Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta

Söylemeyeceğim, çok sık, ama biz kadınlarda böyle şeyler olur. Bazen azalıyor, dünyevi kaygılar ve endişeler, aniden hatırlıyorum, ne yaklaşıyor ne önemli bir olay ve hala ona sadece bir şey – 2 hafta. Sonra çılgınca dönüyor kafanızda gardırop, çıkıyor, ne giyecek bir şeyim yok, tüm iyi kıyafetler, uzun ulaşın edildi geçirilmiştir. Ne yapmalıyım? Var aklımda bir elbise, ama onun mevcut boyutları. no. Peki, diyet gerekir. Eksi 12 kg 2 hafta – kolay bir iş değil, ama gerekirse, biz kadınlar yapabiliriz. Ve böyle bir üst aldı!

Diyet Eksi 12

İzin ver bir fark olduğunu kim karar verdi, kendiniz için kilo vermek bir şekilde "Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta" şüphesiz, kişi cesur, cesur ve takdire layık. Aynı zamanda, kesin olan mükemmel sağlık, farklı ve bir adım ötesinde bu değil buna değer, çünkü, kaybı bu tür önemli miktarda kilo sadece iki hafta içinde bu vücudun stres. Bu nedenle, başlayan aramaya kendiniz için kabul edilebilir bir seçenek gibi mevcut diyetler, ilk iş içindeki doktora danışın.

Dergilerde ve internette öneriler ve ipuçları "konulu bir Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta" çok değil. Yani, örneğin, büyük bir popülerlik kazanır "Diyet için tembel", garanti bir söz yok bu nefret bu ekstra kilo için rekor bir süre, eğer yok ise, herhangi bir kontrendikasyon.

Dikkat! Değil önerilen bir diyet kullanın çeken insanlara hipertansiyon, diyabet, yanı sıra olan bir sorun ile genitoüriner ve kardiyovasküler sistemler.

Varsa tamam, o zaman, demişler, kalmış. Burada sadece paket diyet için açıkça yanlış seçilmiş. Kim söyleyebilir tembel bir insan için karar cesaret böyle aşırı? Çünkü önümüzde çok büyük bir emek var üzerinde, üzerinde, kendi zevkleri ve arzuları, her türlü sıkıntı ve hatta belki de hayal kırıklığı... Ama ne zaman ufukta güzel bir elbise, hangi çarpıcı bakacağız, düşünce yaklaşan zorluklar gidiyor arka planı.

Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta

Şimdi konuşalım daha ayrıntılı hakkında istediğiniz bir diyet, onun özellikleri ve gereksinimleri. Temel "Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta" ya da Diyet için tembel alırken, saf su. Her yemekten önce içmelisiniz 2 su bardağı su, ancak bir yudum, küçük yudum alır, ve önce yemek sadece 20 dakika uzaklıktadır. Bu nedenle, bir gün gerekir içmek için 1,5-2 litre litre su. Her yemekten sonra – 2 saat boyunca herhangi bir sıvı. Kim bu egzoz sistemi test etti diyet kendisi olduğunu söylemek zor. Kendini dizginlemek değil, içmek için de olsa, bir yudum meyve suyu veya çay – gerçek bir test irade. Eğer arzu kilo vermek için size daha güçlü bir susuzluk, ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Su

Temiz içme suyu yararına vücudunuzun. Onlara göre, beslenme, temiz su getirir kalın bağırsak toksinler, böylece temizlik sadece vücut, metabolizma uyarır ve geliştirir sindirim süreci ve vücudun genel durumu. Başka bir durum: bir su olmamalıdır buz gibi. Oda sıcaklığında, sıcak ya da güzel sıcak (güneş gibi!).

Hakkında, yasaklı ürünler de söylemek gerekir ayrı ayrı. Bazen yazmak diyetler, "her şey hariç..." Ve işte bu "ama" çok şey biliyorsun, genel olarak, her şey olamaz. Bizim durumumuzda diyet ortadan kaldırmak gerekir güzellikler-tatlılar, hamur işleri, tuz, konserve, favori mayonez, mağaza soda ve meyve suyu, yağlı ve baharatlı gıdalar, kızarmış yiyecekler, tereyağı, alkol ve gerekir unutmak için aperatifler ve kaçak toplantılar kahve ile şeker. Eğer tatlı olmadan oldukça ünlü, kendinizi üç kez iki hafta bir avuç kuru kayısı, kuru erik, kuru üzüm veya bal 1 yemek kaşığı.

