Etkili oruç gün zayıflama: kanıtlanmış seçenekleri

Günümüzde birçok yolu vardır kilo kaybı için. Bu genellikle karmaşık, uzun vadeli bir diyet, katılımcı sıkı kısıtlamalar. Bu nedenle, onlar vermeyin iyi sonuçlar, insanlar sinirli ve başlamak zorunda önce. Kim istemiyor, tahammül başvurdu sözde tahliye gündür. Onları kolay dayanabilir, ama aynı şekilde onlar yardım olmadan çalışma şeklini korumak. Varyasyon bir sürü var. Herhangi bir şekilde almak gerekir, en etkili boşaltma günde zayıflama için birçok durumda ve açıkça onun sopa.

En iyi oruç gün zayıflama: o

oruç gün

Verimli bir gün oruç tutmak öneririz yeme gibi belirli bir ürün grubu. Genellikle günlük menü oluşur bir veya iki bileşeni vardır hafif bir vücut için. Açlık değildir, çünkü açlık düşünülebilir sadece komple bir gıda eksikliği. İyi gün oruç tutmak kilo kaybı için yararlı aşağıdaki gibidir:

 • Yardımcı şişmanlık ile mücadele, özellikle dönemleri olarak bilinen yayla, zaman belirli bir süre içinde ağırlık durur bazı rakam ve durdurur azaltmak.
 • Katkıda temizliği, bir vücut, bir atılımı ondan toksinler.
 • Vermek, vücudun dinlenme ihtiyacı sürekli sindirmek için birçok farklı yemek.
 • Fırsat vermek egzersiz irade, ama buna rağmen onları sürdürmek oldukça basit.

Gerektiğinde boşaltma

Birçok hayal, ne için hiç ihtiyaç oruç gün, ne zaman tam olarak onları en iyi uygulama. Bunun için oldukça nesnel nedenleri, bakalım onları daha ayrıntılı olarak.

 • Sonra farklı bir aile veya kurumsal kutlamalar, ne zaman bir kişi çok çok çok yedim boyunca bir ya da birkaç gün.
 • Asma kilit veya kapatma sonra uygunluk uzun süreli, oldukça sıkı bir diyet.
 • Önlemek için aşırı vücut ağırlığı.

Uygun gün oruç tutmak da buna göre bir doktor varsa, gibi bazı hastalıklar kolesistit, siroz ve diğer patolojiler. Ayrıca, eğer tıbbi tavsiye değil, bir seçim boşaltma yapabilirsiniz zevkinize göre. Yani, yalın duruyor, sadece kendi tercihleri. Eğer kefir, en iyi buğday ya da balık, ve eğer dehşet içinde, onun kokusu, o zaman, demiş, şampiyonluk elma. Ve son seçenek, evet, kefir, kabul edilen en etkili.

En iyi vaziyette bir gün zayıflama: ne seçmek için

Söz konusu hakkında, hangi gün oruç en etkili, çok daha belirlenir tercihlerinize adam gibi performans seçenekleri yaklaşık aynıdır. Ancak, onlar önemli ölçüde değişebilir ve aynı zamanda ne kadar sadece onları ayakta tuttu. Genellikle zor olur hayatta bir gün tamamen sıvı ya da kalori sebzelerde bulunur. Ama protein günlerinde veya gün kaş-ebilmek var olmak daha basit.

Genellikle uzmanlar ısrar en iyi boşaltma günde bir mi maç iki grup ürün, bir tür. Gelince en popüler bileşenleri için oruç günü, o zaman kefir, peynir, elma, yağsız et, kepekli tahıllar. Seçenek çok ama biz en popüler, ve, sırasıyla, iyi gün oruç açısından verimlilik dahil olmak üzere, kefir, elma ve protein boşaltma.

Boşaltma bir gün yoğurt

Birçok kişi için en etkili oruç gün – bu gün yoğurt. Böyle bir seçenek alır çok iyi bir yorum, çünkü kefir boşaltma, etkili ve güvenlidir. Artı, o sadece yardımcı olur, sıfırlamak için birkaç ekstra kilo, ama aynı zamanda niteliksel vücut temizlemek. Avantajı, bu yöntem, o vücut sağlar ayarlamak için reset kilo olmadan güçlü bir stres.

Nedeni çok inanıyorum bu kefir günde en iyi boşaltma günde zayıflama, yatıyor kullanımda ürün. Alma, sindirim bozuklukları, görür gibi, süpürge, tüm ortadan kaldırarak, atık, toksinler kaldırarak, bağırsak, ağırlık, görünen yani düzenli kullanımı ağır bir yemek. Mümkün başvurmak böyle bir günlük boşaltma kez 2-3 hafta. Bunun için yeterli olacaktır organizma anda fazla kilolu ve her zaman oldu ve tonda.

Boşaltma kullanımı ile bu ürün farklı olabilir: onun ile birleştirmek, diğer süt ürünleri, meyve, sebze, tahıl. Ama biz klasik bir seçenek merkezli sadece yoğurt.

