Kullanım deneyimi Chocolate Slim

Bu hikayeyi anlattı Laura şehir Basel (Switzerland). Kız paylaştı zorlu bir dönem hayatının nasıl olduğunu anlattı çikolatalı içecek Chocolate Slim ona yardım kilo vermek ve geri ince rakam.

Ben çocukluğumdan beri biraz gür bir kız. Ama benim bir kıvrımlı yanak, sadece sevinç, tüm çevresinde ve çocuklarının, sana benden başka şeker. Benim şişmanlık hiçbir engel oluyordu. Okulda ben aktif, eğlenceli, harika bir kız, bu yüzden tüm çocuklar beni sevdi, asla, zarar, benimle arkadaştı. Zaman geldi gençler, ben bir ilk oluşturmuştur ve çok hızlı bir şekilde gelişti, kız kıza, iyi вытянулась ve aşırı kilo hemen hemen hiç yoktu. Biraz gür değil ama kalın. Hayranları var, fazlasıyla yeterli oldu, bu süre içinde görüşmeye başladık gelecekteki kocası.

Nasıl başladım yavaş yavaş kilo almaya

Yıllar oldu, kilo alma, çok hızlı, ama 6-8 kg / yıl набиралось. Hayatımı bu şekilde etkilemez, koca giydi, elinde ve bunu yapmaya devam. Meslektaşlarım beni seviyorlar benim neşeli bir eğilim, ve ben sadece doğru olduğunu düşündüğün dikkat böyle saçma kıvrımları gibi bel büyük kalça. Çünkü evlendik kocamla çok erken, çocuk sahibi olmak zaman aldı, ama birkaç yıl sonra geldi zaten ne düşünürdüm bu konuda.

Hamile kaldım ben hızlı bir şekilde, gebelik kolay oldu, oldu toksemi ilk trimester, peki son haftalarında zorunda kaldım yatmak için destek, ama genel olarak iyi geçti. 9 ay ben aldım 18 kg, doktorlar azarladı beni, konuştuk, bu bir çok şey var, ama ben hep, hiçbir şey önemli değil hayır, yüzünü ve tüm kendisi tarafından yapılacaktır. Ancak benim görüşüm hatalı. Tabii sadece gitti, ama bir çocuğun hayatının ilk yılında devam edeyim kilo.

Zaman geçti ve, genel olarak, tamamen görünmez ben zaten hastamız daha fazla 100 kg. Ve beni ... belki de şimdiye kadar hiçbir şekilde rahatsız olsaydı başlayan sağlık sorunları: yüksek tansiyon, horlama, kalp sorunları ve eklem. Ama bardağı taşıran son damla oldu ne zaman benim çocuğum gitti birinci sınıf ve gün sağlık ben bir üyesi olarak üst komitesi gitti sınıf bir zam. İlk defa hissettim utanç görünümünü, tüm anneler vardı ince, güzel, genç, ve ben büyük rakamlar terazi baktım yaş 15 üzeri. Ve hatta annemin neden okula kendi küçük çocuklar, daha iyi görünüyordu, ne de ben. Zaman geldi zaman önce, yarışmalar, ben zaten hazır düşmek toprak altında utanç. Ben hiç bir şey yapamadım: girişim koşmak bitti ne var başladı en güçlüsü horlama, diz ağrısı ve kalp. Genel olarak, eve geliyor, ben kararımı verdim, ne gerek almak için kendini ve acilen kilo vermek.

Bir çözüm daha iyi için hayatınızı değiştirmek

Ağladım bütün gece, ve sabah gibi düşünüyor, bir kız için karar verdi, kilo vermek, заварила yulaf ezmesi su oldu kahvaltı. Coşku bitti zaten akşam yemeği. Ve işte ben alışkanlık yedim yemek, alışılmış kendileri için ayaklar tavuk, patates ve çorba. O andan itibaren benim girişimleri, bu ekstra kilo için düzenli idi. Ama 3-4 gün diyet ya da en azından doğru beslenme değilim dayanım. Bana sadece çılgınca özlemi var, ve ben срывалась. O zaman ben içine düştü ne korkunç bir depresyon, sadece hiç kilo çıkıyor zor, yok sanıyordum, bu kadar bağımlı bir yemek, evet hala ve destek kocasının tırnak içinde hiçbir şekilde bu kadar motive etmemişti, tam tersine. Beni çağırdı, bana hiç gerek yok kilo vermek, ve ben neden acı çekiyorum bazı sınırlamalar diyorlar, o ve kızı beni seviyor olurdu, ve tüm bu diyetler ihtiyacım yok.

Ama ben vazgeçmek üzereyken, aramaya başladım, kolay yolları, demişler. Önce karar verdim kodlama yemekten, ama bu bana hiçbir yararı yok – ben nasıl kalktığını gece buzdolabına kadar bunu devam. O zaman ben de aldım kendime bir sistem 25. kare, ama bu daha fazla aldatma. Oldu yakından bakmaya geldiği – kadrolar olarak, tamamen kimyasal ve kontrendikasyonlar listesi çok etkileyici. Korkutucu oldu, ama ben hemen hemen kararımı verdim ve burada tesadüfen karşılaştım review hakkında Chocolate Slim. Ve erteleme kararı al sihirli hap sonra denemek için ilk önce güvenli ve açıklamasına göre lezzetli bir içecek.

Ve şimdi hazırım şarkı ona bir gazel. Bu gerçekten en etkili, kolay ve ekonomik bir şekilde kilo vermek. Kelimenin tam anlamıyla ' de ben hissettim, benim iştah düşmeye başladı. Artı çok almak onun iş yerine öğle yemeği. Arkadaşları ilk başta, hayret, nasıl çalışıyorum, öğlen yemeği yok, evet, ve genel olarak, yoksa ben de reddediyorum yer oğlum. Ama aslında özlem kek, kek ve tatlı var sadece kayıp. Bir gün bir meslektaşım праздновала doğum günü ve pasta getirdi olarak davranır, hatırına yedim küçük bir parça, ve o bana değil sevdim, çok yağlı ve şekerli besinler. Ayrıca ben öğle yemeğine göre meslektaşlarının aksine, onlar, hangi sonra yemek istiyorum sadece uyumak var enerji oldu dolaştı, yürümeye başladım, işten ve işe yürüyerek.

Tabii ki, bu modda kilo kelimenin tam anlamıyla eridi gözlerimizin önünde. Kendimi daha kolay ve daha kolay isterdim, kelimenin tam anlamıyla havada uçmak. Böyle bir canlılık hissetmedim uzun zamandır. Ne çıkıyor olabilir vasat bir otel küçük porsiyonlarda sevdiğiniz bir yemek oldu benim için gerçekten bir keşif. Yani Chocolate Slim hayatımı kurtardı, ona bir şekil, benim sağlık ve kelimenin tam anlamıyla vermişti bana yeni bir hayat.

Kullanım deneyimi Chocolate Slim

Şimdi ben tamamen memnunum, kilo, ama, istiyorum, vermek, kabartma rakam, bu nedenle planlıyorum spor salonuna gidiyorum. Eğer kaçırılmaması gereken enerji, içmeye devam leziz bir içki. Genel olarak, ben tavsiye ederim bir deneyin Chocolate Slim! Bırakın kendinizi hızı diyetler, yaşamak, depresyon, ve sadece hayatın tadını çıkarın ile birlikte Chocolate Slim ve atın aşırı kilo!