En iyi diyet hızlı kilo kaybı için evde

Hafif bir kilo kaybı diyet – rüya bir milyon kadın. Birçok rüya, kilo vermek için değil, sadece kolay, ama aynı zamanda çok hızlı bir şekilde, 10 kg bir hafta ve hatta daha fazla.

Arzu bu oldukça kolay, ama oldukça mantıklı. Çünkü kişi kilo değil kısa bir süre. Orada birçok diyetler hızlı kilo kaybı için, okumaya değer en popüler seçenekler.

en iyi diyet zayıflama

Ama önce oturup ekspres diyet, değer anlamak ne dayalı, aynı veya farklı bir sistem. Ayrıca, beslenme kesinlikle tavsiye etmiyorum zevk için, bu sistemler düzenli olarak.

Nasıl kilo ile hızlı diyetler doğru

Altında hızlı kilo kaybı sık sık ima şiddetli kilo kaybı kısa bir süre için. Bu durumda, anlamak gerekir, ne ağırlık hızlı değişiyor nedeniyle aşağıdaki faktörler:

 1. İhlali su dengesi. Vücut oluşur, yüzde 60 su. Kilo fazla 1 kilo, haftada bir göstergesidir kaybı vücudun su değil, yağ kütlesi;
 2. Bağırsak hareketi. Açıkçası, bağırsaklarda büyük miktarda varsa, sindirilmemiş gıda artıkları, onların ağırlık ulaşabilir 10 kg. Diyet amaçlayan bir bağırsak temizliği, için elverişli olduğu sonucuna vardı cüruf, ne pahasına ve elde hızlı kilo.

Kaybı yağ kütlesi oluyor çok yavaş. Bu nedenle, hızlı diyet, vermek için değil eğilimindedir somut bir sonuç kilo kaybı. Geri yükledikten sonra, su dengesi ve dolum bağırsak ağırlığı tekrar döner.

Önemli değil, sadece hızlı bir şekilde kilo, ama aynı zamanda güvenli. Bunu yapmak için, doğru tüm kurallarına uygun, hızlı diyetler.

 1. Eşleştirme uzmanı ile. Tamamen sağlıklı insanlar için değil, herkes bilir, onların sağlık sorunları. Başlamadan önce, sopa ya da başka güç sistemleri, takip yaptırmak için doktora danışmak diyetisyen, onunla görüşmek golleri diyet.
 2. Çoğu durumda, hızlı bir sonuç verir mono, bunların tabi uzmanlar, bir multivitamin almak. Bu sayede vücudun sınırlı bir güç kaynağı almak tüm mineraller ve yararlı bir madde.
 3. Yüksek verim göstermektedir diyet ile birlikte fiziksel aktivite. İsteğe bağlı atmak, spor salonları ve spor kulüpleri, daha, tüm özel fırsatlar. Yeterli vazgeçmek asansör ve kaldırma istenilen kata, yürüyerek ve toplu taşıma araçları ile seyahat çalışmak yerine doğa yürüyüşü.
 4. Önemli bir nokta, doğru bir çıkış yolu diyet. İçin vücuda zarar vermeyen, geri normal beslenme maliyeti yavaş yavaş. Bu izin vermez gitti kilogram dönmek. Tercihen sürekli sopa dengeli beslenme kurallarına yemek.

En hızlı diyet birleştiren bir azalma kalori alımı. Bu kas kaybına neden olur, çünkü vücut enerji alır, yani kas.

Eksikliği tuz birçok diyetler neden olan geçici dehidratasyon. Bu sorunları günah diyet tuzsuz. Kas korumak için sırasında zayıflama, yeterli miktarda tüketmek gerekir protein. Ve ılımlı bir miktar tuz, bir sorunu çözmek için dehidratasyon.

Etkili diyet, hızlı zayıflama

Hızlı ve etkili bir şekilde kilo azaltmak için kısa bir süre izin iki popüler diyet:

 • kefir;
 • karabuğday.
kefir zayıflama

Kefir seçeneği mükemmel sonuçlar gösterir, bu mayalı içecek düşük yağlı sağlar gerçekten kilo kaybetmek için haftada 7 kilo. Özellikle belirgindir sonucu insanlar, kimin ağırlığı önemli ölçüde aşıldı normal bir rakam. Bu durumda, bu sistemi desteklemek kolayca evde.

