Nasıl kilo doğru ve etkili bir şekilde

Nasıl kilo doğru ve etkili bir şekilde

Nasıl kilo doğru ve etkili? Diyet oldu, doyurucu, lezzetli ve çeşitli. Ve yine bu ekstra ağırlık çıkarken hızlı ve kalıcı unutmadı yol önce senin güzel bir vücut. Belki şaşıracaksın ama doğru beslenme sadece %50 başarı kazanmaları coveted formları. Başka ne faktörler etkiler zor bir işlem mi?

Pekala, tuzaklar zayıflama

Mutlaka yap ölçümler sabahları. Gün boyunca vücut ağırlığı değişiyor: en düşük sabah, akşama doğru artar. Alırsın kesin sonuç edersen kendinizi tartın hep aynı anda (daha iyi uyandıktan sonra). Unutma, adet öncesi dönemde vücuda biriken suyu kışkırtır ödem.

Tut bağırsak tonda. Olanlar için uygun bir düşük kalorili diyet, sık sık kabızlık muzdarip. İçin bir sorunu önlemek için, her yemekten önce içecek bir bardak karbonatlı su ya da yeşil çay. Ye daha fazla meyve, çilek ve sebze.

Kendini suçlama nedeniyle aranan bir ağırlık. Her olay bir sebep ve bir sonuç. Önemli değil ne daha önce, ne yapıyorsun şimdi sorunu çözmek için.

Olmadan entegre bir yaklaşım bile en dengeli bir diyet vermez, istenilen sonuç.

Doğru zayıflama = entegre bir yaklaşım

Zor kendinizi tanıtmak için doğru bir zayıflama olmadan fiziksel yük. Sonuç bu durumda, göreli — sadece aynı kiloda sen, en iyi durumda, sorunsuz bir şekilde geçmek, başka, çünkü, enjekte formları sesi ve rahatlama ve cilt sıkın olmadan ideal ve geniş donanımlı bir yapı bulabilirler, ne yazık ki, gerçekçi değildir. Ama olsa bile, sen itaatkar takip tüm talimatlara beslenme ve fitness koçu, bir iş olmadan onların üzerinde zihinsel fotoğrafların tutmak varılan sana mükemmellik zor olacak (eğer mümkünse).

Birçok psikologlar: kök gıda feryat göre — sevgisizlik vücudunuza. Çoğumuz için ilginç: - ne o, vücudumuzun ona gerçekten ihtiyacınız var mı? Biz sadece yapmak için çalışıyoruz, onun gibi bize istiyorum, uygun altında kendi (veya başkasının) görünüm güzelliği hakkında. Bu arada zevk almak için kendi vücut sağlar, fiziksel aktivite: en sevdiğim spor, uzun yürüyüş ve td. İlgilen ne zaman sen denemek istedim neler, ama bir türlü tereddüt nedeniyle hoşnutsuzluk getirmek. Görünce, ne yapıyorsun, ne bedenin itaat — saygı artış.

Bu sorundan kurtulmak aşırı kilo kapsamlı bir şekilde yaklaşmak gerekir. Çalıştır: üç yönde ayar, diyet, egzersiz, olumlu bir iç kur. Böyle bir yaklaşım çok etkilidir, ve nefret, vücut yağ kalmayacak kararlı bir şansı yok! Kesilen kilo gidecek ve geri gelmeyecek ne beş, ne de elli.

Ve özgüven sonsuza kadar kalacak, çünkü iş üzerinde hiç bir iz bırakmadan geçer.

Etkili zayıflama baş başlar

Etkili zayıflama baş başlar

Vücudu yöneten akıl değil, tam tersi. Ve sen gelene kadar getir düzeni kendi kafasına arıza diyet önlemek olası değildir. Psikologlar özellikler gibi temel nedenleri aşırı yemek yeme.

