamen menüsünden göz ardı edilemez!
 2. Sabah arzu ile başlamak bardak temiz su ilavesi ile limon dilimleri, bir sarhoş hemen uyandıktan sonra. Bu vücut temizler ve aktive eder, sindirim sistemini.
 3. Kahvaltı yemek lazım en geç yarım saat sonra uyanıyor. Böylece vücut sinyal alırsınız, ne açlık grevi beklenemez, yani metabolik süreçleri devam edecektir, normal bir hızda.
 4. Kesirli beslenme – en rasyonel ve kabul edilebilir bir yol isteyenler için zayıflıyor ve azalıyor. Bu içerir 5-6 öğün küçük porsiyonlar ile yaklaşık olarak eşit aralıklarla. Bu sayede deneyim sürekli açlık.
 5. Akşam yemeği sonra akşam altı diyelim ki, eğer yatağa geç. Son gıda alımı yapılacak 2-3 saat yatmadan önce. Daha iyi, eğer o protein – balık sufle veya süt ürünleri.
 6. Mutlaka yeterli miktarda su içmek – en az 1,5 litre günde bir aktif egzersiz, daha fazla.
 7. Kendinizi güzellikler. Bir porsiyon dondurma veya favori kek haftada bir şekle zarar vermez, ama neşelendirmek ve yapacak bir diyet değil, sıkıcı.

Ve unutmayın, sağlıklı beslenme ilkeleri – bu bir diyet değil. Bu tek yolu etkili bir şekilde kilo vermek için evde zaman etrafında bir sürü baştan.

Tabii ki, en zararlı vazgeçmek zorunda kalacak: tuzlama, füme etler, hazır gıdalar, hamur işleri, hamur işleri, fast-food, alkollü ve gazlı içecekler unutulmuş olması gerekir uzun bir süre için, ve daha iyi – sonsuza kadar.

Haftalık menü düşünmelisiniz önceden. Bu sayede oranı denge protein, yağ ve karbonhidrat olması gereken bir yüzdesini teşkil 30/10/60. Eğer bir sorununuz varsa, pişirme, diyet yemekleri, aynı zamanda günlüğünü açmak için sağlıklı beslenme hakkında ve yeni bir şey denemek.

Beden eğitimi

Ama ne yedik, hiçbir beden yok. Düzenli egzersiz sağlar ve vücudun metabolik süreçleri yavaşlatmak, zenginleştirmek hücre ve dokuların oksijen, derece akıllı kas, yapacak daha güçlü ve dayanıklı. beden eğitimi</3_img>

En hızlı yağ yakılır bir aerobik çalışır. Çok gayretli değmez. Darbe içinde olmalıdır 60-70% izin verilen maksimum değer ise 220 eksi yaşınız. İşte egzersiz süresini en az 20 dakika, sadece bu andan itibaren başlar yanmaları yağ.

Sıkıcı egzersiz salonunda? Dışarı çıkın! Tekerlekler, bisiklet, badminton, tenis, yürüyüş, yürüyüş ve geziler – tüm bu eğlenceli ve yararlı. Ve iyi bir ruh hali ile onlar yakılarak daha hızlı. Sıkıcı bir yürüyüş tek başına mükemmel bir yol arkadaşı olacak bir köpek. Onunla yürümek zorunda birkaç kez bir gün ve herhangi bir hava. Burada o kadar yağ!

 

Alışkanlıkları

Kilo vermek daha hızlı yardımcı yararlı bir alışkanlık. Ama önce vazgeçmek gerektiğini, zararlı. Tüm attı duman, mutlaka daha iyi olsun – bir efsane! Bir kontrol, iyi bir beslenme ve egzersiz, yağ yaratır. İşte sağlık ve cilt durumunu önemli ölçüde artıracak.