Diyet yoğurt, basit ve ucuz. Onun özü amacı, her 2-3 saatte bir içki, bir bardak yoğurt. Sadece bir gün gerekir en fazla 1,5 litre içecek. İki künt atakları açlık sağlayacak basit bir su.

Karabuğday diyet gösterir, güzel sonuçlar, bu en popüler mono-diyet. Bu irmik çok faydalı ve lezzetli, ama hazırlanan bu zayıflama amacıyla değil, her zamanki gibi. Bir bardak karabuğday dökülür kaynar su kapasitesi, servis kapak ve kalacak bir gece.

Bu pişirme seçeneği seçili tesadüfen, o tutmak için izin tüm yararlı maddeler, gerekli vücudun normal işleyişi için. Bir karmaşa var, her zaman görüntülendiğinde, açlık. İçecekler tüketilebilir – bitkisel çaylar ve yeşil şekersiz, normal su.

Bu iki hızlı diyet oldukça etkili bir kompleks. Birçok elde iyi sonuçlar yiyerek, buğday, yoğurt ile. Değer deneme ile bu diyetler insanlara olan SİNDİRİM sorunları. İçme bol yoğurt sırasında sağlık sorunları.

Diyet, diyet olmadan: zayıflama kısıtlama olmadan

En sağlıklı seçenek oldu ve hala zayıflama olmadan doğal olmayan diyet kısıtlamaları ve ani vardiya yaşam tarzı. İçin vücudun tepki zayıflama gibi stresli bir durum, gerekli getirmek için tüm aşırı yağ ve su doğal bir şekilde. En hızlı ve etkili masaj R-Sleek.

Bu masaj genellikle insanların tavsiye, sağlık durumu veya herhangi başka bir nedenle değil, bir diyet. Sonuç ve ders kredi çıkıyor, aynı, gibi, sonra, tam bir zayıflama. Ortalama olarak, ders başına 6 ila 10 yordam giyim boyutu azalır 1-2 birim.

er-slick zayıflama

Er-slick görüntüler vücuttan fazla sıvı ve metabolik süreçleri harekete geçirir. Bu şekilde oluyor doğal kurtulmak gereksiz vücut “balast” zararlı etkileri olmadan kaslar yanlış diyet kaybolur ile birlikte yağ mevduat neden olduğu için.

En iyi diyet hızlı kilo kaybı için

Efsanevi hollywood diyeti hala zevk büyük bir sevgi kadın. Bir efsane vardır, bu sistemde ince ünlü sanatçılar ve Hollywood – Rena Zellweger, Catherine-Zeta Jones, Nicole Kidman. O ya da değil, şimdiye kadar bilinmeyen, ama şaşırtıcı sonuçlar elde edilen hollywood yıldızları çizerek kafasını kilo vermek isteyen.

Özü bu diyet oluşur önemli bir azalma alımı 800 kcal günlük ve özel durum diyet yağ ve karbonhidrat. Doğal olarak, fiziksel aktivite söz konusu olamaz, böyle bir kalori pek yeterli bakımı için sadece normal bir yaşam.

Bu protein seçeneği güç temelinde içeren protein açısından zengin gıdalar. İzin tüketilen et, balık ve deniz ürünleri. Tamamen dışındadır diyet tüm baharat ve alkollü içecekler. Başlangıçta menü bu sistem figürlü ağırlıklı olarak deniz ürünleri, gıda, tanıdık bir yıldız.

Şu anda hollywood diyet önemli ölçüde mutasyona uğramış, uyum sağladı altında gerçekleri sıradan bir adam. Ürün bileşimi ve kalori önemli ölçüde farklıdır, ancak bu etkinliğini yeterince yüksek kalır. Ona sopa gerekir, daha fazla yedi gün.

