23 etkili kurulu kolaylaştıracak

nasıl evde kilo verin

En önemlisi, uzmanlara göre, koymak değil kendisi de büyük hedefleri ve seçmek için böyle bir diyet, getirecek eğlenceli.

Başka hiçbir şekilde kilo vermek uzun ve sağlığına zarar vermeden, daha az öncelik vermek, belirli ürünler ve spor yapmak. Ancak, birçok insan için başarısızlık, alışılmış modu güç haline gerçek bir işkence, makale söyledi BuzzFeed.

Baskı konuştuk uzmanları ile – sertifikalı beslenme uzmanları sağlıklı beslenme ve fitness antrenörler ve yayınladığı ipuçları tecrübesi, uzman, yapacak bir geçiş, yeni rejim için daha az acı, sonuç daha uzun ve kurtulmak açlık ve üzüntü. İpuçları tırnak uzmanları, hangi ile Tebliğ.baskı.

1. Ne yaparsanız yapın, uygulanmamalıdır, "detoks" ve "temizlik, vücudun"

"Onlar neden gerçek bir yıkım, vücudun ve gerçekten çok sağlıksız. Gıdalar önlemek için söz veriyorum kilo kaybı sonra "7 günlük detoks" veya "30 günlük bağırsak temizliği". Pazarlamacılar, bu ürünleri satmak sloganı altında, o kişinin sağlıklı. mutlu ve şirin bu gıdalar yedikten sonra. Tekrar etmekten usanmayacağım, temizler, sadece dengeli bir diyet, hangi izlediğiniz kalıcı"

2. Hiçbir yasakla kendine bir şey ürünleri

"Oluşturduğunuzda, yasaklanmış ürünlerin, onları istiyorum sürekli. Ve o zaman, eğer başarısız ve yemek bir lokma, görünebilir bir mekanizma "ben zaten her şeyi mahvettim, bu yüzden bitireceğim."dedi.

Bunun yerine, önce kendinizi izin yemek keyfini çıkarın. Ama bunu yaparken makul ve emin olun, gerçekten yemek istiyorum bu parça. Değil, çünkü sadece gıda yakınında ve ben ona ulaşmak"

3. Deneyin en az bir öğün yapmak daha sağlıklı

"Ben sık sık müşterileri ile yapmak istiyorum herşeyi. Bu sadece birkaç, ama çoğu gerekir bir şey ile başlamak. Kendinize sorun: "ben değiştirirseniz sadece bir öğünde, ne yani ben mi değiştirmek, bir daha beni etkileyecek mi?". Ve başlayın.

Genellikle en kolay değiştirmek kahvaltı, çünkü çoğu insan sadece görmezden ya da gösterir herhangi bir gereksiz güzellikler. En kolay yolu değiştirmek kahvaltı ve emin, dengeli protein, yağ ve karbonhidrat açısından, bu başlamak için bir yemek, iki yumurta, sağlayacak, gerekli proteinler ve yağ. Onları eklemek için bir parça meyve ya da yarım fincan kavrulmuş patates verecek karbonhidrat"

4. Geldiğinde egzersiz unutmayın: daha az – daha

egzersiz kilo kaybı için

"Bu şu anlama gelir: 1. Başlamayın hemen, ağır ve yoğun egzersiz. 2. Başlayın en az iki antrenman salonunda haftada sürebilir yani 3-4 hafta çalışmayın, hemen kendini loadıng 4-5 egzersiz haftada.

Bir kez vereceksiniz kendinize, ne-ebilmek yürümek haftada 2 kez düzenli olarak, bir sonraki üç haftada egzersiz ve tutun bu tempo en az bir ay önce, eklemek için başka bir gün. O zaman hızlı bir şekilde alışmak ve ayrılana salonu"

5. Yürüyüş yemek için bir kenara özel günler ve tatiller

"Ev pişirme dolayısıyla daha taze bir gıda genellikle daha fazla besin ve daha az kalori, daha, ta, ne yemek, bir kafede ya da sipariş eve"

6. Bir alışkanlığı oluşturmak için yapılacaklar listesi – egzersiz olmalıdır "bölümünde mutlaka izle"

"Birçok insan makyaj yapılacaklar listeleri bir gün. Ve onlar ayrımı "zorunlu" ve "mümkün". Ben etkili bir katkıda bulunmak için kendi egzersiz "bölümüne mutlaka" hangi amel olmadan çalışma hakkım yok yatmak.

Bence bu gerçekten yardımcı olur, çünkü değiştirmek için tutum eğitim, beyin başlar onların algıladıkları gibi zorunlu ve kaçınılmaz bir görev"

7. Deneyin dönüştürmek için değil, tüm çalışma tatili aperatifler

"Bir sürü insan, bir mola bir iş için bir şey vardır. Ve mutlaka açlık, ve sadece arzu kaçmak için masaüstü kısa bir süreliğine. Yemek yerine aç değilseniz, ayağa kalkın, biraz su iç, konuşun, iş arkadaşlarınızla ve işinizin başına dönün. Bu nedenle ve biraz uyuyun, unutun gıda aslında çok şey istedim"

8. Çalışın daha fazla düşünmek ne ise senin atıştırma ve neden o

"Önce düşün, ne fayda getiriyor atıştırma: deli? Deneyim zevk ya zevk? Korkuyorsun aç hissediyorum? Eğer yemek değil, açlık, evet, ve de çok yüksek kalorili gıdalar, düşük besin içeriği, düşünün çiğnemek. Daha hesaplı bir seçim atıştırmak değil sadece katacak ekstra kalori, ama aynı zamanda size dönecektir alışkanlığı var sadece ne zaman sen aç, ve bir ateşkes var, ne zaman tam anlamıyla, zaten yedi.

