Kullanım talimatları Chocolate Slim

Uygulama Chocolate Slim

Yemek için bir porsiyon çikolatalı içecek zayıflama almak gerekir 2 küçük kaşık toz dökün ve bir bardak ya da bir bardak kaynar su. İçecek elde edilen bir kokteyl gerekiyor 1 saat sonra, gerekli olduğu için zaman vermek için tüm aktif maddeler tamamen vazgeçti içki yararlı özellikleri. Tüketilen bu mucize içecek için gerekli her yemekten sonra, yarım saat sonra. İle bu ilaç dahil, kafein, bu yüzden içmek için tavsiye edilmez çikolata içeceği 3 saat kadar bir uyku için acı uykusuzluk.

Sürecini hızlandırmak için, yağ hücresi, yanma, yapmak istediğiniz bir doğru bir plan içeren fiziksel aktivite (jimnastik ve diğer statik egzersiz, kardiyo-yük, vücut geliştirme, vb.). Ayrıca, tercihen hariç diyet (ya da en azından azaltmak için tüketim miktarları) ürünler buğday, tatlı kekler ve hamur işleri.

Nasıl kullanılır çikolata içeceği Chocolate Slim

Ders alma çikolatalı içecek Chocolate Slim ortalama 1 ay. Bunun için yeterli bir süre çektiniz vücudunuzun düzeni, şekil yapmak sıkı ve ince hazırlanmak için swatch önerilir. Eğer ihtiyacınız varsa sıfırlayın, çok sayıda kilogram (en fazla 10) ders ilacı arttırılabilir altı ay. Ama önemli olan duraklama, saygı modu «ay alım – ay sonu».

Önce karar almak ve uygulamak için çikolatalı içecek Chocolate Slimanlamak gerekir ki, size onu tüketmek zarar vermeden, vücudun. Listesi kontrendikasyonlar şunlardır:

  • yaradılış maddeler içerdiği;
  • gebelik ve emzirme döneminde;
  • genç yaşta (19 yaşından önce);
  • varlığı, kronik hipertansiyon;
  • kronik hastalıkların varlığı, gastrointestinal sistem.

Benzersiz formülü çikolata içecek Chocolate Slim hızlı bir şekilde yapmak için, şekli ince ve gergindir, hem de sağlığını geliştirmek için kendi vücut. Kokteyl hızlandırır metabolik süreçleri oluşturacak, toksinler, vermek neşe ve iyi bir ruh hali bütün gün. Doğru bir tutum, herkesin bildiği gibi, yarım bir başarı aslında zayıflama.