Kahvaltı bu sistemde yoktur. Diyet öğle ve akşam yemeği için oldukça yetersiz. Örnek menü öğle yemeği yapın:

 • haşlanmış yumurta salatası, domates, kahve;
 • haşlanmış bıldırcın yumurtası, greyfurt;
 • sebze salatası ve yumurta;
 • meyve salatası;
 • haşlanmış göğsü, narenciye, çay.

Akşam yemeği için hazırlanabilir:

 • peyniri çay ile;
 • haşlanmış sığır eti ve salata salatalık;
 • balık buğulama, salata;
 • salata, meyve.

Hızlı kilo kaybı için diyet karın ve yan

Zayıflamak için hacim uygun özel bir hızlı diyet, bir belirli ilkeleri. En iyi etki için değer aşağıdakilere dikkat edilmelidir:

 1. Oluşturmak için bir negatif enerji dengesi takip sert tüketilen gıda miktarını sınırlamak.
 2. Artırmak kalorili diyet. Bu durumda, gerekir kalori sayısını hesaplamak için gerekli olan, normal bir organizmanın yaşam.
 3. Denge diyet. Koruyarak güç gerekir içecek vitamin-mineral kompleksleri.
 4. Beslenme olmalı, sık sık ama az porsiyonlar. Zorunlu geçerli fiziksel yük.
diyet zayıflama

Döneminde otelinde diyet vazgeçmek gerekir içme, şekerleme ve tatlılar, beyaz pirinç ve patates, alkol ve gazlı içecekler, fast-food ve konserve gıda, yarı mamul ve hazır mağaza soslar ve meyve suları. Mümkünse, değer vermek yasaktır.

Başlamadan önce, diyet, zayıflama, karın ve yanal yapılmalıdır hazırlık çalışmaları aşağıdaki gibidir:

 • her adım ve her gün kesinlikle olmalıdır boyandı. Varsa, aile, değer, kesinlikle ayırmak güç tanımlayarak, ne olacak zayıflama kadın;
 • satın alma ürünleri ele alınmalı ve önceden herhangi bir günaha satın almak gereksiz;
 • önceden gerekir, sahibi günlük olarak kaydedebilir ve bunun ilk verileri ve ayrıntılı bir menü gününde de elde edilen sonuçlar. Mümkün yapıştırın fotoğraf ve yapmak tüm soru ölçümler.

Olumlu bir tutum gereklidir! Anlaşılması için, bu diyet değil, ağır bir görev, ve gelmek için yeteneği yeni.

Uygulamadan önce herhangi bir katı bir sistem gerekir, bir doktora başvurun.

Gıda sınırlamalar bu sistemde büyük, bu nedenle tavsiye edilmez sadık bir sağlık sorunları.

Örnek bir günlük diyet olabilir aşağıdaki:

 1. Kahvaltı: portakal ve yoğurt, süzme peynir ve bir elma.
 2. Öğle yemeği: sebze çorbası, yumurta ve peynir.
 3. Akşam yemeği: haşlanmış sığır eti ve fasulye, deniz ürünleri ve salata salatalık.
 4. Aperatifler: meyve.

Sıkı bir diyet hızlı kilo kaybı için evde

Evde hızlı bir şekilde atmak için 3 ekstra kilo için üç gün ile, hızlı bir diyet. Onun menü özellikleri:

1 günde kaç öğün yemek bölünmüş bir fırında folyo tavuk. Cilt tüketilmesi olamaz.

Günde 2 – üç doz yenen bir parça haşlanmış dana eti (300 gram).

3 gün içme. İçki sadece şekersiz kahve.

Verim diyet çok yüksek, ama üçüncü gün hissediyorum baş dönmesi ve halsizlik.

Benzer bir sonuç almak için, bir sopa, üç günlük bir vejetaryen diyet. İlk ve son günlerinde diyet mevcut sadece sebze taze ve pişmiş olarak ve sebze suları, diyet, ikinci gün meyve içeriyor. İçme çaylar ve bitki çayları, kahve.