Diyet

O zaman ne var, diye sorabilirsiniz, eğer tüm favori ve hoş olmuş yasaklanan ürünler? İşte birkaç örnek. Olarak kahvaltı: yağsız peynir, yoğurt ya da beyaz, ve onları istediğiniz gibi olabilir. En fazla üç kez bir hafta gelemez 150 gr kaş – yulaf, buğday ya da pirinç.


Öğle: herhangi bir taze sebze, haşlanmış yağsız et (tavuk, ördek ya da tavşan) ya da bir parça haşlanmış yağsız balık, bir dilim tam tahıllı ekmek. Akşam yemeği – katı vitaminler: sebze ve meyve yemekleri. Takip değil yabancı muz yiyin bizim elma getirecek daha fazla yarar.

Temelinde sadece yukarıda da siz etmek mümkün olacak, kendine menü 2 hafta. Açlıktan tam olarak olmaz. Ama uzun süreli eksikliği, yağ ve tuz diyet çalışmamasına neden olabilir vücut, bir bütün olarak, bu nedenle, daha uzun iki hafta oturup böyle bir diyet kesinlikle yasaktır! Ona geri dönmek sadece bir yıl. Temiz su, sen-ecek içmek boyunca diyet, mide doldurur ve köreltir açlık, ama onu susturur. Vücut gerektirir servisi olarak terk onun maliyeti yok (bu herkes için aniden karar elde etmek için hızlı sonuç reddetmek yemek ve içmek için bir su). Su metabolizmasında artırır, mide üretmeye başlar, mide suyu ve olmadığı için bu sindirmek için, sadece başlar, "kendini". Denemeyin gücünü kaybetmek, sağlık, kolay, dönmek zordur ve bazen mümkün değildir.

Bel

Tabii ki, çoğumuz bilir, ne kilo, ama arzu sunun kendinize, sevdiğiniz, zevk, üst, tüm, kadar, bir gün bir an gelir, ne zaman kilo olur hayati önem taşımaktadır. Geliyor o anda, zaman gerektirir o Diyet. Eksi 12 kg 2 hafta – bu, tabii ki, aşırı önlemler. Aslında bu bir diyet değil de bu girişimi büyük ölçüde dönüp bir tarafa doğru yaşam tarzı. Ama arzu yine bunu yapmak için, son derece, çok daha yavaş, accustoming kendi vücudu canlı ve sağlıklı bir yemek.

Umutsuzluk yok, bunun yerine 12 planlanan kilo kaybetmek biraz daha az. Bu özellikler vücudun bir vermek istemiyor ne birikmiş yıllarca ve özenle koyarak rezerv. Belki de, gerekir 14 ve 20 veya daha fazla gün, bir sonuca ulaşmak için. Süreç zaten başladı ve ister istemez vücut ayrılmak zorunda gereksiz kilo. Dışarı bir diyet gerekir yavaş yavaş. Unutmayın, her şeyi yapıyoruz yavaş yavaş – içmek için temiz su, yemek, sağlıklı gıdalar ve yavaş yavaş bırakın diyet. Yasaklanan ürünler aynı kalacaktır. Ama çıkış diyet listesine izin verilen ürünler mutlaka eklemek gerekir bitkisel ve hayvansal yağlar olan miktarlarda, gerekli olan vücudunuzun.

Su ve buz

Olması mümkün olsa da, birçok, algılama kolaylığı, vücutta olacak uygun olurdu tedavi ne yedikleri ve nasıl, yeniden değerlendirir, kendi yaşam öncelikleri ve geliştirecek yeni kurallar. Ve yine merak etmeyin diyet sırasında, sadece düşünce hakkında sonuç ve algılama zayıflama nasıl derttir. Canlı gibi, arkadaşlarınızla sohbet edin, dikkat edin yakın, daha sık yürüyün yürüyerek başlayın her güne bir gülümseme ile – bu önemli! Deneyin yapmak için her sabah doldurun. Basit birkaç egzersiz gibi hissediyorum hayat uyanır vücut. Kısacası, doğru kilo, kilo verme isterim.

11.08.2018