Başlayın, iptal edin en azından bir atıştırma – tercihen yediğiniz zaman sıkıntı çünkü ya inanamıyorum, ne iş gününün sonuna kadar daha uzun. Deneyebilirsiniz vazgeçmek için herhangi bir ek atıştırmak hemen, ama bu sesler, nasıl bir işkence, bu yüzden vazgeçmek için bir başlangıç sevilen tatlı barlar veya kurabiye yerine kuruyemiş, meyve vb."

9. Yapmayı deneyin su içecek

"Çalışın, yerine en az bir içki şeker (gazlı içecekler, meyve suları, kahve, şeker, vb.) bir gün bir su (ya da su, meyve, ya da normal maden suyu ile gaz için çeşitli eklemek için). Ve yavaş yavaş değiştirin ve tüm şekerli içecekler, su. Bonus olarak ideal, gelişmiş sindirim ve sağlık"

10. Egzersiz serbest ağırlık egzersiz

"Kardiyovasküler gibi ve zafer söz konusu zayıflama, ancak bir güç egzersiz size yardımcı kurmak kas korse, hızlandırmak, metabolizma, ve bu kalori yakmak yardımcı olacaktır. Eğer gerçekten sonuç istiyorsanız, ağırlık antrenmanı olmalı ve haftalık "mix" egzersiz"

11. İletişim maksatlı insanlar büyük bir güçle irade var aynı hedefleri

"Destansı bir toplum, insanların birlikte tek bir amaç ve hedeflere ulaşmak için birlikte. Yoksa ne insanlar izliyor, sizin zayıflama süreci, amacı, kolayca dönüşebilir hayalet – eğer bir hedef belirlemek ve onu tutmak için gizli, o zaman onu elde değil, bunu hiç kimse bilmeyecek.

Ama eğer bir takım olacak gibi düşünen, bu ilham kaynağı olacak, başarıya ulaşmak ve onlar hakkında övünmek"

12. Hakkında bilgi edinin standart porsiyon boyutları ile karşılaştırmak ne kadar yediğiniz

"Çoğu kişi farkında değil, ne kadar yiyip, gün içinde ne kadar kalori almak. Genel olarak, biz genellikle daha fazla yemek, daha fazla istiyorum ya da düşünüyorum. Yararlı ölçmek için, ne kadar gerçekten yiyorsun. Gerek tartmak yemeğini sürekli bu sıkıcı olabilir. Sadece bunu 1-2 gün anlamak için, ne kadar yediğiniz.

Örneğin insanlar, ne yenir (göz), bir çorba kaşığı fıstık ezmesi, aslında, sık sık yemek, iki ve daha fazla yemek kaşığı. Aynı şekilde et ve diğer ürünler, bir kez tartı, bildiğiniz, hangi tür vardır, örneğin, 200 gram et. Ve anlayacaksınız ne kadar yemek"

13. Satın herhangi bir havalı spor giyim

"Alın yeni bir çift koşu ayakkabısı için koşu ya da spor bir takım. Belki bu bir klişe ama işe yarıyor. Hissediyorum sırasıyla nasıl giyinmiş. Bu ek bir motivasyon yürümek, onların yeni şeyler".

14. Organize bir sabah için verdi bu enerji gün boyu, kurumun sağlıklı bir seçim

"Güne başlamak için önemli bir rol oynar sağlıklı beslenme ve saygı fiziksel modu. Benim tavsiyem – düşünmek ve planı oluşturmaya, sağlıklı bir sabah, destek olacak bir arzu sağlıklı bir yaşam için gün boyunca. Her zaman şarj sabah sağlıklı bir gün.

İlerleyin sabah 15 dakika, size yardımcı iyi hissediyorum. Bu-ebilmek var olmak çok basit bir şey gibi çay içmek için zencefil ile yapmak için herhangi bir egzersiz flamalar, 5 dakika ya dikkat nefes. Seçebilirsiniz meditasyon veya okuma".