Yardımcı olmak için daha ince ve daha fazla olabilir gibi yararlı alışkanlıklar:
 • Douches. Bunu kabul etmek mümkün günde iki kez. O metabolizmasını hızlandıracak, artıracak, kan dolaşımını artırmak cilt turgor, rahatlatmak kas gerginliği ve stres. Ama sabah onu bitirmek, soğuk su ile, akşamları ise sıcak.
 • Masaj. Geçmek için yılda 2-3 kez masaj bir ders için birden çok yordamlar her gelemez. Şekillendirici masaj olacak hızla miktarını azaltmak ve sorunlu bölgeleri ve kurtulmak için selülit. Bal kilo kaybı hızlandırır ve vücudu gençleştirir. Lenf drenaj ortadan kaldırır ödem ve arındırılmasına yardımcı olur toksinler.
 • Şarj. Ne olursa olsun, eğer bugün egzersiz, kendinizi eğitin güne başlamak için ile 15-20 dakikalık şarj. O ısınmak vücudu sıcak tutar ve metabolik süreçleri hızlandırır. Faydalı çömelme, eğilme ve atlama ip. Bundan sonra, küçük yapmak için germe kasları sıkın.
 • Sağlıklı atıştırma. Açlıktan sırasında zayıflama olamaz. Bu nedenle alışkanlığı taşımak için diyet çikolata, bir elma ya da bir avuç kurutulmuş meyve. Kurtaracaklar açlık, ne zaman çok istersem var ve bu yerine boş kalori vücut alacak yararlı bir besin.
 • Kaliteli bir uyku. Uykusuzluk – baş düşmanı kilo. Ama vücut değil, yine de, her ne kadar gidiyorsunuz uyku. İçin bir rüya oldu, derin ve sağlıklı kalmak gerekir 23-24 saat ve kalk sabah 7-8'e. Bundan önce unutmayın ve iyi havalandırılan bir oda!

En az değil, öğrenmek düzgün stres ile başa çıkmak için. Çok çok daha iyi olsun, çünkü başlar «ele geçirmek» onun tatlı ya da «içmek» alkol. İyi bir alışkanlık – stres giderici egzersiz veya yürüyüş. Bu ekstra kalori yakma ve geliştirilmiş bir ruh hali aynı zamanda.

Modeli tabaklar

Mükemmel çalışır, icat fin beslenme yazma sistemi «Kilo doğru» bir acemi yardımcı olur indirim olmadan temel bilgi diyetetik ve sistem sağlıklı beslenme. Gizli olmasıdır doldurmak için bir tabak yemek değil, düşüncesizce ve titizlikle takip ederek, belirli ilkeleri:

 • Zihinsel olarak bölünmüş, tüm hacim 4 parça.
 • İki tane doldurmak için taze veya pişmiş sebze.
 • Dördüncü bölüm alacak bir garnitür.
 • Kalan alan için et veya balık.

En fazla üç kez bir hafta için ayrılmış bir alan, bir garnitür, sürebilir ve küçük bir dilim ekmek. Ancak, böyle bir model zor kendimi kilo erkek – yarım tabak salata, bir erkek gözünde inandırıcı değildir. Ama yollar biraz eğlence katmak için böyle bir menü.

Örneğin, bir sistem olduğunda «Kilo doğru» zaten iyi devam edecek kafamda, bu açıdan hayal bütün gün. Yani dört off beslenme, günde iki kez masaya görünür sebze yemekleri, birer birer – et ve tahıl (veya makarna). Böyle akılcı bir yaklaşım sağlar, herhangi bir diyet, kilo vermek, evde bir ayda 2-3 kg çok iyi bir sonuç.

Yorumlar ve sonuçlar

Yorumlar kilo teyit, ne de bir diyet verir daha iyi sonuçlar uyumu doğru beslenme. Belki de kilo gider değil, bu kadar hızla bu istiyorum. Ama o artık geri döndü, eğer yaşamaya devam edersiniz sağlıklı ve kaliteli bir hayat. Ve sadece bir ay olabilir yararlı bir alışkanlık, ve zaten olmayacak bir hayal gibi olmadan yaşayamaz spor ya da yemek yarım pasta kerede.

Önemli bir avantaj. Biz düzgün kilo , vücudu sanki çiçeği: cilt daha sıkı ve elastik, şekil – ince ve gergindir, tırnak – güçlü, saçları parlak. Sağlıklı bir yaşam tarzı, vücudu gençleştirir. Kime istemiyorum bakmak için küçük kendi yaşında?

12.08.2018