Bir tatlı tedavi. Tutukluk stres, kek ve çikolata, sen de alırsın bir rahatlama. Ama çok kısa bir süre. İyi dolgu hayatı ile ilgili gıda pozitif. Sabah parkta koşu ya da iyi bir alışveriş içinde iki hesap kurtaracak seni karanlık bir ruh

Empoze kalıplaşmış. Sanayi zayıflama — çok karlı bir iş. İşte medyanın ve bize empoze görüntü anemik bayanlar ile gelişmemiş rakam bir genç. Ama sana ne bundan? Birkaç on yıl önce kanunları güzellik önemli ölçüde farklıydı bugün, evet, ve şimdi birçok kültür övmek neşeli burada chasers . Tek bir standart yok! Değil haz haline olurdu, gibi tüm — cihazlı, kişiliğinizi!

Güvensizlik. Bazen kilolu gösterir... güvensizlik içinde güçlerini. Yazarak kilo, biz ... uzanan bölgeyi, kendi kişisel alanı * vücudunu, örneğin, masaj ve pedikür — bakımı, vücut, biz daha çok onu sevmek, kendimizi güvende.

Vücut bellek. Kanıtlanmış: genetik düzeyde fiziksel «ben» bu bilgi dört kuşak. Üzücü bir deneyim atalarının, geçmiş açlık ve sıkıntı olabilir etkilemeye bizi zorlayarak yemek için gereksiz olsa bile, gerçek hayatta açlıktan değil, hiç.

Yavaş ve istikrarlı bir yarış kazanır

Sağlıklı bir oranda kilo kaybı — 0,5-1 kg / hafta. Süreç olamaz artırılması, aksi takdirde atıyorsun almak için sağlık sorunları. Çok önemli ve doğru bir çıkış yolu diyet. Zayıflama, yakan sensin, vücut yağ, ama hücreleri, onlar birikir, kalır. Ve bir ders sonra zayıflama döneceksin tanıdık bir yöntem, güç, yakında tekrar eski kilo alırsın. Vücut «sevmez» kaybedecek bir enerji rezervleri ve yapar onları her fırsatta. Tek yolu var bu tuzak önlemek, olarak anılacaktır etkisi yo-yo: dön eski bir büyük porsiyon, çünkü diyet yaparken miden alışık daha az hacim tüketilen gıda. İyi ilgilen olarak, yavaş ye ve daha dikkatli ye.

Mücadele ile iştah

Mücadele ile iştah

Yasak meyve tatlıdır, sopa sürekli diyetler, bilir bunu en iyi. Üstesinden nasıl özlem zararlı davranır?

Genellikle iştah neden lezzetli ama zararlı yüksek kalorili gıdalar.

Ve kendilerini vazgeçirmek onlardan o kadar kolay değil. Çabaları eğitim iştah bir şey benzer bir mücadele ile alkol ve nikotin bağımlılığı. Başlangıç için çalış terk olmadan mağaza açgözlü ürün, ama mutlaka bulun, ona faydalı değiştirme (örneğin, eğer bu çörek, değiştir onu ekmek bal ile). Tabii ki, ilk aşamada gerekecek çok zor, muhtemelen arıza. Ama zaten bir ay sonra senin için özlem gastronomi cezbeden, tadı da onların yerine yararlı olacak senin favori.

Başka bir yolu evcilleştirme iştah — en sevdiğiniz incelik kadar «yapamam.» Ertesi gün gözlemlemek için, ölçülü yeme, sonra otur bir diyet. Tercihen, sonra bunu 24 saatlik açlık (dahil su ve yeşil çay bal ile). Psikologlar, yeni bir alışkanlığı oluşturmak için gereklidir 21 gün. Ve aşırı düşkünlük, itiraf seninle değer kazandı, en iyi şekilde güçlendirecek bu alışkanlığı.

Sağlıklı diyet ipuçları

Kendini suçlamayı bırak çünkü arıza diyet veya atlama spor eğitim: kızların en çok tanınan, ulaştığı sonuçları deneme yanılma yoluyla.

Onlara sert kısıtlamalar — hiçbir kural onun menü kesinlikle tüm favori seninle güzellikler. Diyetisyenler daha iyi olduğuna inanıyorum haftada bir kez kendinizi şımartmak için küçük bir dilim ev yapımı pasta (zarar bel bu olmaz) daha bir uyum içinde bir depresif ruh hali yemek bütün pushdown pasta. Kullan, bizim ipuçları ve süreç diyet gitmek çok daha eğlenceli, ve en önemlisi, seni memnun edecek güzel sonuçlar.