15. Yiyin bir porsiyon yeşil sebze günde üç kez

sebze zayıflama

"En düşük kalorili ve en zengin lif ve diğer yararlı maddeler sebzeler. Onlar size daha hızlı tam hissettirmek ve iyi bir vücut için gerekli unsurları en iyi sunar"

16. Ekleyin minimal tedavi, bitkisel gıdalar diyet

"Bilinmektedir ki, neredeyse hiç kimse Amerika'nın yemek değil, yeterince sebze, meyve, baklagiller ve tahıl. Ama bu yemek en besleyici, bize verdiği duygu karşılamak gıda ve kaldırmak için yardımcı olur diyet daha az yararlı şeyler. Üstelik kullanımı daha fazla bitki besin olumlu etkiler, çevre ve hayvanlar. Biz bilinçli yapıyoruz alışkanlıklarında değişiklik, yarar, sadece bizi değil, bu iş için ekstra bir motivasyon için rulo değil bu yol"

17. Bunu yapmak için tatlılar değil elinizin altında

"Gerçek şu ki, yediğimiz her şey el altında düşme. Eğer her zaman elinizin altında olacak, zararlı yiyecek – biz onu absorbe edecektir. Eğer bir bölgede erişim her zaman lezzetli, doğal, minimum işlenmiş gıda, o zaman biz onu yapacağız emmek yerine çikolata ya da gofret. Yok sürekli geri tutmak, zaptetmek lazım sadece bir mağaza, ne zaman satın bir yemek bir hafta"

18. Koymayın kendinize bir hedef gibi bakmak istedim, koymak amacı – ne kadar güçlü, hızlı ve sportif hissetmek istiyorum

"Her zaman çok daha kolay bir egzersiz programı ile sopa, ben kendimi amacıyla güç ve güç yerine fiziksel parametreler. Ben bakıyorum, dergi egzersiz ve yazıyorum oraya bu göstergeler, garantili büyümek ve geliştirmek egzersiz sırasında. Ve ben görüyorum sürekli ilerleme, bu beni motive eder"

19. Daha fazla yemek, yağ

"Tamam, bu kulağa garip geliyor, ama çalışırken zayıflama insanlar bir hata işlemek, ortadan kaldırarak, diyet yağ neden olabilir, aşırı açlık hissi ve tahriş. Bu çok uzun ve zor bir diyet sopa ve bu başarının anahtarı. Ekleme sağlıklı yağlar tokluk hissi verir ve tutar tüketimi için gereksiz bir karbonhidrat ya da şeker. Ayrıca olasılığını azaltır, eğer gidersen bir diyet ile.

Deneyin tüketilmesi sağlıklı yağlar gün boyunca. Ben seviyorum ile güne başlamak için smoothies yeşil ürün ilavesi ile avokado, öğle yemeği eklemek için, fındık, salata, ikindi latte içmek ile zerdeçal"

20. Önlemek değil profesyonel yardım için

"Bulun, nitelikli, deneyimli, sevecen ve duyarlılık profesyonel ve vermek ile size yardımcı olmak için aşağıdaki adımları alışkanlıkları ve uygulamaları, entegre edilebilir ve hayatını zorlaştırmak için değil, sizin için zor ve yoğun bir hayat.

Yoksa tek bir "odak", bir verimli çalışması için her insan, her kültür, her yaşam durumu. Bu yüzden kaçmak isteyenler empoze size böyle "basit bir çözüm". Güzel insanları yönlendirmek, desteklemek ve hedefe ulaşmak. Onlar tutmaya yardımcı olacaktır yıllarda başarısız başlangıçlar, umutsuzluk ve hayal kırıklığı"

21. Getirmek, daha sağlıklı ve lezzetli yemekleri ev partileri

"Girişimleri kilo ile müdahale etmemelidir hobnobbing, akşam yemeği, ev yapımı akşamları yemek ve oyunlar vb. ile ilgili bir yemek. En kolay ne yapabilirim, ne zaman bir partiye gidiyoruz, nereye gelir ile gıda - giyin ve sebze. Sadece, değil mi? Bunun yerine odaklanmak ne sen masadan olamaz, odak ne kadar lezzetli, taze ve sağlıklı gıda için kullanılabilir"

22. Değil çalışın, mükemmele ulaşmak

"Hakkında "başarısızlıkları" düşünmek olarak değil, hataları da, ve gibi hakkında öğrenilen ve öğrendim dersleri. En kolay yolu ortadan kaldırmak için tüm girişimleri sağlıklı olmak için – bu mükemmellik beklemek, sonra düşmek, çaresizlik, yetersizlik nedeniyle bu hedefe ulaşmak. Deneyin tutum değiştirmek tüm süreç için – değil "kazanmak" ve "öğrenmek". Öğrenme sürecinde her hata bir fırsattır analizi yapılmış ve düzeltmek için fırsat her zaman. Bu nedenle, öğrenerek temel şeyler koyabilirsiniz kendinizi daha özel ve gerçek hedefleri, "mükemmellik""

23. Emin olun, yeni bir beslenme planı sizi mutlu edecek

"Eğer emin yaşayacaktır seçilen diyet, bakın ne başka bir görünüyor, uygun fiyatlı ve keyifli. Eğer diyet sizi mutsuz kılan, mümkün değildir, uzun bir süre onu gözlemlemek, ama eğer sağlıklı bir beslenme planı eğlenceli getiriyor ve değil yapar tabi ona bir ömür, o zaman yüksek bir olasılık, o sopa, bu planın uzun. Bu da tek yolu kilo vermek değil, kilo tekrar"

09.08.2018