Tüm kilo vermek için nasıl, evde

Kız ölçer bel

Zayıflama biraz çaba gerektirir. Kime bir şey verilir bu daha kolay, biri zor yeniden tanıdık bir ritim modu. Herhangi bir durumda, imkansız kilo vermek için herhangi bir çaba olmadan.

En sık azaltmak için kalori eklemek, fiziksel aktivite, tedavi, belirli bir sağlık sorunu.

Düzenlemek için hızlı ve nispeten kolay bir zayıflama ve evde varsa bilmek değiştirmek, günlük alışkanlıkları.

Aşırı kilo kurtulmak için yardımcı olacak doğru menü, düzenli egzersiz, özel ürünler, ve uyum, diğer öneriler.

Zayıflama evler: efsane ya da gerçek

Hızlı kilo vermek ve sağlığına zarar vermeden ve evde. Mutlaka bir spor salonu, diyetisyen, işe koç.

Kuşkusuz, böyle bir yaklaşım daha etkili olacaktır, çünkü uzmanlar kurmaya yardımcı beslenme, egzersiz, tanımlamak özellikleri, vücudun rehberliğinde istediğiniz yol, ama sürükle işlemi ile ölü noktaları azaltmak için yağ boşlukta ve kendi olabilir.

Ev yapımı zayıflama etkili olacak tabi dizi önerileri. Bazı ipuçları işlemini başlatmak, ve diğer olayları ortaya çıkarabilir ampirik olarak.

Daha da önemlisi, mutlaka dikkate alınması gereken vücut özellikleri, örneğin, tek başına yeterli kalori azaltmak, %10 başka bir gerekli daha ciddi bir sınırlama.

Ev zayıflama sağlığına zarar vermeden gerekli seri yaklaşım:

 • analizi, menü ve tüketilen ürünler;
 • yeni oluşum gıda sepeti;
 • kademeli açma egzersiz;
 • dövme modu bulunuyor;
 • sorun sağlık sorunları.

Tüm bu kompleks elde uzun vadeli sonucu, durumu iyileştirmek ve anahat sonraki ilerleme. Ama sen-ebilmek başlamak ile daha küçük, örneğin, temizlemek diyet basit karbonhidratlar, en azından akşamları, daha sonra yeni öğeler eklemek, yavaş yavaş.

Önemli bileşenler ve koşullar: doğru ve etkili bir şekilde hazırlanmak kilo ev

Öncelikle anlamak gerekir, başlamak için doğru zayıflama (özellikle büyük bir ağırlık) çekmek için etkili bir zayıflama programı bir ay, hatta daha uzun bir süre. Yani, ilk şey yapmak zorunda, ‒ planı sonraki adımlar.

Kategori ayrılmış ürünler

Düşünün aşağıdaki noktaları:

 • hangi gıdalar normal besleyici bir diyet daha iyi temizlemek ya da değiştirmek için diğer;
 • izin verip bütçe satın almak için bazı yararlı ürünler veya alternatif bulmak için (örneğin, kırmızı balık yararlıdır, ama herkes gelemez tüketilmesi düzenli olarak);
 • nedenleri bulmak, düzenli stres ve denemek ve onları ortadan kaldırmak için;
 • oluşturmak için örnek günlük rutin, zaman bulmak için denemek için akciğer egzersiz (ilk aşamada);
 • sökmeye popüler ipuçları ile ilgili özel egzersiz ve gıdalar, örneğin, kullanımı, zencefil birkaç metabolizmasını hızlandırır;
 • varlığını değerlendirmek için tıbbi kontrendikasyonları yemek ürünleri bir dizi.

En iyi araç başında zayıflama ‒ bilgi vasıflara. Kilo vermek gerektiğini net bir şekilde anlamak, ne yapacağını ve hangi yönde hareket edecektir.

Koymak amacı

Önce hızlı bir şekilde kilo vermek için evde, gerek hedef koydu.

O-meli var olmak sadece bir arzu sıfırlamak biraz kilolu olabilir, ama daha belirli.

Önce düzenlenen tartım, sonra ölçümler vücut başlar ve düzen.

Dikkat! Her zaman yeterince değerlendirmek için sadece ağırlık. Daha uygun bir gösterge olacaktır santimetre, yani bel, kalça ve diğer vücut parçaları. Kendinizi tartın ve ölçülecek gerekir ve aynı zamanda, örneğin sabah haftanın belirli günlerini.