Açık alanı! Ne zaman raflardan seni «baksınlar» cips, tuzlu fıstık ve tatlı kurabiye, zor günaha karşı. Kurtul tüm bu zararlı provokatör ve önemli bir yer belirle müsli, yoğurt, sebze ve tahıl ekmeği — şu andan itibaren, onlar en iyi arkadaşları ... ... rakam!

İnsanlar teşvik. Hani bir anekdot: mahkum koltuk, elektrikli sandalye, o yerleştirilir. Cezası ertelendi, kesinlikle yasaklamaktadır sipariş ona kilo. Ancak, bir ay sonra çıkıyor, o... iyileşti. Zavallı adam vermek başka bir ay ve o yanıt geçmek için kapı. «Sen kilo mu verdin?» -sormak. — «Uyaran eksikliği...» Tabii ki, ceza senin için bir tehdit değil, ama varsa çözümlenmemiş psikolojik sorunları, herhangi bir köklü değişiklikler yaşam bilinçsizce bağlı bir uygulamadır. Bu yüzden «bariz» teşvikler (güzellik, sağlık) her zaman çalışmaz. Eğer bu senin için bir fırsat, derin kaz. Belki formda tutmak yardımcı olacak bir rüya mı?

Başla bugün! İnan bana, sana ait tüm haftanın günlerini ve pazartesi daha iyi değil herhangi biri. Ne olacağını — yeni anticellulite programı, diyet, yürüyüş spor kulübü — şimdi yap bu kadar yarın, pazartesiye kadar, sonraki yaşam. Sen kilo kendileri için değil, «adam», bu nedenle, sorumluluk ve sen sadece önünde. Kendini aldatma -ana düşman herhangi bir başlangıçlar. Ol, tarafsız!

Ye bikini

Ye bikini. Bir Hollywood yıldızı bir röportajda paylaştı sadece bir sır, incelik: hollywood diva yemek yiyor... çıplak. «Bana yardımcı olur zamanında günaha karşı yemek için ekstra bir parça», tanınan bir oyuncu. Eğer böyle bir eksantrisitesi için değil, senin için, al bir kural masaya oturmak için değil şekilsiz ev, elbise, sevimli topeka ve vücudu saran şort: vurgulayarak şekli sezon mutlaka yardımcı olacaktır sana zaman durdurmak.

Kalıntıları — bir kadın var! İstiyorsan, ideal kilonuza ulaşmak, gözden geçirmek zorunda bazı kötü alışkanlıkları. Yemek son kırıntıları değil emin -durmalıyız o zaman hissedeceksin tok. Ve sakın rahatsız, poşet son beş fındık badem — sen zaten doymuş, bırak incelik yarın.

Sakın yeme bir kült! Hadi algıladıkları yemek gibi bir ödül ya da tedavi sorun. Çocuğun kendi kendine bu sadece bir şekilde almak için gerekli olan tatmin edici bir yaşam için maddeler. İnan, tüm bu kek, turşu turşu, füme hayır yararlı bir şey için senin vücudun. Ne zaman bir el uzanır için çikolata, akıllı, kendine «ikame tedavisi» -yürü biraz aşağıda, biraz su iç, bak bakan bir pencere ya da havalı bir slayt gösterisi olarak sevdiğiniz fotoğrafları bilgisayarda. İnan bana, bu basit teknikler çok etkili! Yap, aklımızla! Spor aktiviteleri sırasında ayakların yere bassın: açıkça odaklan egzersiz, bir sen şimdi yapacaksın. Hisset gerginlik ve kas gevşeme, hayal et, gibi alanı, yaptığın egzersizin, giderek daha gergindir. Bilim adamları kanıtladı: bu bilinçli yaklaşım spor eğitim onların verim artar 20 %.

Şimdi biliyorsun, nasıl kilo doğru ve etkili bir şekilde, küçük iş! Sadece bir başlangıç, sonuç değil neden beklemek çok uzun zamandır! İyi şanslar ince ve baştan çıkarıcı bir rakam!

11.08.2018