Kuralları

Tanımladıktan sonra, hangi gün oruç en etkili zayıflama satın alıp yaklaşık bir buçuk litre ürün. Uzmanlar, vücut önceden hazırlamak boşaltma, yemekten sonra arifesinde en kolay.

Konaklama seçenekleri yoğurt kullanabilirsiniz farklı, yağsız temiz bir içecek ve meyveli dolgu. Birleştirebilirsiniz farklı. Sonra boşaltma daha kolay olacaktır. Kendisi devre ekipmanları uzunluğu içerir aşağıdaki örnek menü:

 • Yaklaşık 9 sabah bir bardak yağsız kefir;
 • 12 gün içinde bir bardak içilir biyo-yoğurt.
 • 15 saat kendinizi şımartın, bir bardak meyve yoğurt.
 • 18.00 – yemeğinizi bir bardak biyo-yoğurt.
 • 21.00 – let arasında bir akşam yemeği olacak, bir bardak az yağlı yoğurt.
 • Yatmadan önce de bir bardak yoğurt, her türlü.

Günlük menü içerecektir yaklaşık 1.5 litre kefir. Açıkça dayanacak bu gün sadece süt içecek kaçınarak, baştan vardır. Bu nedenle daha iyi bir seçim boşaltma için bir gün değil, çok stresli duygusal veya fiziksel açıdan.

Olmasına rağmen boşaltma olacak şişe, yine yaşayacaksınız susuzluk, bu yüzden içmek için temiz su sınırsız miktarda. O-meli var olmak olmadan gaz ve katkı maddesi olmadan. Sopa böyle bir boşaltma değil tüm. Arasında kontrendikasyonlar çıkmaktadır intoleransı süt ve süt ürünleri, gastrit, ülser, gebelik ve emzirme döneminde. Böyle bir boşaltma sıfırlayabilirsiniz 800 gram fazla yağ.

Üzerinde elma

menü zayıflama

Verimli bir gün oruç tutmak zayıflama elma. Elma en yararlı meyve. Düzenli kullanımı teşvik miktarını artırmak için yararlı bağırsak bakterileri önlemek süreci çürüyen ve geliştirmek, asimilasyon kolaylaştırılması gıda. Zaten bu kabul edilir şehrin önlenmesi, aşırı kilo, bu nedenle söz konusu hakkında, daha iyi yapmak için oruç gün birçok kişi tarafından tercih edilen tam bir elma.

Elma yardımcı olur, bağışıklık sistemini güçlendirir, rahatlatmak ve sindirim sorunları, normal kolesterol düzeyine sahip antitümör aktivitesi. Ayrıca, bu önleme, hipertansiyon, ateroskleroz, yolu metabolizma artırmak. Bu seçenek özellikle yararlıdır muzdarip kronik kalp sorunları, karaciğer, böbrekler, kaslar ve eklemler. Boşaltma günde bir elma atmak yardımcı olacaktır buçuk kilogram.

Kuralları

Elma günlük kullanım için olabilir, ikincilik, diğer bileşenler. Ama klasik sürümde günlük menü içerecektir gibi, bu meyve miktarı kadar iki kilo su ve yeşil çay.

 • Elma daha iyi bir seçim şekersiz ve onları ayırmak için altı parça, tüketilmesi gereken, gün boyunca aralıklarla yaklaşık üç saat.
 • Mümkün çeşitlendirmek detoks, yiyebilirsiniz parçası elma pişmiş olarak – böyle bir tatlı, çok lezzetli ve sağlıklı.
 • Değer dikkatli mide ülseri veya gastrit asit. Bu durumda unutmak zorunda, ekşi elma çeşitleri. Ayrıca kontrendikedir böyle bir gün oruç sırasında bireysel hoşgörüsüzlük ürün hastalıkları, böbrek hastalıkları, karaciğer akut dönemlerinde.

Yokluğunda bile kontra uzmanlar tavsiye başvurmak için böyle bir yönteme daha sık haftada bir kez. Optimum frekans – bu kez 10 gün. Hamilelik ve emzirme ile deneme kilo kaybı de istenmeyen bir durumdur.

Protein zayıflama

Seçerek, hangi gün oruç için en uygun durumda, anahtar dikkat protein seçenekleri. Protein yeteneğine sahip iyi doyurmak için izin, uzun bir süre için unutmak duygusu açlık. Onların sindirim için vücut çok enerji harcıyor, ne pahasına olur kilo kaybı. Böyle bir boşaltma yardımcı olur, vücudunuzun metabolizmasını hızlandırır. Proteinli gıdalar doymuş yararlı eser elementler. Kendisi protein gerekli bir madde için herkes kilo kaybeder, çünkü tasarruf sağlar, kas kütlesi, yağ yakma ve kas değil.