Maç için motivasyon kaybetmek ağırlık için kolay oldu

Doğru bir zayıflama başlar motivasyon. Ve herkes kendi ilgi alanları. Bir ilgi, sağlık durumu, birileri yine “girmek”, yeni bir kot pantolon.

Değer seçmek için motivasyon, uğruna mümkün olacaktır takip, sınırlama fiziksel yük ve zorluklar.

Atmak aşırı kilo, gerçekten isteyen değil, bu, başarılı olmak olası değildir. Eğer eksik motivasyon, büyük olasılıkla, eksik ve ilerleme.

Nereden başlayacağınızı zayıflama: entegre bir yaklaşım önemlidir

Kız egzersiz sonrası

Herhangi bir tedavi amaçlı sıfırlama aşırı kilo, giymek zorunda karmaşık bir karakteri vardır.

Tavsiye yazma planı dikkate yetenekleri ve hedefleri, örneğin, ilk haftadan başlamak gerekir içmek için iki litre su bir gün ve azaltmak için basit karbonhidratlar, kilo bir kilo.

Sonra, ikinci hafta başlar tam hesaplama kalori alımı, bunu kademeli ayarlama kabaca, gerekli değer ve benzeri.

Nadiren kim yönetir yenilemek alışılmış modu, doğru yönde önemli ölçüde. Önemli olması planlanan eylem sırası zayıflama, evde biraz ders, hangi daha sonra takip edecek.

İlk olarak da anlamak gerekir, ne itme, ne yapmak için ilk adım için oluşturma modu ve ev. Gerek açıkça tanıtmak için bir eylem planı yazmak ve takip etmek.

İçinde birincil eylem genellikle düzeliyor modu, azalır, basit karbonhidrat ve zararlı yağlar, ve daha sonra planlanan diğer etkinlikler.

Yemek: ne var kilo vermek için

Oluştururken bir eğitim planı dikkate almak gerekir, hangi besin içeren bazı ürünler, öğrenmek, saymak, kalori hazır yemek, glisemik indeks, öğrenmek var, günün hangi saatinde.

Ana ürün olan değer saymak için onun iyi bir diyet içerir:

 • sebzeler, hemen hemen herhangi bir sayıda;
 • meyve, özellikle daha az şeker içerir, ama bunların sayısı abartılı olmamalıdır;
 • balık yağlı ve yağsız;
 • yağsız et;
 • deniz ürünleri;
 • hububat ve diğer kompleks karbonhidratlar günün ilk yarısında;
 • soya ve baklagiller.

Bu ana omurga, bir-meli var olmak temel bir diyet. Diyet-meli var olmak farklı, dahil olmak üzere, yeterli miktarda protein, sağlıklı yağlar ve kompleks karbonhidratlar.

Kız ısınma

Planı, aktivite ve egzersiz, yardımcı ekstra ağırlık kurtulmak

Yoğun zayıflama sağlığına zarar vermeden mümkün etkinleştirildiğinde, günlük rutin egzersiz.

İlle de bir spor salonu katılmak ya da yorucu saatlerce koşmak, atlamak için bir ip ya da şınav tam bir kaybı kuvvetleri. Ders olmalıdır ölçülen, yük artacak yavaş yavaş.

Sen-ebilmek başlamak ile bir günlük ücret dahil olmak üzere, basit bir doğa yürüyüşü yürüyüş, egzersiz. Yük yavaş yavaş artar, sonra vücut alışıyor ona. Spor ‒ bu güçlü bir araç, bir yardımcı olur kilo döken, ama yük her zaman için yeterli olmalıdır, seviye eğitim.

Dikkat rejimi

Modu da önemli bir rol oynar kilo kaybetme. Kurulması doğru günlük rutin azaltmaya yardımcı olur stres oluşumuna doğru hormonal arka plan, metabolizma.

Bu yol daha hızlı kilo kaybı gibi doğru akan vücutta süreci yardımcı oluşumunda sağlıklı bir vücut.

Doğru rejimi kilo vermeye yardımcı olur ve çok güçlü. İlk etapta nedeniyle üretimini azaltan kortizol, sözde “stres hormonu”, fazlalık olan yok bir kas ve katkı birikimine yağ.