Diyet hızlı kilo kaybı için 10 kg

Ani kilo kaybı, sık sık olur, azalma değil, bu vücut parçaları ihtiyacınız var. Silmek başlar yağ ile yüz ve göğüs, kalça, ve daha sonra kilo vermek, göbek ve bacak.

Bir sonuç almak için 10 ve daha fazla kilo bir hafta için özel dikkat etmelidir fiziksel stres ve masaj sıkıntılı yerler.

Gereksiz yere hızlı yanan yağ mevduat neden olur, geçerken, sıradan bir güç onlar çok hızlı bir şekilde geri döndü. Gerekir uzun bir süre için dışarı benzer diyetler vücut için başardı alışmak, yeni bir ağırlık. En popüler diyetler hızlı kilo kaybı için 10 kg şunlardır:

 • Tembel diyet. Bu en basit yolu temizlemek için yağ mevduat dar alanlarda gerektirmez sıkı kısıtlamalar. Ağırlık azaltma pahasına tüketen büyük miktarda su.

Özü, amacı, içme uyandıktan hemen sonra ve yemekten önce en az bir bardak su için. Tüketilebilir limon suyu, yoksa mide problemleri.

Kullanmak daha iyi arıtılmış su, maden gaz olmadan. Günde edilmelidir içme su yaklaşık 3 litre. Diyet ay sürer, ama ilk sonuçlar fark edilir zaten ilk hafta sonra.

 • Yaygın bir diyet hızlı eylem – diyet karbonhidrat olmadan. Doğrudur, 10 gün onu sopa tavsiye edilmez. Onun özü şudur sayısını azaltmak için karbonhidrat, diyet, temel menü oluşturan proteinli gıdalar.

Bu sistem sayesinde kilo vermeden kas kütlesi, çünkü diyet büyük miktarda proteinli gıdalar – et, yumurta, süzme peynir. Zaman onu korumak gerekir içmek için bol su protein daha iyi öğrenilir.

Hafif bir diyet hızlı kilo kaybı için

hafif bir diyet hızlı kilo kaybı için

Değer merak ediyorum, var mı prensip olarak hafif bir diyet? Çünkü herhangi bir diyet öneriyor azalmış kalori alımı veya azaltılması, tüketilen gıda miktarı.

Kolayca takip sistemi olan çok kısıtlamak beslenme insan. Onlara kullanılan basit ürünler bulmak için en yakın mağaza.

Adam dayandı güç ve kolay bir acı değil. Hangi diyet denebilecek bir ışık?

Hafif bir diyet odaklanmak gerekir güvenli bir kilo değil daha 3-4 kg / ay. Böyle bir zayıflama yavaş, ama etkili. Örnek menü kolay diyet kilo kaybı için özellikleri:

 1. Sabah: yulaf ezmesi su ile doğranmış meyve (armut, elma), bir fincan yeşil çay;
 2. İkinci kahvaltı: bir bardak ayran veya yoğurt;
 3. Öğle yemeği: çorba-püresi sebze suyu, salata buhar balık, meyve suyu;
 4. Ara öğün: bir meyve veya bir avuç fındık;
 5. Akşam yemeği: grecia haşlanmış salata ile sebze.

Anlamak önemlidir porsiyon boyutunu tek tek seçilmelidir, ama bir miktar et veya garnitür geçmemelidir 250'de Bir kişi için kullanılan bol miktarda gıda alınmalıdır yazmaya nedeniyle sebze, yavaş yavaş zayıflama miktarı.

Bu sayede mide küçültmek. Yararlı yemeklerden önce su içmek, bu sayede daha az yemek ve yeterince hızlı.

Önemli bir nokta – koruyarak sıkı kısıtlayıcı diyetler zayıflama dikkatli, nasıl çalışır, bağırsak. Bunu sağlayacak olan etkili bir temizlik ve gereksiz sorunları önlemek.

Hızlı diyet boyunca kısa bir süre için hazırlamak için şekli önemli bir tarih. Ama bu, daha ziyade, acil önlem ve sık sık başvurmak değmez, çünkü eksileri kısıtlayıcı bir beslenme önemli.

09.08.2018