Kuralları

En popüler bileşenleri üzerinde yapılır iyi günler atölye gün proteinlerde bu süzme peynir veya haşlanmış tavuk.

 • Eğer söz konusu boşaltma alt süzme peynir, almak gerekir yarım kilo az yağlı peynir ve bölmek beş öğün. İzin yıkamak peynir şekersiz çay. Ekleyemezsiniz şeker veya bal. Bir seçenek de vardır boşaltma, nerede her yemekte peynir içilmesi tavsiye edilir bir bardak yoğurt.
 • Boşaltma bir gün haşlanmış tavuk – çok yararlı bir seçenek olarak o geçerlidir ürünlere gidiyor sadece kas. Gerek kaynatın 350 gram et, dört kısma bölmek. İzin, yemek, et ile bir miktar yeşillik.

Dikkat edin de mevcut kontrendikasyonları. Bu gün oruç tutmak tavsiye edilmez düzenlemek olanlara, kalp hastalığı, kan damarları, karaciğer ve böbrek. Değmez de vücut arındırmak için benzer bir yöntemle hamile, emziren kadınlar.

Üzerinde buğday

Böyle bir «aç» bir gün buğday olarak kabul edilir beslenme uzmanları tarafından en kabul edilebilir. O yardımcı olur niteliksel vücut temizlemek gibi içerdiği krupa dokusu. Kaba lif yapmak iyi bir görev emme kendini farklı - toksinler. Ancak dikkatli durumunda birleştirildiğinde kefir günlerde buğday. Bu arada bir müshil, çünkü geçirmek için böyle bir şey iyi çıktı.

Kuralları

Hazırlanın bu gün tekrar ile önceki akşam.

 • Alın bir bardak tam buğday ve dökün iki bardak sıcak su. Bu hasat tahıl, bütün bir gün.
 • Sabah ekleyebilirsiniz lapası biraz tuz ve hatta küçük dilim (0.5-1 çay kaşığı) yağı.
 • Bölün bütün elde edilen hacim buğday 5-8 parçaları bağlı olarak, kaç öğün planladınız.

İçin imkanlar, kendini rahatlatmak için bir görev, yani hayatta kalmak için değil, kurtulmuş, tüketmek ayrıca daha az yağlı kefir, soda, bitkisel ve yeşil çay olmadan maddeler ve katkı maddeleri. Kabul edilir ki, buğday başarılı sıfırlamak için en az yarım kilo kilolu bir gün.

«Yağlı» bir gün

Bazı hastalıklarda, karaciğer, böbrek, gastrointestinal sistem, ve aynı zamanda kolay zayıflama, beslenme, bazen tavsiye, oldukça garip bir gün oruç tutmak. Onlar yağ denir. Birkaç çeşidi vardır.

 • Ekşi krema. Böyle temizlik almak gerekir, yarım litre krema, küçük bir yağlı bölünmüş, beş-altı öğün ve tüketmek, eşit dağıtmak, tüm gün.
 • Bir krem. Bu durumda yapılması gereken -.6 kg krema ve tam olarak yapmak gibi de, ilk sürümü.

Dikkat edin, bu günlerde ciddi bir stres vücut için. Çünkü hiçbir uzman rehberlik-medika onları daha iyi yapmak değil hiç.

Et

Birçok yaşadıklarının farkında değiller geçirebilirsiniz oruç gün, bu tüketen tavuk eti. Aksine, hata, böyle günler olacağım en etkili zayıflama ve güvenli vücut için. Çünkü protein sağlar ve vücut yıkmak kas.

Kuralları

elma

Önce bu tahliye gün daha iyi hazırlamak. Daha iyi, sadece bir-üç gün önce vazgeçmek her türlü yağlı, baharatlı, marine, füme ve diğer zararlı yiyecek. Dışarıda alkol, fast food, tatlılar, hepsi gidecek sadece yarar.

 • Bir porsiyon yemek oluşmalıdır fazla 150 gram haşlanmış tavuk veya buğulama.
 • Arasında kahvaltı, öğle ve akşam yemeği olmalı ve süre en az dört ya da beş saat.
 • Böyle bir boşaltma için uygun, sadece tavuk, hindi, ama aynı zamanda tavşan, dana eti. Bir istisna noktası sadece domuz eti.

Unutma, içme suyu modunda, içmek için bir çok ihtiyacımız var ve sık sık. Kabul edilebilir içme bitkisel ya da yeşil çay. Sonuç olarak, bu atölye bir günün ardından, artık en az yarım kilo yağ dokusu.

Balık

Bir seçenek olarak, bir önceki atölye uzunluğu yarayabilir balık kavun. Kurallar burada tam olarak aynı olduğu gibi, et, çünkü değmez bunları tekrar birkaç kez. Tek fark, – kilo balık. En iyi tam 600 gram sonra onları tüketmek ve gün boyunca bir altıncı parçası. Ödünç hyuk, levrek, pike, morina, çipura ve diğer çok yağlı bir balık.

23.09.2019