Etkili zayıflama ürünleri

Etkili zayıflama yöntemleri kadınlar ve erkekler için her zaman size karmaşık gibi olanakların tadını çıkarabilirler. Gibi ayarlanabilir tüm süreci, ulaşmak, gerçekten etkileyici bir sonuç.

Ama bazı anlar, yardımcı olabilecek sıfırlama, gereksiz kitle, ama temel değil. Örneğin, yardımcı olur kilo vermek için bazı halk yöntemleri, katkı maddeleri, ama azalma yüzde yağlı bir tabaka olabilir ve onlar olmadan gerçekleştirmek.

Ama hiç biri etkili zayıflama, umut verici hızlı sonuç getirecek olmadan kullanım uyumluluk genel kurallar. Modu, beslenme ve fiziksel aktivite olmak zorunda temeli ve takviyesi gerekir olarak kabul takviyesi.

İnce bel

Güçlü bir ek için yağ yakma

Pazara sunabileceği birçok katkı maddeleri, yardımcı olacak bir kilo kaybı.

Bu çeşitli diyet Takviyeleri içeren bileşenleri, hız teşvik metabolizma, sindirim ve benzeri.

Temel etkili katkı maddeleri içerir:

 • kafein. O sadece neşelendirmek yardımcı olur, ama aynı zamanda metabolizmayı hızlandırır. Ama değmez yalın, kahve ya da hap, kullanımı, ılımlı olmalıdır. İle ilgili sorunlar varsa, kalp veya sinir sistemi onu tamamen dışlamak için daha iyidir;
 • l-karnitin. Bu katkı için çok yararlıdır kalp ve vücut yardımcı olur, enerji kullanımı, yağ değil, diğer kaynaklardan;
 • farklı yağ brülörleri. Onlar vücut ısısını yükseltmek veya yardımcı bölünme yağ. Kullanmadan önce okumanızı öneririz kontrendikasyonlar;
 • diyet lifi. Eğer yetersiz geliyor ürünler, örneğin, kilo vermek yiyor ve çok az sebze, değer olarak ekleyerek Bada sağlayacak kurmak için sindirim.

Orada daha birçok farklı takviyeleri, her biri için söz hızlı bir şekilde yağ azaltmak tabaka çaba olmadan. Ancak tedavi için bu sözler çok dikkatli. Olmadan kurulması diyet ve rejim hiçbir ek besin Takviyeleri yardımcı olmaz kilo vermek.

En etkili kocakarı ilaçları zayıflama

Yanı sıra, birçok diyet takviyeleri vardır ve halk ilaçları zayıflama, en etkili zor, çünkü hepsi var, kendi özellikleri, avantajları ve dezavantajları:

 • zencefil. Yiyerek bu kökü çay ve diğer içecekler, biraz metabolizmayı hızlandırmak;
 • yeşil çay vücuttan aşırı sıvı görüntüler, mücadele için yardımcı olur şişliği;
 • narenciye, özellikle greyfurt, teşvik, metabolizmayı hızlandırmak için;
 • keten tohumu temizleyecek, mide, bağlantı kurmak mikroflorası;
 • çeşitli cholagogue, örneğin, mısır püskülü, çim knotweed.

Ayrıca, aynı zamanda en hızlı ve en etkili yollarından atılımı vücuttan aşırı sıvı olarak kabul edilir banyosu. Aksine herkesin sapıklık, doğa yürüyüşü, buhar odası, yardımcı yağ yakmak doğrudan, ama şişliği ile başa çıkmak için hızlı bir şekilde.

Hızlı zayıflama yöntemleri sağlığına zarar vermeden

En etkili zayıflama yöntemleri her zaman var kapsamlı bir yaklaşım. Kilo vermek ve kolay bir açlık, ama eğer söz konusu yöntemler, güvenli ve sağlıklı, daha iyi bir çare daha nazik yaklaşımlar.

Önemli! Daha hızlı kilo vermek, sadece, ayarlanabilir güç modu ve karar sağlık sorunları. Fiziksel aktivite, ideal kombinasyonu kardiyo ve vücut geliştirme, izin elde etmek için uzun süreli bir sonuç için en azından kısa bir süre.

Meyve ölçekler

Ekspres diyet

Sıfırlamak için birkaç kilo bir kadına veya bir erkeğe boyunca hızlı bir diyet.

Ama onlarla dikkatli olmak gerekir ‒ sadece seçmek için güvenli gıdalar ve kaçınmanız açlık.

Seçeneklerden biri ‒ protein diyeti. Hizmet için hızlı bir şekilde kilo.

Tüketilen gıdalar, ağırlıklı olarak protein içeren ve çok faydalı bir yağ, örneğin:

 • kahvaltı: 3-4 yumurta akı ve biraz sebze;
 • atıştırma: bir protein shake;
 • öğle yemeği: 200 gram balık;
 • atıştırma: az yağlı peynir;
 • akşam yemeği: 200 gram tavuk göğsü ve sebze.

Önerilen diyet dahil biraz keten tohumu yağı ve katkı maddeleri içeren sağlıklı yağlar, onların eksikliği olumsuz etkileyebilir hormonal arka plan üzerinde.

Güvenli bir şekilde kilo vermek için bu diyet değil, uzun bir süre, yaklaşık bir hafta veya biraz daha fazla. Sonra diyet dahil biraz karmaşık karbonhidrat. Kilo gidecek, fark, gibi, tüm enerjisini vücuda almak zorunda olacak, sadece yurtiçi hisse senetleri.

Kilo kaybı programı bir ay

Zayıflama yöntemleri için 2 ay ya da bir ay olmalıdır kompleks. Hızlı bir şekilde kilo vermek için sadece çok yönlü bir yaklaşım.

Planı içermelidir:

 • gıda, planlanan dönem dahil olmak üzere, kademeli olarak azaltılması kalori;
 • egzersiz ve ilerleme;
 • faaliyetleri, özellikle mod.

Ayrıca önerilen yol analizi alınan katkı maddeleri, kayıt heyecanını alımı ve verimi için, daha sonra anlamak ne çalışıyor ve ne değildir.

Sırları zayıflama beslenme

Beslenme, ne de bir duyurulan “süper araç” zayıflama etkin bir şekilde ilgisi olmayan en basit öneriler ile ilgili olarak beslenme, fiziksel aktivite ve mod. Gerçek zayıflama daha kolay göründüğünden, istediğiniz gibi yönlendirmek vücudu yolda kaçınarak oruç ve diğer verimsiz bir yöntem.

Ev egzersiz

Jillian Michaels, koç

Yazar teknikleri, evde egzersiz programı ve antrenör Jillian Michaels inanıyor kilo ziyaret etmeden spor salonları ve hatta diyetisyenler, eğer merak amacı gerçekleştirmek için temel öneriler. En önemlisi, kurmak için bir beslenme ve düzenli bir egzersiz, bu durumda ilerleme uzun sürmüyor.

Pierre Duke, diyetisyen

Fransız beslenme uzmanı ve yaygınlaşmasında sağlıklı beslenme inanıyor kilo ve evde. Ayrıca, onun görüşüne göre, herhangi bir zayıflama başlar gibi, bir kez ev, kurulmasında bir diyet, başarısızlık, kötü alışkanlıkları ve kurulması modu. Böyle bir yaklaşım, en etkili, ve eğitim süreci olacak zaten ikincil.

Bir başka popüler bir beslenme uzmanı ile çalıştı birçok ünlü sanatçı, danışmanlık başlamak için ile kilo revizyon alışılmış ritmi uzunluğu, mod.

Ama, onun görüşüne göre, en sıkı diyet etkili olacaktır, karşılaştırma yapı ile uygun bir diyet, bir dahil olabilir ve bazı nispeten zararlı ürünler, ancak sınırlı miktarlarda. Keskin bir reddi tüm «güzellikler» tehdit sonraki bina arıza ve daha büyük bir ihlali diyet.

Temel bulgular

Kilo vermek ve bir ev, doğru ve etkili bir yaklaşım bu konuda yardımcı temel öneriler: takip kalori, bol su içmek, sebze, protein, gıda ve benzeri. Bir günlük tutun beslenme ve egzersiz.

Mutlaka kendinizi hızı sıkı bir diyet sonucu elde etmek için.

Etkisini güçlendirmek için kullanabilirsiniz ev yapımı egzersiz, bir takım sağlık sorunları, özellikle hormonal arka plan, ve açmadan diyet ürünleri bir dizi hızlanan metabolizma, örneğin, greyfurt ve zencefil.

11.06.2020